Skip to main content

Отримання з Чіангмай в Лаос

Варіанти Як Лаос Від Чіангмай

Є кілька способів дістатися з Чиангмая в Лаос; всі вони мають свої переваги і недоліки. Нижче наведені найбільш популярні варіанти, які допоможуть вам вибрати залежно від того, скільки часу у вас є і де ви хочете, щоб почати свій візит в Лаос.

Отримання з Чіангмай в Лаос на літаку

Ви в основному є два варіанти для польоту в Лаос: В’єнтьян (код аеропорту: ВТЕ) або Луанг Прабанг (код аеропорту: LPQ). Політ до столиці В’єнтьян, як правило, дешевше, проте, ви будете мати довгу гірську поїздку на автобусі, щоб витримати, якщо ваша кінцева мета полягає в тому, щоб побачити Луангпрабанг.

Ви також можете знайти дешеві рейси в Удон Тані в Таїланді, а потім взяти трансфер прямо з аеропорту в Нонгхай і через міст Дружби в Лаос.

Віза після прибуття об’єктів доступні в аеропортах в В’єнтьян і Луанг Прабанг.

З Чіангмай в Лаос автобусів

Якщо брати дводенну човен вам не підходить, мінівени працювати на ніч від Чиангмая до Вьентьяна в Лаосі; подорож займає близько 14 годин. Ціни коливаються від туристичних агентств і готелів в Чіангмае; навколо магазину за кращу угоду.

Ви вирушаєте Чіангмай близько 7 години вечора і прибуваєте на кордоні близько 6 ранку Деяких туристичних агентств служити вам дуже простий сніданок вранці, коли ви закінчите імміграційні форми Лаосу прискорити перетин кордону.

перетин кордону

Після того, як віддруковані з Таїланду, ви сядете свій мінівен, щоб управлятися через міст Дружби в Лаос імміграції. Вам буде запропоновано для однієї фотографії на паспорт і плату обробляти візи після прибуття. Ціни на візи вказані в доларах США, проте, плата може бути виплачена в тайських бат, або євро. Якщо це можливо, платити в доларах США отримати кращий курс; Ви, ймовірно, отримати будь-які зміни в таїландського бата.

Візові збори і обмеження часто змінюються. Громадяни США можуть перевірити зі сторінкою Лаосу Держдепартаменту США за вимогами в’їзних уточненими.

Scam Alert: Ігноруйте будь-якої установи або окремі просимо гроші , щоб допомогти вам візи по прибуттю пасажирів документів Лаосу. Форми можуть бути завершені досить легко на кордоні без сторонньої допомоги. Не турбуйтеся надто багато про конкретної інформації , таких як адреса першого гостьовий будинку або контакт в Лаосі. До тих пір , поки ви платите плату за обробку, ви , швидше за все , НЕ буде відмовлено у в’їзді , заснований на паперову тяганину неточностей.

Ви можете оплатити водіїв таїландського бата, поки ви не отримаєте шанс прийняти Лаос Кіп – місцеву валюту – з банкомату. Якщо ви отримуєте можливість, перевірити дивний, але цікавий-Будду Парк в В’єнтьяні тільки після перетину кордону.

Вирушаючи в тайському посольстві

Так як багато людей приймають мінівен з Чиангмая в Лаос на візі працює застосовувати для тривалого проживання в Таїланді, ваша поїздка буде насправді закінчується перед тайським посольством.

Якщо ви маєте намір повернутися до Таїланду після Лаосу, пам’ятайте, що ви отримаєте тільки два тижні візу при перетині сухопутного, якщо ви не літаєте або подати заяву на отримання довгострокової візи в тайському посольстві у В’єнтьяні.

Підказка: Ігнорувати кого встановлено перед Таїланду посольством пропонуючи обробляти візи, допомогти вам з формами, або зробити ксерокопії; все це можна зробити самостійно , як тільки ви всередині посольства.

Отримання від тайського посольства в В’єнтьян

Вам потрібно буде організувати транспортування вперед від тайського посольства в місто. Не звертайте уваги на переоцінені пропозиції від водіїв чекають за межами посольства. Обговоріть з водієм, перш ніж потрапити всередину: Ви можете отримати таксі менш ніж за 100 таїландського бат на вулицю Франсуа NGIN – області мандрівника у Вьентьяне.

З Чіангмай в Лаос на човні

У вас є три варіанти для отримання від Чиангмая до Луангпрабанга на човні: повільна човен, швидкий човен, або розкішний круїз. Човни відходять від прикордонного міста Huay Xai в Лаосі і подорожі по річці Меконг в Луанг Прабанг.

Для того, щоб один з човна в Луанг Прабанг, ви повинні спочатку дістатися до Чанга Хонга в Північному Таїланді, ясною тайської імміграції, а потім перетнути річку Хуай Шай, де ви будете штампувати в Лаос. Човни відправляються рано вранці, так що вам, швидше за все, доведеться робити на ніч в Чіанг Хонг потім виїхати в Лаосі на наступний ранок. Туристичні агентства в Чиангмае будуть поєднувати всі необхідні перевезення в єдиний пакет, коли Ви замовляєте.

Повільні човна в Лаос

Найпопулярніший і недорогий варіант, повільні човна з Чиангмая до Луангпрабанга взяти два повних дні і протягом ночі в не настільки приємною селі Pak Beng. У той час як ви отримаєте, щоб насолодитися річки і села декорації, як ви курсують уздовж річки Меконг, повільні човна менше, ніж розкішний. Ви застрягли з тією ж групою мандрівників туляться на перевантажену човен, тому трохи удачі необхідна для хорошого досвіду. Багато мандрівників – як місцеві жителі і іноземці – використовувати човен як привід, щоб партія протягом двох днів.

Прибуття рано, щоб забезпечити найкраще місце на човні – бажано подалі від гучних двигунів. Візьміть багато закуски з вами; їжа на човні більш низької якості і відносно дорогий. Ви можете придбати їжу на винос обіди в Pak Beng в другій половині шляху.

Швидкі човни в Лаос

Сумнозвісний «швидка човен» з Таїланду в Луанг Прабанг гучний, кістково-трясучи, потенційно небезпечний досвід, який ви ніколи не забудете. Хоча неймовірно хаотичні і незручно, ревуть катера розрізали два дні подорожі вниз тільки шість чи вісім годин, в залежності від рівня води! Водії вміло ухилятися скелі і вири, однак, видно уламки інших швидкохідних катерах уздовж шляху менше, ніж забезпечення.

Ви будете забезпечені рятувальний жилет і захисний шолом, як ви сидите на дерев’яній лаві у вузькому каное. Водонепроникні ваші сумки і коштовності, як дощ і бризки від річки, як правило, змочити все. Вам потрібні сонцезахисний крем – човна не покриті – і затички, щоб захистити ваші вуха від оглушливого двигуна.

Розкішні круїзи

Кілька нових компанії пропонують розкішні альтернативи типових повільних човнів. Хоча подорож як і раніше вимагає два повних дні і протягом ночі в Паке Бенг, ви будете насолоджуватися набагато більш комфортною їздою і кращого харчуванням. Розкішні човни є найбільш дорогий варіант для отримання з Чиангмая в Лаос.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *