Skip to main content

Отримання з Чиангмая в Бангкок – Вибір рейси, поїзди, і нічні автобуси в Бангкок

Отримання з Чиангмая в Бангкок - Вибір рейси, поїзди, і нічні автобуси в Бангкок
Ви по суті є чотири варіанти для отримання з Чиангмая в Бангкок: туристичний автобус, люкс / VIP автобуси, поїзди і літати.

Перехід в Бангкок рейсом є очевидним вибором, якщо час є пріоритетом; дешеві пропозиції на бюджетних авіакомпаній можна знайти. Але, як письменник-мандрівник Пол Теру дуже ясно, подорож на поїзді це особливий досвід. Йдучи ви пропустіть побачити деякі «реальну» життя в Таїланді, який може бути поданий тільки підстрибуючи разом на сухопутному шляху.

Бронюючи квитки в Бангкок

Як і решта турист зупиняється в Таїланді, є бюро подорожей кожні кілька кроків в Чіангмай. Крім того, готелі і гостьові будинки з задоволенням забронювати квитки для вас. Комісії додали рідко підвищити ціни на квитки більш ніж US $ 1-2.

Ціни не є фіксованими протягом Чиангмая. Запитайте в декількох місцях для ідеї про те, що справедлива ціна повинна бути. Оскільки багато бюджетні мандрівники знають з досвіду, великих готелях і туристичних агентств з офісами в видних місцях (наприклад, біля Tapae воріт) платити більше орендної плати і, отже, стягувати більше, ніж мама-і поп-бізнесу на Backroads.

Туристичні агентства пропонують мінівен і обслуговування туристичного автобуса з Чиангмая у всьому Таїланді – навіть до Луанг Прабанг, Лаос, якщо ви готові, щоб покарати себе, як це. Автобусний зазвичай включає в себе пікап готелю в ціні, однак, ви будете мати, щоб отримати собі на станцію, щоб поїхати на поїзді.

Бронювання квитків в Таїланді не реєструється в електронному вигляді. Якщо ви втратите свій фізичний квиток, не слід очікувати передруку або повернення!

Порада: Майже кожен автобус в Таїланді стверджує, що «VIP» – не платити за оновлення до VIP, ви , швидше за все , в кінцевому підсумку на тому ж автобусі , як і всі інші. У гіршому випадку, ви могли б у кінцевому підсумку з 12 години п’яного автобуса караоке по шляху.

Подорожі під час напруженого часу

При бронюванні, турагентів зателефонувати в автобусну компанію або залізничної станції , щоб перевірити доступність. Потяги, особливо більш бажані класи, часто продають в день або два заздалегідь під час напруженого сезону в Таїланді .

Книга заздалегідь , під час і відразу після великих свят в Таїланді . Такі події, як Сонгкран і Лой Кратонг викликають Чіангмай набухати з мандрівниками. Вам навіть НЕ потрібно приймати фази Місяця до уваги – так, серйозно – якщо подорож в Сурат Тані і острова в Сіамській затоці.

Рейси Чіангмай в Бангкок

Якщо економити час, здається, кращий вибір, ніж стрибає по повільно суші, політ є сприятливим варіантом для отримання з Чиангмая в Бангкок. Прямі рейси потрібно близько години в повітрі, на відміну від ночівлі на автобусі або поїзді.

Безліч щоденних рейсів між Чіангмай і Бангкоком тримати тарифи нижче, ніж очікувалися, часто навіть аж до дня раніше. Перевірте з місцевим носієм Nok Air для великого обслуговування, або перейдіть онлайн рукавичку АДД-на збори, щоб замовити з AirAsia. Авіаквитки, придбані заздалегідь можуть бути як США 30 $!

Chiang Mai International Airport (код аеропорту: CNX) відкритий з 5 ранку до півночі з великою кількістю щоденних рейсів в Бангкок. Міжнародний аеропорт Чіангмай розташований всього в чотирьох милях на північний захід від Tapae ворота в Чіангмай. Як дістатися до аеропорту займає близько 25 хвилин, в залежності від трафіку.

Більшість рейсів з Чіанг – Май в Бангкок прибувають в «старій» Дон Мианг аеропорту (ДМК) , а не на новій, більшій аеропорту Суварнабхумі (BKK) – план відповідно.

Порада: кредитна карта відмінена у час подорожі? Без проблем. Ви можете оплатити рейс готівкою в 7-Elevens по всьому Таїланду.

Потяги з Чіангмай в Бангкок

Нічні поїзди щодо зручно, якщо не більше цікаво, альтернатива літати. Пам’ятки та краєвиди по шляху пропонують зазирнути за завісу туризму. Вагон-ресторан продає продукти харчування, напої, закуски, і якщо вам пощастить, підживлює соціальну атмосферу.

Першокласні квитки означає ділити дві особи швартування і раковина з абсолютно незнайомою, якщо ви подорожуєте в поодинці. Багато мандрівників бюджету вибирають для шпал поїздів другого класу, які складаються з нари з шторками. Верхні нари трохи дешевше, ніж нижче, тим не менш, вони трохи як спати в верхньому відсіку літака. Високі люди не зможуть протягнути.

Хоча ритмічна кліка стулчастого поїзда гойдалки через сільські рисові поля , здається , як рецепт для гарного сну, другий клас не без проблем. Часті зупинки і зміна автомобіля роблять багато шуму. Обслуговуючий персонал , які отримують комісійні будуть робити все можливе , щоб продати вам тепле пиво і по завищеними цінами продукти харчування. Деякі автомобілі мають супер-харчування кондиціонера – бути підготовлені з теплим одягом.

Залізничний вокзал Чіангмай розташований на схід від міста на Charoen Мианг Road – продовження Тапа Роуд тільки через річку. Ви можете зробити свій власний шлях дешевої тук-тук до станції, щоб купити квитки або оплатити невелику комісію через турагента, який буде розіслати кого збирати квитки для вас.

Підказка: поїзди швидко заповнюються; Ви повинні спробувати замовити кілька днів вперед , коли це можливо , або ви не можете отримати свій перший вибір класу.

Туристичні автобуси в Бангкок

Більшість туристів, в кінцевому підсумку на найдешевших автобусів, спільно іменовані «туристичних автобусів.» Ці двоповерхові автобуси отримають Вас в Бангкок для дешевих, хоча комфорт і нога простір, як правило, не головними пріоритетами.

Ви знайдете квитки на автобус цінами від 350 бат до 500 бат в залежності від агентства; автобуси практично однакові – так магазин перед бронюванням! Туристичні автобуси, як правило, відправляються близько 6:30 вечора і прибувають в Бангкоку в 7 ранку. Водії, як правило, зупиняються тільки один або два рази протягом всієї ночі. Для решти часу, ви повинні будете зробити з крихітним бортовим туалетом, часто речами кошмарів.

Вартість квитка на автобус, як правило, включає в себе навантаження в вашому житло. Якщо не вказано інше, автобус закінчується на Као Сан Роуд в Бангкоку.

Важлива рада: Крадіжка на нічних автобусах було постійна аферою в Таїланді в протягом десяти років, в тому числі автобусів з Чіангмай в Бангкок. Помічника автобус залазить в багажному відсіку в той час як пасажири сплять і просіює покладених мішків для предметів , таких як ножі, ліхтарі, телефон зарядні пристрої, і навіть сонцезахисний крем (це дорого в Таїланді)! Ніколи не залишайте гроші або електроніку в вашому похідному мішку; ви не знайдете невеликий предмет не вистачає до дня , коли автобус вже давно немає.

Люкс і VIP автобуси в Бангкок

Хоча майже кожен моторизований ящик з чотирма шин в Таїланді стверджує, що «VIP» уряд «люкс» автобуси пропонують трохи кращу альтернативу рюкзака автобусів «Турист».

Більшість автобусів люкс відправляються від автобусної станції Arcade (або більш нової станції поруч з ним) в Чиангмае. Ці автобуси, як правило, мають менше туристів на них, тому що турагенти більш неохоче продають ці квитки і натиснути туристичні автобуси більше.

На жаль, є потенціал для турагента, щоб продати вам квиток «люкс», але поставити вас на більш дешевий туристичний автобус замість цього. Один із способів, щоб зрозуміти різницю в тому, що ви, як правило, відповідає за отримання до автовокзалу Аркади для прийняття делюкс автобусів. Туристичні автобуси включають пікап.

автобуси класу люкс включають їжу або закуску в коробці, маленький напій, а часто кіно – але він може бути доступний тільки на тайському мовою без субтитрів. Всі автобуси, що складаються сидіння з неабиякою кількістю простору для ніг.

Делюкс автобусів з Чіангмай в Бангкок можна замовити близько 750 батів і вище. Хоча ви знайдете автобуси, що вилітають в Бангкок весь час від автовокзалу Arcade, найбільш поширене час для нічних автобусів 7 вечора (що надходить о 6 годині ранку) і 9 вечора (що надходять о 8 годині ранку).

Порада: Якщо надається можливість при бронюванні , щоб вибрати місце, передні сидіння на верхній палубі автобуса більше ноги і мішок місця , ніж будь-яке інше місце на автобусі. Майте на увазі , що якщо ви вибираєте місце в передній частині однієї з накладних екранів, ви не зможете не уникнути кіно незалежно від того , як голосно або страшно.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *