Найпопулярніші аутлет в Балі

Posted on

Найпопулярніші аутлет в Балі

Переглядаючи Балі знижки торгових точок і спеціалізованих магазинів може бути дивним способом випробувати острів, але ви можете подивитися на торговий вихід Балі як інший вираз культури острова і самородків.

Покоління ремісників, які використовуються для задоволення тільки священикам і дворянам Балі, тепер у великій кількості багатства зі смаком створених предметів для туристів, які колесять по острову: як міжнародні туристам намотування в Індонезії широкого маршруту, і індонезійці шукають традиційні «оле-оле», або сувеніри, щоб забрати додому близькі.

Пункти продажу в місцях, перерахованих тут цілком можуть бути добре зроблені – балийские ремісники знають, як реагувати на міжнародний ринок. Деякі з цих магазинів пропонують все, крім кухонної раковини, в той час як інші спеціалізуються на конкретному типі товарів. Багато з них також пропонують міжнародну доставку, якщо ви запитаєте. Подивіться в місцях, перерахованих нижче, і розігріти вашу кредитну картку – роздолля!

Вихід Joger на Jalan Raya Kuta відомий серед індонезійських туристів на Балі для розумною грою слів на товар і по всьому магазину. Звичайно, все це пролітає над головою, якщо ви не розумієте тонкощів індонезійського, але Joger є багато прикольних речі, навіть для не-індонезійців: чашки форми, як груди і годинник з рукою, які рухаються проти годинникової стрілки, серед інших.

Магазин також запаси великої кількості балийских ремесел та інших сувенірів, але футболки великий нічия магазину.

Адреса: Jalan Raya Kuta, Денпасар, Балі ( розташування на Google Maps )

Це Балі кераміка ательє велике з гончарними фанатиками – їх сучасний, зі смаком дизайн прикрасить ресторани п’ятизірковий готелі і на острові і як далеко, як Сідней і Нью-Йорк. Якщо ви хочете один зі своїх тарілок на вашому обідньому столі, відвідайте салон в Джимбаран – з контрольованою температурою арт-деко простір, яке демонструє вихід Jenggala і дозволяє отримати відчуття товару.

Jenggala дозволяє випробувати їх рук в інших відносинах: ви можете заглянути в область перегляду, щоб побачити їх майстерних ремісників на роботі, або навіть підписати ваших дітей для їх «Paint-а-Пот» і «Make-A-Pot “класи: дво- і чотири години сесія, де ви можете кинути свою власну попередню кераміку, або намалювати свій дизайн на Jenggala Ceramic власних.

Адреса:  Jalan Uluwatu II, Джимбаран, Кута Балі (Заводський на Jalan Sunset no.1, Кута, Балі) ( місце розташування на Google Maps )

Це чотири поверхи склад на виході на північ від Кути в Південному Балі яструба приливної хвилі балийских ремесел, ідеально підходять для масових закупівель сувенірів Балі або предметів для домашнього використання. Подушка охоплює, скатертини, іграшки, малюнки, все досить сумбурно, розташованих по всьому простору. Неорганізований вид інтер’єру магазину означає, що вам потрібно більше зусиль, щоб вибрати через покидьки, щоб знайти матеріал, який Ви дійсно хочете.

Ціни фіксуються, але дуже низька – ви будете платити близько 40% від в порівнянні з аналогічними статтями в Балі універмагах як Матахарі або Centro. Приймаються кредитні карти – але майте на увазі, що це звичайна практика, щоб лавірувати на близько 3 відсотків від ціни за покупки кредитною карткою.

Адреса: Jalan Raya Kerobokan No. 100, Kuta, Bali ( розташування на Google Maps )

Спеціалізується на Крішни одязі (вона має філіальну мережу, яка простягається по всій Індонезії), але його виходи Балі мають розгалужений в сувеніри теж з широким вибором балийских ручною роботою проданих товарів за низькими, фіксованими цінами.

Кавернозний інтер’єр з кондиціонером, а також поставляється з фуд-кортом, в разі, якщо ваш торговий веселощі приймає занадто довго. Крім основного відділення по Джалан Нуса Інду в Денпасар, мережа поширюється на Крішни трьох інших магазинах на Балі.

Адреса: Jl. Sunset Road No. 88, Abianbase, Mengwi, Kabupaten Бадунг, Балі ( розташування на Google Maps )

Erlangga

Цей ланцюжок сувенірних магазинів працює по всій Денпасар і туба в Південному Балі. Дві гілки Денпасар досягають значних розмірів і пропонують саронги, батик, робота, сумки, гаманці, браслети, іграшки в фіксованих (але низьким) цінами.

Адреса: Jalan Nusa Kambangan No.28 B, Денпасар, Балі (Erlangga 1, розташування на Google Maps ); Jalan Nusa Kambangan № 162, Денпасар (Erlangga 2, розташування на Google Maps ).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *