Пантеон в Римі, Італія

Posted on

Пантеон в Римі, Італія
Пантеон виступає в якості найбільш повної римської структури на землі, переживши 20 століть грабежу, мародерства і вторгнення.

Факти про Пантеоні

Оригінальний Пантеон був прямокутний храм, побудований Marcus Агріппа, зять Августа, першого римського імператора, як частина плану відновлення району в 27-25 до н. Що туристи бачать, як вони розслабляються перед на Пьяцца делла Ротонда радикально відрізняється від того первісного храму. Адріан відновив структуру; штампів мейкера в цеглі дозволяють прив’язувати його відновлення між 118 і 125 AD. Проте, напис на архітраві приписує спорудження до Агриппе під час свого третього councilship.

Портик перед Пантеоном, що залишилося від первісного храму Агріппи.

Пантеон містить могили Рафаеля і кілька італійських королів. Пантеон це грецьке слово, що означає «в честь всіх богів.»

розміри Пантеону

Гігантський купол , який домінує інтер’єр є 43.30 метрів або 142 футів в діаметрі (для порівняння, купол Білого дому становить 96 футів в діаметрі). Пантеон стояв як найбільший купол в історії до купола Брунеллески у Флорентійському соборі 1420-36. Це по – , як і раніше найбільший Кладка купол в світі. Пантеон зроблений абсолютно гармонійний тим , що відстань від підлоги до верхньої частини купола в точності так само його діаметр. Adytons (святині вбудовується в стіну) і Казна (запалі панелі) вмів знизити вагу купола, як це зробили легкий цемент , виготовлений з пемзи , використовуваної в верхніх рівнях.

Купол стає тоншою в міру наближення Окулус, отвори у верхній частині купола, який використовується в якості джерела світла для інтер’єру. Товщина купола в цій точці не перевищує 1,2 метра.

Окулюс становить 7,8 метрів в діаметрі. Так, дощ і сніг іноді падають через нього, але пів нахилений і водостоки спритно видалити воду, якщо йому вдасться потрапити в підлогу. На практиці, дощ рідко потрапляє всередину купола.

Масивні колони, що підтримують портик важать 60 тонн. Кожен з них був 39 футів (11,8 м) у висоту, п’ять футів (1,5 м) в діаметрі і зроблені з каменю, видобутого в Єгипті. Колони були перевезені дерев’яними саньми до Нілу, ввалився в Олександрію, і поставити на судах для поїздки по Середземному морю в порт Остія. Звідти колони прийшли Тибр на баржі.

збереження Пантеону

Як і багато інших будівель в Римі Пантеон був врятований від грабежу, перетворюючи його в церкву. Візантійський імператор Фока подарував пам’ятник папа Боніфацій IV, які перетворили його в К’єза-ді-Санта-Марія-ад Мартірес в 609. Меси проводяться тут в особливих випадках.

Інформація Pantheon відвідувачів

Пантеон має веб-сайт, який деталізує найсвіжішу інформацію про розклад і спеціальних заходах. Вхід вільний.

Особливою подією , яке ви можете насолоджуватися , якщо ви відвідати Рим навесні є меси П’ятидесятниці (п’ятдесятий день після Великодня). Особливо в разі, пожежники піднятися на вершину купола , щоб кинути пелюстки троянди від Окулус. Якщо ви там рано (годин до маси) , ви можете бути в змозі знайти кілька дюймів площі , з якого спостерігати це надзвичайно популярне подія.

Як Досвід пантеон

Пьяцца делла Ротонда є живим квадратом заповнені кафе, барами та ресторанами. Влітку відвідати Пантеон інтер’єр в день, переважно рано вранці перед туристичними натовпами, але повернутися ввечері; Базарна площа перед особливожваво в теплі літні ночі, коли Пантеон освітленими знизу і коштує як величезна нагадування про велич стародавнього Риму. Скупий рюкзак натовп заливає кроки фонтану навколишнього один з трофейних обелісків Риму, в той час як туристи товпляться в бари, що краю на площі.

Напої дорогі, як можна було б очікувати, але не обурливо, і ви можете годувати один протягом тривалого часу, і ніхто не турбує вас, один з найпростіших принад європейського життя.

У ресторанах в основному посередні, але вигляд і атмосфера не мають аналогів. Для того, щоб випробувати хорошу тверду римську кухню в хорошому ресторані поруч, спробуй Армандо ~ d аль Пантеон, в невеликому провулку праворуч від Пантеону, як ви перед нею. Кращий кави в Tazza d’Oro поруч.