Отримання візи в Таїланді

Posted on

Ваш паспорт повинен бути все, що потрібно для більшості коротких поїздок


Від тропічних пляжів Пхукета до стародавніх храмів і витонченості Бангкока, Таїланд виділяє чарівність, як деякі інші азіатські країни. Якщо поїздка в цей азіатський рай у вашому майбутньому, ви можете бути здивовані, про правові вимоги в’їзду в країну і як довго ви можете залишитися в.

Ви , ймовірно , не потрібна віза для відвідин Таїланду на відпустці , але знати вимога , щоб переконатися , ви можете в’їхати в країну без будь – яких проблем , і тривалості вашого перебування покрито без необхідності в отриманні візи. Це завжди гарна ідея , щоб перевірити вимоги з  Королівським тайським посольством  у Вашингтоні до поїздки , так як правила можуть змінюватися без попереднього повідомлення, і ваші плани можуть змінитися після того, як ви приїдете в Таїланді.

Visa-Звільнений Подорожі

Якщо ви подорожуєте в Таїланд і американський громадянин з паспортом США і зворотний квиток авіакомпанії або один з Таїланду в іншу країну, ви не повинні подати заяву на візу до тих пір, поки ви не плануєте залишитися в країна протягом більш ніж 30 днів, і ви не ввійшли в країні в якості туриста протягом більш ніж 90 днів протягом останніх шести місяців.

Вам буде надано дозвіл на в’їзд в 30-денний , коли ви приїдете в аеропорту або на прикордонному переході. Ви можете продовжити своє перебування на цілих 30 днів , якщо ви подаєте заяву на нього в тайській імміграції Бюро офісу в Бангкоку. Ви повинні будете заплатити невелику плату за цей привілей (1,900 тайських бат, або $ 59,64, станом на лютий 2018 року). Посольство Королівства Таїланд рекомендує ті проведення дипломатичної або офіційний паспорт США отримати візу , перш ніж увійти в Таїланд , так як вони можуть бути відмовлено у в’їзді.

Крім того, ваш паспорт і зворотний квиток авіакомпанії, ви повинні будете мати готівку в точці входу, щоб показати, що у вас достатньо грошей, щоб подорожувати по Таїланду. Вам буде потрібно 10000 бат (~ $ 314) на людину або 20,000 бат (~ $ 628) для сім’ї. Це особливо важливо пам’ятати, так як багато людей не несуть в собі багато грошей, коли вони подорожують, так як вони планують використовувати кредитні карти для витрат.

Якщо ви не є громадянином США, відвідайте веб-сайт Посольства Королівства Таїланд, щоб побачити, чи потрібно подати заяву на отримання візи заздалегідь. Таїланд надає дозвіл на в’їзд 15-, 30- і 90-денного і візи по прибуттю громадянам багатьох інших країн.

Подорож з Visa

Якщо ви плануєте тривалий відпустку в Таїланді, ви можете подати заяву на отримання туристичної візи 60 днів заздалегідь в Посольстві Королівства Таїланд, Державний департамент США радить. Якщо ви вирішили, що хочете залишитися довше, ви можете подати заяву в Імміграційне бюро в Бангкоку для продовження на 30 днів. Як з розширенням на візи, звільнені від поїздки, це буде коштувати близько 1 900 таїландського бата.

Занадто довгий Ваш Ліміт часу

Тайці раді, що ви відвідуєте, але ви повинні двічі подумати про перетримці свого прийому. Держдеп попереджає про наслідки, якщо ви залишаєтеся довше, ніж ваш ліміт часу, як це визначено облікові дані входу.

Якщо ви пересидіти ліміт візи або паспорта часу, ви будете стикатися з 500 бат (~ $ 15.70) штраф за кожен день, коли ви перебуваєте за межу, і ви повинні сплатити його, перш ніж ви будете мати можливість покинути країну. Ви також вважається нелегальним іммігрантом і може бути заарештований і кинутий до в’язниці, якщо з якоїсь причини, ви потрапили в країні з простроченою візою або дозволом на в’їзд з паспортом. Державний департамент каже, що тайці провели зачистки районів малобюджетних мандрівників зазвичай часто, їх заарештували і тримали їх у в’язниці, поки вони не могли заплатити штрафи, нараховані і купити квиток із країни, якщо вони не один.

Так що якщо ви не можете залишити країну, перш ніж ви повинні, планувати заздалегідь і продовжити своє перебування відповідно до правил. Це варто клопоту і грошових коштів. Підсумок: «Вкрай бажано, щоб уникнути візових overstays,» говорить держдепартамент.

У точці входу

Переконайтеся, що ви заповнюєте дату заїзду та виїзду карти, перш ніж потрапити в імміграційній лінії, щоб пройти через митницю. Ви можете бути відправлені назад в кінець рядка, якщо ви отримаєте до столу без форми заповненою.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *