Насолоджуючись води: Крейсерська каналів і водних шляхів в Парижі – тур компаній, круїз пакети і багато іншого

Posted on

Насолоджуючись води: Крейсерська каналів і водних шляхів в Парижі - тур компаній, круїз пакети і багато іншого
Якщо ви вже взяли екскурсію і / або вечерю круїз по річці Сена і шукають більш незвичний вид туру, там набагато більше паризьких водних шляхів , ніж всесвітньо відомої річки. Чому б не зробити що – то інше і піти дослідити міста 81 миль каналів і підземних водних шляхів , працює весь шлях від острова Сен – Луї біля собору Нотр – Дам в північній частині міста на канал де l’Ourq? Або вийти з міста в протягом дня і круїз мальовничі береги річки Марна, слідуючи по стопах імпресіоністів , таких як Мане, Ренуара і Піссаро?

Якщо ви вже обходив паризьких пам’яток і екскурсій, рекомендованих у вашому середньому путівника, я безумовно рекомендую йти в глушині і досліджувати води в і навколо Парижа з дуже різною Vantage.

Туристський Canal St Martin: інша сторона Парижа

Історично використовується як промисловий водний шлях, Canal St Martin працює 4,5 миль, що з’єднує Сену до північного Канал де l’Ourq. Непомітно для більшості, канал проходить під землею на ділянці між станціями метро Бастилії і Republique на правому березі Сени ( розриватися DROITE ).

Кілька туристичних компаній пропонують регулярні круїзи на канал, що дозволяє побачити деякі міста менш второваних областях світла, багато з яких є чарівним. Канал працює на складній системі замків, що робить для інтригуючого дисплея, як вода спрямовується через та піднімається і мости підняті, щоб човна пройти.

Canauxrama: Екскурсії по каналу

Canauxrama пропонує два-і з половиною години круїзів по каналу вересня – Мартен, в тому числі живого коментаря з історії північно – східній Парижі, один з найбільших секретів Парижа. Круїзи починаються в «Марина Арсенал» док – точки і закінчується в жвавому і ультрасучасний Парк – де – ла – Виллет і Городка науки (або ви можете почати і закінчити в зворотному напрямку), що дозволяє продовжувати вивчати таємні куточки міста.

Марн Річкові тури: взяти одноденну поїздку на стежці імпресіоністів

Зацікавлений в прийнятті одноденний поїздки в зеленіючі берега річки Марна , які надихали імпресіоніст включені Каміль Піссарро, Огюст Ренуар і Едуард Мане? Canauxrama також організовує одноденний круїз на цій красивій і постійно недооцінювали області паризького регіону. Упакуйте пікнік в сонячний день і насолоджуватися їжею на березі. Я спробував цей тур і дуже рекомендую його.

Інформація Відправлення: Харчування можливо від кількох місць. Зверніться до цій сторінці на офіційному сайті для отримання докладної інформації про точках інтернатів, поточних цінах, ціни на квитки та розклад круїзу.

Мови: Екскурсії доступні на десяти мовах, включаючи англійську, іспанську, німецьку та італійську мови. Човни обладнані баром.

Адреса: Басін – де – ла Віллет – 13, Quai де – ла – Луар
Тел:   +33 (0) 1 42 39 15 00
Відвідайте офіційний веб – сайт

Париж канал

Це ще один шановний тур компанія пропонує круїзи по Сені і каналах. Париж Канал пропонує опівдні круїзи по Сені і каналу. Пам’ятки включають Музей Орсе, Лувр та звивисту мережу міста підземних водних шляхів. Тури доступні англійською та деяких інших мовах.

Контактні дані та графіки:

Екскурсія графіка і пропозиції змінюються в протягом року. Телефонуйте або пишіть для отримання додаткової інформації про поточні ціни і зробити попереднє замовлення: resa@pariscanal.com або відвідати офіційний веб – сайт (англійською мовою).
Телефон: + 33 (0) 142 409 697