Skip to main content

Найбільш Поширені напої в Таїланді

Ви ніколи не замислювалися, що всі ці барвисті напої, що кожен потягів (іноді з пластикових мішків) в Таїланді? Як культура харчування, культура напою сильна в цій країні, і люди люблять смачні напої.

Якщо у Вас є вулична їжа, ви, ймовірно, отримаєте тільки вибрати з води і сприяння з, і якщо ви збираєтеся алкогольним напій, тайське пиво не може бути переможені. Але якщо ви хочете щось без спирту в ній, ось деякі з найбільш популярних напоїв у Таїланді. Вони мають тенденцію бути дуже, дуже солодка, хоча, так що будьте готові.

Cha Yen

Ви можете бути знайомі з цим тайським чаєм з льодом, це молочне, помаранчевим напій , який часто подається в тайських ресторанах в Сполучених Штатах і Європі. У типовому тайському заморожений чай, ви знайдете чорний чай заварений окропом з використанням тканини сітчастого фільтра, а також деякі підсолоджені, згущене молоко, подається з льодом з цукром і трохи згущеного молока на вершині. У ці дні червонувато-оранжевий колір є продуктом харчового барвника, хоча традиційно він може виходити з природного джерела. Якщо ви віддаєте перевагу Cha Yen без додаткового цукру, ви можете попросити його маї Waan , що означає «не солодко» . Ви все ще отримаєте трохи солодощі зі згущеного молока , але принаймні ви не отримаєте совок цукру на вершині цього.

Cha Manao

Якщо ви хочете , холодний чай , але не хочете , щоб всі молочні продукти , які , як правило , служили з ним, ви можете попросити тя Manao , яка, в перекладі на англійську мову означає «вапно чай.» Це вариться так само , як тя ієн , але замість того , щоб подається зі згущеним молоком, подається свіжовичавлений сік лайма. За замовчуванням , щоб служити дуже солодкий, так що якщо ви не хочете цукру, так як для нього МАІ Waan як ви б з тебе ієн.

нам Manao

Нам Manao просто сік лайма, вода і цукор разом служив. Як і інші подібні напої , які ви знайдете в Індії та інших країнах з жарким кліматом, це основне, освіжаючий тропічний напій. Якщо ви замовляєте Nam Manao від вуличного торговця це, ймовірно, підсолодити, але якщо ви замовляєте один в ресторані вам подадуть цукровий сироп на стороні. Нам Manao є відмінним доповненням до пряної тайської каррі .

Manao Soda

Це просто свіжий сік лайма подається з газованою водою і цукровим сиропом, якщо ви хочете. Це відмінний замінник підсолоджених газованих напоїв і будь-який ресторан в країні буде обслуговувати це.

солодка Сода

Вони, як правило, на замовлення позначає кольору смаку ви хочете змішаним з газованою водою, так, наприклад, якщо ви хочете вишневі ароматизовані соди ви б замовити червону соду. Те ж саме стосується вапна (зелений) і помаранчевий (помаранчевий). Вони зроблені шляхом змішування кольоровий, ароматизований сироп в лід і содову воду і користуються великою популярністю, навіть серед дорослих, в Таїланді.

Солодкий ароматизоване молоко

Як солодкі газовані напої кольорові, вони виготовлені шляхом змішування молока, льоду і кольоровий, ароматизований сироп разом. Або ви любите ідею або це здається трохи дивним.

Кілька порад для Насолоджуючись Напої в Таїланді

Продавці в Таїланді досі іноді служать напої в пластикових пакетах, хоча ви завжди можете попросити чашку, якщо це те, що ви віддаєте перевагу. Деякі люди вважають, що мішки більш зручно, особливо якщо ви повинні нести кілька напоїв, але це набагато простіше зробити великий безлад з поліетиленовим пакетом, ніж з чашкою.

Якщо ви служили соду в скляній пляшці в ресторані, вуличному кіоску або в іншому випадку, ви не повинні піти з пляшкою. Вендори поклав депозити вниз на скло і переконайтеся, що вони отримують його назад, перш ніж виїхати.