Музей Лувр в Парижі: Повне керівництво для відвідувачів

Posted on

Музей Лувр в Парижі: Повне керівництво для відвідувачів

У музеях йдуть, Лувр досить просто мамонт. Слово «музей» може навіть бути недостатньо: колекції настільки великі, різноманітні і захоплюючі, що відвідувачі можуть мати враження навігації лабіринті різних художніх і культурних світів.

Розміщений у Лувра (Louvre палац) , колишній резиденцією французьких королів, Лувр виник в 12 – му столітті , як середньовічна фортеця, поступово еволюціонує в бік свого статусу в якості музею громадського мистецтва під час Французької революції в кінці 18 – го століття.

З тих пір він став найвідвідуванішим музеєм земної кулі, й вічна символ французького майстерності в мистецтві.

Охоплюючи вісім основних тематичних відділів і 35000 творів мистецтва  , починаючи з античності до раннього сучасного періоду, постійна колекція музею включає в себе шедеври європейських майстрів , таких як Да Вінчі, Делакруа, Вермеєра, і Рубенса, а також неперевершена по греко-римської, єгипетської, і колекції ісламського мистецтва. Часті тимчасові виставки часто підкреслюють окремі художники або руху, і майже завжди стоїть.

Розташування та контактна інформація:

Загальний доступ (особи без квитків): Лувр, перший arrondissement– Порта – де – Леви, Galerie Карусель, або Pyramid під’їздів
Метро: Palais Royal-Лувр (лінія 1)
Автобуси: Лінії 21, 24, 27, 39, 48, 68, 69, 72, 81, 95, і автобус Paris Open Tour все зупиняються перед скляної піраміди (головний вхід в музей.)
Інформація в Інтернеті: Відвідайте офіційний сайт Лувру

Пам’ятки поблизу:

Години роботи:

Open четвер, субота, неділя і понеділок, 9 год 6 вечора; Середа і п’ятниця 9 ранку до 9: 45 вечора Вхід вільний для всіх в першу суботу кожного місяця з 6 вечора до 9:45 вечора

Музей закритий по вівторках і на наступні дати:

  • 1 січня
  • 1 травня
  • 25 грудня

Для отримання більш докладної інформації про відкриття годин поточної виставок і подій в Луврі, зверніться до цієї сторінки.

Прийом / Квитки:

Для уточненого докладної інформації про вступні внески в Лувр, ознайомитися з цією сторінкою на офіційному сайті Лувру .

Паризький музей Pass включає в себе вхід до Лувру. (Пряма Купівля в Rail Europe)

Лувр туру:

Екскурсії Лувру доступні для окремих осіб і груп , і можуть зробити відвідування музею градусів менш переважною. Дізнайтеся більше про Лувр тури на цій сторінці .

Колекції, виставки та події в Луврі:

Наступні гіди допоможуть Вам провести колекції і експонати музею Лувр і зробити вибір про те, що ви хотіли б бачити попереду свого наступного візиту:

Доступність і послуги для гостей з обмеженими фізичними можливостями

Лувр, як правило, визнаються в якості адекватного доступно для відвідувачів з обмеженими фізичними можливостями. Відвідувачі з колясками мають пріоритетний доступ до головного входу музею в піраміді і не доведеться чекати в черзі.

Інвалідні також можуть безкоштовно взяти напрокат в інформаційному бюро музею (посвідчення особи буде вимагатися в якості внеску). Відвідувачі з собаками-поводирями, кінчик тростини, а також інші допоміжні засоби мають повний доступ до колекцій.

Відвідувач Поради і консультації Напередодні Вашого візиту:

Прочитайте керівництво по Як не відвідати Лувр ,  щоб дізнатися, як уникнути вигоряння і зробити більшу частину вашого візиту. Це так легко зробити занадто багатоі відчувати себе розбитим. Прочитайте моя порада експертів поприйняття в колекції музею в зручних і приємних темпах, і поглинаючи більше деталей. Менш дійсно може бути більше!

Картини Лувра:

Для огляду деяких з найбільш важливих робіт і деталей музею, або за яким – то художньому натхненню, подивіться на нашому Лувр Pictures Gallery .

Покупки Харчування:

У музеї є кілька ресторанів і закусочних на додаток до їдальні:

  • Трохи нижче піраміди , в ресторані Le Grand Louvre пропонує вишукані страви в класичній обстановці. Відкрито з 12 ранку до 3 годин і з 7 вечора до 12 вечора по середах і п’ятницях.
  • На нижньому поверсі , кафе Denon пропонує легкі закуски і повсякденні страви. Відкрито з 9:30 ранку до 5:00 вечора (7:00 вечора в вечірні отвори).
  • На другому поверсі (Європейський «перший поверх») , Кафе Рішельє пропонує більш невимушеній обстановці можливості: бутерброди, салати, холодні і гарячі напої і т.д. Відкрито з 10:15 ранку до 5:00 вечора (7:00 вечора в вечір отвори).
  • Для книг і подарунків, голову в книжковому магазині Лувру в «залі Наполеона» під пірамідою. Книжковий магазин має великий вибір Франції назв історії мистецтва, в доповненні до широкого спектру путівників різними мовами, книгах ДИТЯЧИХ і гравюрах. Відкрито з 9:30 ранку до 7:00 вечора (закривається в 9:45 вечора в середу і п’ятницю).
  • Carrousel дю Лувр є популярним торговим центром розташований у палаці Лувра і доступні через вулицю вхід де Ріволі. Відкрито сім днів у тижні, Карусель Лувр пропонує дизайнер моду, дизайн будинку магазини, прекрасні подарунки та інші магазини ви могли б очікувати , щоб знайти в престижному торговому центрі. Великий наверх фудкорт є вирізкою більш gourmet– , а також вирізи більш costly– , ніж стандартний молл аналоги.