Наркотики в Таїланді: Чи є вони законно?

Posted on

Наркотики в Таїланді: Чи є вони законно?
Не помиліться: наркотики в Таїланді не законно!

Насправді, тайський закон допускає застосування смертної кари для тих , хто спіймав носіння, транспортування, або наркотики. Так, ви прочитали правильно – смертна кара !

Хоча це максимальне покарання, не часто застосовуються для західних країн, це можливість. Численні мандрівники сидять за гратами в Таїланді чекають випробування за зберігання наркотиків. Іноді вони чекають протягом багатьох років. Ви можете відвідати їх і почути їх історію під час вибору годин, відкритих для іноземних відвідувачів.

Але, як дим марихуани віє навколо вас в деяких рюкзаку гуртожитках, або ви чуєте про барах на островах, які славляться по продажу чарівних грибів трясуть, вживання наркотиків здається випадковим і широко поширеним. Доступ легко. Іноді психоделічні гриби продукти з’являються у пресі, нанесених на барном меню!

Цей подвійний стандарт, поряд з розгулом корупції в поліції і спорадичні органами, призводить до виникнення кількох мандрівникам кожен році попастися в правовій системі, в якій вони не можуть навіть читати те, що вони підписують.

Використання наркотиків в Таїланді

За оцінками, 50 організованих злочинних груп беруть участь в просуванні лікарських засобів, зокрема, метамфетаміну, в Таїланд з сусідньої М’янми. «Золотий трикутник», де Таїланд, Лаос і М’янма зустріч є другою тільки в Афганістан для виробництва опіумного маку. Вирощування маку забезпечує дохід для груп етнічних меншин, що живуть в умовах убогості.

Хоча кокаїн, героїн та інші «важкі» наркотики все ще можна знайти, спостерігається загальне зрушення до «способу життя» та партії наркотиків, таких як МДМА / екстазі і метамфетамін, апелюючи до багатьох мандрівників на відпочинку, хто прийшов на вечірку в Таїланді.

Натуральні продукти, такі як марихуана і галюциногенні гриби були доступні і популярні у туристів в Таїланді протягом багатьох десятиліть. Обидва забезпечують необхідні кошти бонусних доходів в бідних сільських місцевостях.

Марихуана росте в дикому і культивується в тропіках, що робить його легко знайти в Південно-Східній Азії. Мандрівники часто використовують дешеву доступність. Деякі бари і гостьові будинки дозволяють відкритий курити, але зробити це технічно незаконним.

Що станеться, якщо вас зловлять?

Залежно від кількості незаконного речовини, яке ви несете (тобто більше, ніж ви можете споживати в один присід), Таїланд має право засудити вас до смерті. Ці пропозиції часто отримують «закруглені вниз» до життя в тюрмі.

У 2001 році Таїланд зробив світові заголовки для публічно виконання п’ять чоловік, чотири були контрабандисти наркотиків, розстрілу.

Хоча остання кара страти в Таїланді відбулася в 2009 рік тайські в’язниці містять велику кількість мандрівників, засуджених до життя, які очікують якої допомоги з боку урядів або королівське помилування.

Якщо ви лопнув оборот наркотиків в Таїланді, немає ніякої гарантії, що ваше посольство заступиться або бути в змозі допомогти. Ви будете самостійно, можливо, протягом багатьох років, чекаючи бюрократичний – і часто корумпованою – процес, нарешті, отримати Вас дату суду. Прийом королівського помилування або забезпечити звільнення може зайняти дуже багато часу.

Наркотики в тайських островах

Наркотики, такі як галюциногенні гриби і марихуана відносно дешево і легко купити в тайських островах.

Незважаючи на незаконність, наркотики можуть бути придбані відкрито кілька барів на острові Ко Пангало. Хад Рін, півострів До Панган славиться щомісячної Full Moon Party, де багато мандрівники намагаються психоделічні гриби трясе для підвищення досвіду. Електронні музичні партії в Haad Yuan також іноді посилюється з нелегальними речовинами.

Хоча конкретні бари вздовж пляжу в Хад Рін як і раніше дозволяється продавати чарівні коктейлі, заплативши щомісячні «штрафи», іноді поліцейські годинник для мандрівників, які вийти з цих установ. Не носіть з собою що-небудь!

Таємна, громадянська поліція – деякі реальні, деякі ні – робити бродити по повному місяці Сторони заманити людей, намагаючись продати їм наркотику. Такі ситуації часто вимагають «офіцера» з проханням про великому хабарі.

Чи є марихуана Legal в Таїланді?

Ні, але більше, ніж кілька туристів стали жертвами простий, але ефектна шахрайства знайти в усьому Південно-Східної Азії.

Коли мандрівник просить в барі купити марихуану, бармен продає їм відкрито, в результаті чого багато людей думали, що це не велика проблема. Потім він відразу ж телефон співробітника, може або не може бути законним співробітник поліції.

Копи потім хитає вниз мандрівник, бюсти їх з бур’янами вони тільки що купили, і вимагає дорогої хабара. Бур’янів конфіскується і повертається до бармена, який розділяє в дачі хабара. Той же самий продукт пізніше перепроданий до наступного нічого не підозрюють мандрівникам!

Купівля відпускаються за рецептом ліків в Таїланді

На відміну від Сполучених Штатів, де потрібно рецепт для приготування контрольованих лікарських, ви можете просто ходити до багатьох аптек по всьому Таїланду і придбати ліки за рецептом. Таблетки зазвичай стоять фракцію цін бачили в Сполучених Штатах.

Хоча легкий доступ може бути зручно для отримання антибіотиків або необхідні ліки під час подорожі, деякі туристи зловживають відкриту систему і придбати велику кількість валіум (діазепам), снодійні, болезаспокійливі, риталін, Віагра, Adderall і інші популярні ліки, щоб забрати додому ,

Проведення цих таблеток без рецепта або медичного паспорта є незаконним. Смужка валіум конфіскований владою може отримати Вас «ні-ні» помах пальця, але занадто багато може у вас заїкання для пояснення в аеропорту бек-офіс.

Ще однією проблемою є поширення підробок в аптеках в Таїланді. Generic, неякісні смужки таблеток, вироблених в Індії, іноді замінюють популярні варіанти, такі як валіум і продаються в аптеках у районі Као Сан Роуд в Бангкоку.

Магія Shakes і щасливого Піци в Таїланді

На протязі всієї Південно – Східної Азії, ви будете іноді стикатися з ознаками або меню реклами «магія» або «щасливий» продуктів харчування і напоїв. «Magic» зазвичай означає , що трясти або напій містить психоделічні гриби, і «щасливого» означає марихуану.

Чарівні коктейлі найбільш широко доступні в Пай, популярною туристичною зупинки в Північному Таїланді і на островах.

Наркотики в інших частинах Південно-Східної Азії

Позиція Таїланду на наркотики може здатися крайністю, але їх сусіди ще більш строгий!

Початок лопнув в Сінгапурі не до сміху; вони накладають обов’язкову страту для наркоторговців і виконали кілька іноземців протягом багатьох років. В’єтнам страчені 85 чоловік в 2007 році за злочини, пов’язані з наркотиками.

Триваюча «війна з наркотиками» на Філіппінах була відповідальна за загибель більш ніж 20000 людей, починаючи з 2016 року.

Незважаючи на загрозу покарання смерті або тяжких тюремні вироки протягом більшої частини Південно-Східної Азії, кілька мандрівник гарячих точок уздовж рюкзака Banana Pancake Trail досі відкрито рекламують наркотики, не побоюючись наслідків.

Вангвіанг в Лаосі, відомий своєю трубки на річці і колись невгамовний партійної сцені, є одним з таких місць. Гілі острова в Індонезії, зокрема, Гілі Траванган, також чарівні гриби, перераховані відкрито в меню бар і ресторан.