Огляд єгипетської географії, історії та сучасна політика

Posted on

Огляд єгипетської географії, історії та сучасна політика

Часто вважається перлиною в короні Північної Африки, Єгипет є популярним місцем для любителів історії, любителів природи і шукачів пригод. Вона є домом для деяких з найбільш знакових пам’яток в світі, в тому числі Великої Піраміди в Гізі, єдиним, хто вижив членом семи чудес стародавнього світу. Для того, щоб отримати максимальну віддачу від Вашого візиту, освіжити свої знання географії та історії країни, перш ніж йти.

Де Єгипет?

Єгипет займає північно-східному кутку Північної Африки. Межує з Лівією на заході, з Суданом на півдні і з Середземним морем на півночі. На сході країна межує з Червоним морем і відділена від єгипетського Синайського півострова Суецького каналу. Акції Sinai Peninsula межує з Ізраїлем і сектором Газа.

Єгипет Географія

Єгипет має загальну суші в 384,345 квадратних миль / 995,450 квадратних кілометрів, що робить його більш ніж у вісім разів розмір Огайо, і більш ніж в три рази перевищує розмір Нью-Мексико. Це гаряча, суха країна, з посушливим кліматом пустелі, що призводить до палючим влітку і помірною зимою. Самий низька точка Єгипту є Каттара Депресія, зливний з глибиною -436 футів / -133 метрів, а його найбільша висотою є 8625 футів / 2629 метрів вершиною гори Катерина.

Основне джерело води в країні є річка Ніл. Подрібнювач на північ через 11 африканських країнах, заходи Ніл 4,358 миль / 6,853 км в довжину і вважається найдовшою річкою в світі. В Єгипті родюча дельта Нілу відповідає за більшу частину сільськогосподарської продукції країни. В крайньому півдні лежить озеро Насер, один з найбільших на планеті штучних озер. Він має загальну площу 2030 квадратних миль / 5,357 квадратних кілометрів і був створений повені, викликаної будівництвом Асуанської греблі.

Синайський півострів

На північному сході країни лежить Синайський півострів, трикутний ділянку пустелі, мости розриву між Північною Африкою та Південно-Західною Азією. Крім того, Єгипет контролює Суецький канал, який утворює зв’язок море між Середземним морем і Червоним морем, що дозволяє і далі прохід в Індійський океан. Розмір Єгипту, стратегічне розташування і близькість до Ізраїлю і сектору Газа поставити країну на передньому краї близькосхідних геополітики.

давня історія

Докази існування людини в датах Єгипту назад в десятому тисячолітті до нашої ери. Стародавній Єгипет став єдиним царством приблизно 3150 до н.е. і правил низкою послідовних династій на протязі майже 3000 років. Цей період пірамід і фараонів визначалася його чудовою культурою, з великими досягненнями в області релігії, мистецтва, архітектури і мови. культурне багатство Єгипту було підкріплено неймовірним багатством, заснований на сільському господарстві і торгівлі за сприяння родючості долини Нілу.

З 669 р до н.е. і далі, династій Старого і Нового царств розсипалася під натиском іноземних навал. Єгипет був завойований в свою чергу, в Mesopotamians, персів, а в 332 р до н.е., Олександр Великий Македонії. Країна залишилася частина македонської імперії до 31 м до н.е., коли він потрапив під римським пануванням. До 4 століття нашої ери, поширення християнства в Римській імперії призвело до зміни традиційного єгипетської релігії – до тих пір, поки мусульманські араби завоювали країну в 642 нашої ери.

Середньовіччя в 20-м столітті

Арабські правителі продовжували керувати Єгиптом, поки він не був поглинений в Османській імперії в 1517 році Там було час ослаблення економіки, чуми і голоду, який, в свою чергу, відкрило шлях протягом трьох століть конфлікту за контроль країни – в тому числі коротко успішного вторгнення наполеонівської Франції. Наполеон був змушений покинути Єгипет британцями і турками-османами, створюючи вакуум, який дозволив Османська албанський полководець Мухаммед Алі-паша створити династію, яка буде продовжувати правити Єгиптом до 1952 року.

У 1869 році Суецький канал був завершений після 10 років будівництва. Проект майже збанкрутілого Єгипет, і масштаби заборгованості в європейські країни відкрили двері для британського поглинання в 1882. У 1914 році Єгипет був створений як британський протекторат. Вісім років по тому, країна відновила номінальну незалежність під королем Фуад I; Однак, політичні та релігійні конфлікти на Близькому Сході в результаті Другої світової війни привели до військового перевороту в 1952 році, і подальше створення єгипетської республіки. У 1956 рік рішення президента Насер націоналізувати Суецький канал призвело до Суецького кризи конфлікту, в якому Єгипет була захоплена Ізраїлем, Францією і Великобританією, але в кінцевому підсумку вийшла переможець.

Єгипет Сучасна політика

Після революції 1952 року народження, Єгипет пережив час економічної, релігійної та політичної нестабільності. У 2011 році президент диктаторський Хосні Мубарак був змушений піти у відставку після 30 років при владі серії страйків і бурхливих протестів, які в кінцевому рахунку призвело до уряду бути передані єгипетської армії. У 2012 році Брати-мусульмани Парламентарій Мурсі переміг на президентських виборах, але його правління було недовгим; в 2013 році він був повалений армією після подальшого конфлікту між урядом і анти-мусульманського братства протестуючими.

Нова конституція була затверджена на початку 2014 року, і незабаром після цього був обраний нинішній президент Ас-Сісі. З тих пір політична ситуація в Єгипті стабілізувалася, хоча країна зазнала хвилю терористичних нападів, скоєних групами, як Daesh-Sinai (раніше відомий як ISIL або ISIS). Самий останній з них включає випадок в листопаді 2017 року, коли 300 людей були вбиті під час богослужіння в мечеті Північного Синаю; і в листопаді 2018 року, коли бойовики напали на автобус коптських християн в провінції Мінья, загинули семеро людей.

Безпека для туристів в Єгипті

В результаті підвищеної активності терористів і політичної нестабільності, туризм досяг рекордно низького в 2015 році, але почав відновлюватися протягом останніх чотирьох років. Департамент США консультативно держава подорожей займає Єгипет як країна 2-го рівня, що означає, що туристи повинні проявляти підвищену обережність рівнів. Проте, обидва уряди США і Великобританії вважають найбільш популярних туристичних напрямків у країні, щоб бути в безпеці, в тому числі Каїр, Луксор, Абу-Сімбел, Хургада, Марса Алам і Шарм-ель-Шейх. Перевірте наявність останніх оновлень перш, ніж замовити поїздку.