Skip to main content

Номер 24 London Bus для дешевої Sightseeing Tour

Номер 24 London Bus для дешевої Sightseeing Tour
Є багато автобусних маршрутів в Лондоні, які прекрасно підходить для огляду визначних пам’яток. Номер 24 маршрут є одним з найбільш популярних, так як вона починається в Хемпстед на півночі Лондона, проходить через центр Лондона, і закінчується в Пімліко недалеко від станції Вікторія. Загальна екскурсія займає близько години.

No. 24 London Bus Маршрут

Маршрут починається в Саут – Енд Грін на стику Саут – Енд – роуд і ставок – стріт. Це в декількох хвилинах ходьби від станції Хіт Хемпстед на Лондонській Overground. В той час, прогулятися по Хемпстед – Хіт, відвідати  2 Віллоу – роуд  (колишній будинок архітектора Ерне Goldfinger) або зупинитися на паб обід в  сарну , який має прекрасний паб сад.

No.24 автобус новий Routemaster автобус. Автобуси повністю доступні і мають три входи так посадки і висадки швидко і ефективно.

вивчення Camden

Перша ділянка маршруту цілком житлової, але в 10 хвилин так, автобус досягає Camden, де він повертає ліворуч на Chalk Farm Road. Стайні Ринок знаходиться праворуч, а залізничний міст Camden Town йде по дорозі вперед.

Візьміть швидкий погляд вгору Camden High Street , перш ніж автобус повертає ліворуч на Холі – роуд. Зверніть увагу на The Hawley Arms паб справа. Це був улюблений паб Емі Уайнхаус.

Незабаром це право на Камден-роуд, і ви поруч станції метро Camden Town. В цьому напрямку автобус не ходить по одну боку Camden High Street, але, звичайно, якщо ви робите маршрут в зворотному напрямку, ви отримаєте, щоб побачити знамениті Camden ринків, які вистилають дорогу.

Якщо ви залишаєтеся на автобусі, тепер він повертає ліворуч і приймає маршрут паралельно нижній частині Camden High Street.

У Морнингтон Crescent ви побачите прекрасну Леслі Грін спроектований Станція метро і як автобус йде вліво від станції виглядати правильно, щоб побачити чудове будівля в стилі ар-деко, який служив в якості сигаретної фабрики Каррерас Black Cat, дизайн, який був під сильним впливом єгипетський стиль

Шина потім приєднується Хемпстед-роуд і прямує вниз по напрямку до центральної частини Лондона.

центральний Лондон

Прямо попереду, ви побачите Телевежа до досягнення Euston-роуд і станції метро Warren Street. BT Tower є башта зв’язку та вражаючий пам’ятник на 177 метрів у висоту. Він колись був ресторан, що обертається, який був відкритий для публіки, але, на жаль, закритий в 1970-і роки.

Автобус об’їжджає на Гауер-стріт з UCL (University College London) на лівій стороні, де ви можете отримати геть, щоб бачити Джеремі Бентам (всередині) і подивіться направо, щоб побачити Музей Гранта.

Як ви проходите Bedford Square (на правій стороні), помилуєтеся грузинської архітектури і старомодні ліхтарні стовпи.

Через півгодини в ваше подорож, і ви досягнете зупинки для Great Russell Street, який де ви зійдете для Британського музею. Це просто наліво (автобус не пройде його).

Подивіться вперед і вліво, і побачити Джеймс Сміт & Sons парасольку магазину , який був там з 1857 року.

Автобус йде прямо через Нью-Оксфорд-стріт, в сторону спортивного центру Oasis і Ковент-Гарден, перш ніж переходити право приєднатися до Чарінг-Кросс-роуд. Найвищий хмарочос попереду Center Point. Він має 34 поверхи і є оглядовий галерея на підлозі 33.

Для того, щоб дістатися до Чарінг – Крос – роуд, автобус йде вниз Данія стріт , яка сповнена музичних інструментів магазинів. (Це диверсія все через поперечки проекту на Tottenham Court Road ) .

Автобус повертає ліворуч, щоб приєднатися до Чарінг-Кросс-роуд і незабаром досягає Cambridge Circus, стик з Шефтсбері-авеню, де ви побачите Двірцеву театр праворуч від вас.

Трафальгарська площа

Потім, на Трафальгарській площі. Ви спочатку побачити в Національній портретній галереї по праву руку, а потім Санкт-церква Мартіна-в-полях зліва перед всією площею приходить в поле зору справа.

Подивіться на добре замаскованій поліцейській будці, коли на Трафальгарській площі / вокзалу Чарінг – Крос автобусної зупинки до автобуса опущеними головами Уайтхоллі , і ви будете мати чудовий Великий Бен попереду.

Подивіться вправо, щоб побачити парад Horse Guard, де змонтована кавалерію можна побачити (і зграйки туристів, приймаючи фотографії з них). Зліва знаходиться будинок бенкету, який має чудовий стелю в залі намальований Рубенсом, і єдиний залишився повне будівля палацу Уайтхолл, що колись вишикувалися по обидва боки цієї вулиці в кінці 1500-х років.

Зверніть увагу, озброєні поліцейські і чорні дуги справа і це на Даунінг-стріт, де прем’єр-міністр живе під номером 10. Побіжний погляд вліво, і ви побачите, London Eye, яка знаходиться на іншій стороні річки Темзи ,

А потім дійти до площі парламенту з палатами парламенту і Біг Бен у лівій стороні. Автобус йде по площі, і незабаром Вестмінстерське абатство знаходиться на лівій стороні до Верховного суду на ваше право.

Закінчення в Пімліко

Автобус зараз йде по вулиці Вікторія, де не так багато, щоб побачити але подивіться наліво прямо перед вокзалом Вікторія і ви побачите Вестмінстерський собор, який має вежу оглядовий майданчик на 64 метрів (210 футів) над рівнем вулиці.

Він не входить в автобусній станції Вікторія, але замість цього йде вниз в сторону вокзалу, вздовж Уілтон-роуд, яка має безліч ресторанів і кафе. Потім вона повертає ліворуч на Белгрейв-роуд, і ви в Пімліко, так що краще вийти на зупинці станції Пімліко, на Lupus-стріт, і це 5-ти хвилинах ходьби відвідати Tate Britain.