Париж Поради з безпеки: Поради та попередження для туристів

Posted on

Як уникнути неприємних інцидентів під час вашої поїздки

Париж Поради з безпеки: Поради та попередження для туристів

Париж є статистично один з найбезпечніших великих міських районів в Європі. Насильницький рівень злочинності досить низький тут, хоча деякі злочини, в тому числі кишенькового, досить поширені. Після цих простих порад безпеки Парижа може пройти довгий шлях у забезпеченні уникнути небезпек і неприємності на вашу поїздку в Париж.

Кишенькові крадіжки є найбільш поширеною злочинністю

Є вкрасти найбільш поширеною формою злочину орієнтації туристів у французькій столиці.

Як наслідок, ви завжди повинні бути пильними з вашими особистими справами, особливо в місцях великого скупчення людей, таких як поїзди, станції метро, ​​а також будь-яких популярних туристичних районів. Гроші ремені і дорожні чеки відмінні способи захистити себе. Крім того, не маючи більше $ 100 готівкою з вами в той час. Якщо ваш номер в готелі є сейф, розглянути можливість використання його для зберігання цінностей або грошових коштів.

Ніколи не залишайте свої речі або цінні речі без нагляду в метро, автобусі, або в інших громадських місцях. Мало того, що ви ризикуєте крадіжки, роблячи це, але без нагляду мішки можуть розглядатися як загроза безпеці і може бути негайно знищений співробітниками служби безпеки.

Страхування подорожей має важливе значення . Зазвичай ви можете придбати страхування подорожей разом з авіаквитками. Міжнародне медичне страхування також є розумним вибором. Більшість страхування подорожей пакети пропонують додаткове медичне страхування.

Чи повинен я уникати певних областей?

Ми хотіли б сказати, що всі райони міста знаходяться в 100% безпеки.

Але обережність виправдана в деяких, особливо в нічний час, або під час подорожі в поодинці, як жінка.

Особливо , коли подорожуєте в поодинці, уникати районів навколо метро Les Halles, Шатле, Гар – дю – Нор, Сталінградом і Жореса пізно вночі або коли на вулицях з’являються менш людно. Хоча в цілому безпечними, ці райони іноді були відомі вкривати банді діяльність або бути місцем злочину на грунті ненависті.

Крім того, уникати поїздок в передмістя північній частині Парижа Сен-Дені, Aubervilliers, Сент-Уан і т.д. після настання темряви . Відвідувачі згаданих вище областей можуть також вживати заходів для підтримання низького профілю і утримуватися від носіння високо видимих прикрас або одягу , які ідентифікують їх як члени релігії або політичного руху. Як це йде в друк, антисемітські та інші злочини на грунті ненависті були на підйомі в Паризькому регіоні, але в основному були здійснені за межами міських стін.

Є деякі мандрівники більш уразливі, ніж інші?

Одним словом, і, на жаль, так.

Жінки повинні бути особливо пильними при ходьбі по ночах в поодинці і повинні залишатися в добре освітлених місцях. Крім того , в той час як Париж є статистично безпечним місцем для жінок, це гарна ідея , щоб уникнути посміхається або робить тривалий зоровий контакт з людьми , ви не знаєте: у Франції, це (на жаль) часто інтерпретується як запрошення заохочувати.

LGBT Відвідувачі та одностатеві пари , які відвідують Париж  , як правило , вітаються в місті, і повинні відчувати себе комфортно і безпечно у більшості місць і ситуацій. Тим НЕ менше, є деякі пропоновані заходи обережності , щоб прийняти в певних умовах і районах.

В останні місяці і роки, там , до жаль , спостерігається зростання антисемітських нападів на єврейські місця поклоніння і бізнесу в Парижі.

Незважаючи на те, що це викликає серйозну заклопотаність, і поліція в значній мірі активізували захист синагог, єврейських шкіл і районів міста, вважаючи великих єврейських громад (наприклад, Рю де Розьє в Маре), я хочу, щоб переконати відвідувачів, що немає нападів на туристів єврейської віри повідомлялося. Я настійно закликаю єврейських відвідувачів відчувати себе в безпеці, приходячи в Париж. Він має один з найбільших і яскравих єврейських історій і громад Європи, і ви повинні, в цілому, відчувати себе в безпеці в місті, який у багатьох випадках кварталів і відзначає єврейську культуру. Пильність завжди рекомендується, особливо пізно ввечері.

Після недавніх терактів в Парижі і Європі, відвідує Безпечно?

Після трагічних і страшних терористичних актів в останні роки, багато людей зі зрозумілих причин струшують і почуття побоювання з приводу відвідування.

Читайте більше інформації про напади, в тому числі мої поради про те, щоб відкласти або скасувати поїздку.

Перебування Сейф на дорозі і Робота з обороту

Пішоходи повинні бути особливо обережні при перетині вулиць і жвавих перехресть. Водії можуть бути дуже агресивними в Парижі і закони руху часто порушуються. Навіть тоді, коли зелене світло, прийняти особливу обережність при перетині вулиці. Також стежте за автомобілі в певних областях, які здаються тільки для пішохода (і, можливо, в теорії).

Водіння в Парижі не рекомендується і може бути небезпечно і обтяжуючими. Кількість паркувальних місця обмежені, трафік є щільним, і нестійким водінням є загальним. Якщо ви повинні їхати, переконайтеся , що у вас є до сучасних міжнародного страхування.

Під час поїздки на таксі , переконайтеся , щоб перевірити мінімальну ціну на таксі , перш ніж потрапити в таксі. Це не рідкість для паризьких таксистів завищеного нічого НЕ підозрюють турист, так що спостерігати за метр, і задавати питання , якщо необхідно. Крім того , даючи водій запропонованого маршруту заздалегідь за допомогою карти є хорошою ідеєю.

Екстрені номери примітки в Парижі

Наступні номери можуть бути набраний дзвінок безкоштовний з будь-якого телефону у Франції (в тому числі і з таксофонів якщо такі є):

  • Швидкої медичної допомоги: Наберіть «15»
  • Пожежник: Наберіть «18»
  • Поліція: Наберіть «17»
  • Drug Info Service: 0 800 23 13 13
  • СНІД / ВІЛ Info Service: 0 800 840 800
  • центр лікування Отрути: 01 40 05 48 48
  • Що передаються статевим шляхом захворювань: 01 40 78 26 00
  • SOS Médecins (лікарі): 01 47 07 77 77
  • SOS DENTAIRE (стоматологи): 01 43 37 51 00
  • SOS опіки (Hôpital Кочин): 01 58 41 41 41

Аптеки в столиці

Більшість кварталів Парижа є безліч аптек, які можуть бути легко розпізнаються їх блискучими зеленими хрестами. Багато паризькі фармацевти говорять по-англійськи і може надати вам більш рецепта ліки, такі як знеболюючі або сироп від кашлю. Париж не має північно-американські аптеки в стилі, так що вам потрібно, щоб податися в аптеку для більшості більш-рецепта ліки.

Посольство Числа і Контактна інформація:

При поїздках за кордон, в тому числі у Франції, це завжди гарна ідея, щоб мати посольство контактні дані вашої країни на руках, ви повинні виконати будь-які проблеми, необхідно замінити втрачені або вкрадені паспорти або стикаються з іншими надзвичайними ситуаціями. Проконсультуйтеся з нашим повним керівництвом по посольствах в Парижі, щоб знайти ці деталі.