Отримання від Чиангмая до Ко Панган

Posted on

Отримання від Чиангмая до Ко Панган
Щоб дістатися від Чиангмая до Ко Панган, ви будете мати практично подорожувати по всій довжині Таїланду. Для цього буде потрібно дві нічні автобуси або поїзда, а потім, взявши на паром до острова. В якості альтернативи, ви можете літати на відстань менш ніж за дві години, а потім отримати човен.

Летючий Nonstop

Літаюче це найшвидший і простий спосіб отримання з Чиангмая на Ко Пангало, але не дивно, що це також найдорожчий. Там немає аеропорту на острові Ко Пангало, так що вам доведеться вибирати летіти в будь-якому Сураттхані або Самуї. Рейси між Чиангмае і перестрибуванням вказує на Ко Пангало зазвичай займає менше ніж за дві години.

Варіанти літати безпосередньо з Чіанг-Май Кох Пханган:

 • Thai AirAsia має прямі рейси між Чиангмае і Сурат Тані: Сурат Тані є найбільш завантаженим портом міста для лову човни на Ко Пангало і навколишні острови.
 • Bangkok Airways виконує прямі рейси між Чіангмай і Самуї: великий острів на південь від Ко Панган. Політ на великому острові сусіда До Панган є найдорожчим варіантом, однак, ви будете тільки близько години їзди на човні від пляжу Хад Рін на острові Ко Пангало.

Рейси до Кох Пханган з зупинкою в Бангкоку

Таїланд Nok Air працює багато недорогих рейсів в день між Чиангмае і Бангкоку, а потім з Бангкока в Thani-два окремих замовлення польоту Сурат необхідні. Вам доведеться зробити два різних замовлень і дозволяють короткий буфер часу між ними. Рейси прибувають і відправляються в аеропорт-старий аеропорт Дон Мианг в Бангкоку в даний час використовується низьковитратних перевізників.

В крайньому випадку, ще один варіант, щоб дістатися до Ко Панган літати в Чумпхон, портовому містечку на північ від Сурат Тані. Там немає прямих рейсів між Чіангмай і Чумпхон. Невеликий аеропорт в Чумпхон обслуговується тільки рейсами Nok Air з Дон Мианг аеропорту в Бангкоку.

Корисні Коди аеропортів в Таїланді

 • Бангкок Дон Мианг Аеропорт: ДМК
 • Чіангмай: CNX
 • Koh Samui: USM
 • Сурат Тані: УРТ
 • Чумпхон: CJM

Отримання Там на автобусі і поїзді

Найдешевший і найповільніший варіант, щоб дістатися до Ко Панган з Чіангмай на автобусі, хоча всі автобуси і поїзди будуть зупинятися в Бангкоку. Ви, ймовірно, буде змушений розірвати подорож з перебуванням в Бангкоку. З доданий час і за рахунок отримання наземного транспорту і готель в Бангкоку, що летить прямо в Сурат Тані часто працює, щоб бути найкращою угодою.

Вартість бронювання на нічний поїзд з Чіангмай в Бангкок, а потім інший з Бангкока до Сурат Тані, часто додають до майже вартості польоту. Крім того, ви заощадите більше 24 годин час у дорозі від польоту! Це зазвичай досить легко отримати з Чиангмая в Бангкок.

Як дістатися до поромів Від Сурат Тані

Різні поромні компанії працюють з терміналів, розкиданих по вулиці Сурат Тані-все досить далеко (близько години або більше на автобусі) від аеропорту. Ви повинні переконатися, що у вас є час, щоб дістатися від аеропорту до терміналу човна до останніх поромних листя.

Комбіновані квитки, які включають в себе автобусні перевезення на поромні термінали і квитки на човен можна замовити в Інтернеті, в той же час, якщо Ви бронюєте свій рейс. В іншому випадку, вам потрібно підійти до однієї з жмені лічильників в квитках продажу аеропорту, які включають чартерний автобус до поромного терміналу, а квиток на човен.

Отримання квитка комбінації на прилавку в аеропорту набагато безпечніше (і дешевше), ніж намагатися зробити свій власний шлях до поромних терміналів-дуже дорогий зусиллям на таксі.

Різні поромні компанії працюють на графіках, які змінюються в залежності від сезону; вам потрібно перевірити свої веб-сайти для часу вильоту. Кожна компанія змінюється рівень комфорту і кількості часу, необхідного для досягнення Ко Панган.

Деякі поромні компанії включають в себе:

 • раджа
 • Lomprayah
 • Seatran Discovery
 • Songserm (від Чумпхон)

Прибуття в Ко Панган

Якщо приймати паром від Великого Будди пірсу на острові Самуї, ви приїдете в Тонгсала, головний портове місто на західній стороні острова Панган. Songthaew (пікап таксі) від порту до основних курортів і пляжів на острові має бути близько 100 батів, незалежно від призначення.

Пороми з Великого Будди пірсу на острові Самуї Ко Панган прибути в Sunset Beach на західній стороні Хад Рін.

Подорожі під час повного місяця

Щомісяця Full Moon Party в Хад Рін на острові Ко Пангало насправді впливає на міграцію мандрівників по всьому Таїланду. Транспортування в Ко Пангало часто може бути продана за тиждень до і після популярної пляжної вечірки під час високого сезону місяців.

Якщо ви збираєтеся насолоджуватися Full Moon Party, потрапити на острів раніше. В іншому випадку, перевірте дати для партії і триматися подалі від острова, коли місяць майже повна!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *