Палац Шайо: Повне керівництво

Posted on

 Палац Шайо: Повне керівництво

Багато туристів наштовхнутися на великий комплекс, відомий як Палац Шайо, не розуміючи, що це таке і що вона може запропонувати, крім його захоплюючим видом на Ейфелеву вежу і Трокадеро, звичайно. Побудований в 1937 році на Всесвітній виставці в тому ж році в Парижі, «палац» є домом для Національного театру Шайо, а також кілька музеїв, ви можете бути зацікавлені у вивченні.

Де l’Architecture і ін а Patrimoine (Центр архітектури та культурну спадщину) Сита, Музей де l’Homme (Музей людини), а також Національний музей-де-ла-Marine (Морський музей) все розташовані в стінах розповзання неокласичного комплекс.

Для відвідувачів з інтересами в етнології, військової історії і / або архітектурі і культурах, Палац Шайо пропонує безліч цікавих речей, щоб зробити для ранку або вдень, можливо, до або після відвідування знаменитої вежі, яка маячить поруч.

історія

Грандіозний сайт, постійно переповнені туристами і продавців , що продають різноманітні дрібничок і закуски, має складну і кілька зловісну історію. Після нацистської армії, під чолі з Адольфом Гітлером, вторглися в Париж в 1940 році, влаштувавши тріумфальний парад на Єлисейських полях і під Тріумфальною аркою, Гітлер зупинився в Палаці Шайо. Він  позував для фото на його великій терасі  разом з двома його співробітниками.

Пізніше, в 1948 році, це було місце проведення спеціального засідання Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних Націй. Після закінчення Другої світової війни в 1945 році, в якій мільйони європейців загинули на полях битв і в таборах смерті, Генеральна Асамблея Організації Об’єднаних Націй зібралася в тому ж місці, щоб підписати Загальну декларацію прав людини.

Це вдале місце, щоб зробити це, також, з «Музей де l’Homme» антропологія музею на місці.

Основні моменти і музеї

Залежно від того, скільки часу у вас є і свої особисті інтереси, вирішувати, які колекції в Пале ви хотіли б вивчити під час Вашого візиту. На жаль, не існує спільний квиток для в’їзду всіх трьох музеїв.

 Якщо ви вирішили відвідати один або всі з них, не переконаєтеся, що вам буде потрібно час, щоб качан на великій відкритій терасі і насолоджуватися видом звідти.

Сито де l’Architecture і ін а Patrimoine: Історія французьких пам’ятників 
Якщо ви зацікавлені в історії французької архітектури і пам’ятників, цей музей  є потенційно варто відвідати. Охоплюючи період середньовіччя до наших днів, постійна колекція музею пропонує відвідувачам глибокий погляд на архітектурної та міської історії дизайну. Від римський періоду до готики, ренесансу і раннього сучасного періоду, ви будете перенаправлені через сліпучу еволюцію французької та європейську архітектуру, з пильною увагою до елементів , таким як скульптури, вітражі, стіни і стеля картина, і багато інших ,

Більш нові сучасні галереї, який був відкритий в 2007 році, розповідають історію близько 100 з самих відзначаються сучасних будівель і пам’ятників Франції, виділяючи архітектори, такі як Гюстав Ейфель і Жан Нувель. У той же час, тимчасові exhabits на «Сіте» зосередитися на конкретних архітектурних шкіл, відомих архітекторів або зміни в міські пейзажі з плином часу.

Сіте де l’архітектури та ін дю Patrimoine  відкритий з середи по неділю, 11 ранку до 7 вечора; пізніше відкриття до 9 години вечора по четвергах.

Закрито по понеділках і вівторках, а також 1 січня, 1 травня і 25 грудня (Різдво).

Музей де l’Homme 
Цей старий світ антропологія, біологія та історія культури Музей досліджує еволюцію людини і їх складних суспільств. Розташований в крилі Пассі в Шайо, музей був відкритий в 1938 році , через рік після того , як Палац Шайо був відкритий. Після декількох років реконструкції , спрямованої на модернізацію і оновлення колекцій (частково з – за його суперечливе минуле ), музей відкритий в 2015 році , яка затверджує прийняти підхід , відмінний від інших музеїв антропології, Музей де l’Homme приносить дослідження від біологічного науки і історія культури до столу , а також.

Постійна експозиція показує значний масив артефактів, пов’язаних з історією та еволюцією людини і людського суспільства, постійна колекція фокусується на трьох основних тем: хто ми, звідки ми прийшли і куди ми йдемо.

Відвідувачі переміщатися по хронологічним розділів виставки, щоб виявити кроманьонец людина і їхнє повсякденне життя, ритуали і артефакти з палеоліту і неандертальці суспільства, розробити і бентежать медичні пристрої від середньовічного періоду до сучасних, моторошних моделей воску анатомічних, і багато чого іншого , Колекція зачаровує, і має деякі з найцінніших об’єктів Європи від доісторичного періоду.

Музей де l’Homme  відкритий щодня , крім вівторка, з 10:00 ранку до 6:00 вечора. Вона закривається на 1 січня, 1 травня і в день Різдва.

Музей де – ла – морський
Присвячується історії французьких військово – морських сил, цей музей в даний час закритий на капітальний ремонт через 2021. Його постійні колекції включають в себе моделі військово – морських кораблів і пароплавів, повні приклади меншого мореплавання і каное, картини , що зображують морські сцени, предмети побуту , які використовуються морської піхоти, а також інші історичні артефакти.

Національний театр танцю
Один з найкращих місць в Парижі , щоб наживо побачити танцювальні виступи від компаній по всьому світу, театр Національний Шайо етапів кілька концертів в рік. Відвідайте офіційний веб – сайт для повного розкладу і придбати квитки онлайн.

Розташування та контактна інформація

Palais Шайо  розташований в західній частині 16 – му окрузі окрузі Парижа, в безпосередній близькості від таких пам’яток і районів , включаючи Марсовому полі, в Jardins Трокадеро (великий суспільний сад ідеально підходить для сімей), а також кілька музеїв сучасного мистецтва варто витратити деякий час відвідування.

  • Адреса:  1 місце Трокадеро і ін дю 11 Novembre
  • Метро:  Трокадеро (Line 6 або 9)
  • Автобусні лінії:  22, 30, 32, 63, 72, 82

Квитки і знижки Передає

Дивіться тут для поточної інформації і прийому цін на музеї і театр Шайо. Відвідувачі молодше 25 років з діючими паспортами ЄС надається безкоштовний вхід; Крім того, музеї пропонують безкоштовний вхід в першу неділю кожного місяця.

Паризький музей Pass охоплює допуск до Сіте де l’Architecture і ін дю Patrimoine. Якщо у вас є пропуск, обов’язково використовувати його для безкоштовного входу в цю колекцію!

Послуги на місці, ресторани та інші зручності

Комплекс Шайо включає в себе сувенірний магазин, де можна придбати листівки і сувеніри, книжковий магазин і два ресторани для випадкового укусу або закуски: Кафе де l’Homme і кафе Люсі, і розташований всередині Музей де l’Homme.

Якщо ви шукаєте більш формальний обід або вечерю, є ресторан на місці і кафе додається в театр Національний Шайо, La Maison Прадо, що подають страви традиційної французької кухні. Це ідеальне місце для романтичної вечері наступного шоу в театрі, і з видом на Ейфелеву вежу і Марсове поле, місце досить непереможний Ресторан відкритий з вівторка по суботу з 12 години вечора до 6-ї вечора вечорами продуктивності , а потім вечеря з 7 вечора до 11 вечора Там ж неділі пізній сніданок з 11 ранку до 4 вечора , щоб замовити столик по телефону +33 (0) 6 37 36 16 16 або надіслати електронною поштою  chaillotpradier@pradierparis.com .

Пам’ятки і відвідати визначні пам’ятки поблизу

Як уже згадувалося вище, є кілька примітних музеїв і місць для відвідування в районі Трокадеро. Для сучасних любителів мистецтва, відвідування прилеглого музею сучасного мистецтва міста Парижа і прилеглих до Пале дю Токіо є те, що ми настійно рекомендуємо.

Якщо ви зацікавлені в історії моди і стилю, переконайтеся , що до Білайн в Пале Галліера, всього в п’яти хвилинах ходьби від комплексу Шайо. Його тимчасові виставки по дизайну та історії стилю, ретроспективи на великих «від кутюр» дизайнерів і данини моди іконки чудові.

І, нарешті, побачити наш путівник по 7 найцікавіших речей, щоб побачити і зробити навколо Ейфелевої вежі більше ідей про те, як зробити більшу частину вашого часу в цій області.

Слово попередження про кишенькових злодіїв в зоні

У той час як загальна площа навколо Палацу Шайо цілком безпечно, слід пам’ятати, що кишенькові злодії працюють часто в безпосередній близькості, користуючись великими натовпами. Прочитайте повне керівництво, щоб уникнути кишенькових злодіїв у французькій столиці, і тримати свої речі в безпеці і поза досяжністю злодіїв.