Париж Сейф для туристів? Поради та інформація для відвідувачів

Posted on

Париж Сейф для туристів?  Поради та інформація для відвідувачів

Після руйнівних терактів в Парижі, Брюсселі, Ніцці та Берліні, багато потенційних гості французької столиці цікаво, чи є це дійсно безпечно відвідати Париж.

Відвідувачі міста повинні тримати в курсі поточних виправлень безпеки і дізнатися подробиці про транспортування, послуг, а також закриття в місті.

Офіційні Бюлетені безпеки в Effect

Після 2015 року ретельних 2017 року терористичних актів в Європі, багато говорять англійською мовою країни видав проїзні рекомендаційні просять своїх громадян проявляти крайню обережність і пильність.

Вони не є, однак, поради від поїздок до Франції.

Американське посольство  в Парижі видав  Рівень 2 Подорожі Advisory  в травні 2018. Консультативні держави, зокрема,

«Виявляти підвищену обережність у Франції з – за  тероризм . Терористичні групи продовжують креслення можливих нападів у Франції. Терористи можуть атакувати з невеликим або без попередження, орієнтації туристичних місць, транспортних вузлів, ринків / торгових центрів, місцеві державні установ, готелі, клуби, ресторани, місця поклоніння, парків, великих спортивних і культурних заходів, освітніх установ, аеропортах та інших громадських місцях «.

Канадське посольство видало  консультативне  після терактів в Парижі, який до цих пір ток в 2018 році, закликаючи свої громадянин «проявляти високу ступінь обережності в зв’язку з поточною підвищеною загрозою тероризму.» Австралійське посольство видало аналогічні рекомендаційні , так як  є посольство Великобританії .

Розуміння Advisories безпеки

США випускає два типи виправлень «Наїзд Warning» і «Подорож оповіщення.» Хоча формулювання може бути трохи заплутаним, The «Travel Warning» насправді є більш серйозним з двох і, як правило, ставиться на місце, коли країна настільки нестабільно, що подорож може бути активно небезпечно.

У будь-який момент часу, кілька десятків безперервно нестабільні або небезпечні країни можуть бути в списку. Існує загальне  « по всьому світу Увага»  в силу з липня 2018 року.

Коли в усьому світі Увага ставиться на місце, рада від державного департаменту є те, що «громадяни США настійно рекомендується підтримувати високий рівень пильності і практикувати хорошу ситуаційну обізнаність.»

Менш серйозні «Подорожі оповіщення», як правило, видається у відповідь на конкретну подію або умову, наприклад, шторм, запланованими протестами, потенційно спірних виборів, навіть спортивні події з історією створення спалаху насильства серед уболівальників.

Як правило, є п’ять чи шість країн, перерахованих з різних причин. Якщо очікувана проблема в будь-якій країні, то, швидше за все, генерувати «Подорожі оповіщення», як правило, протягом відносно короткого періоду часу.

Розуміння рекомендаційні стає більш складним, оскільки деякі новини послуги, блогери, або соціальні ЗМІ можуть почути про «Travel Alert» або «Подорож Advisory» і перефразувати як «Travel Warning», коли вони згадують його. Так що не думайте, що ваша поїздка в небезпеці, поки ви не перевірите деталі безпосередньо з Державним департаментом.

Чи безпечно відвідати Париж в цьому році?

Жодна з цих рекомендацій не перебуває на рівні примушуючи громадян уникати поїздок до Франції. Є міркування для мандрівників і способів збільшити вашу безпеку, коли ви подорожуєте.

Держдепартамент США закликає громадян вступити до  Traveler Приймальної програми Смарт  (STEP) , до якого допомагає посольство попередить вас у важкі часи. STEP є безкоштовним сервісом , що дозволяє громадянам і громадян , які подорожують і проживають за кордоном , щоб зареєструвати свою поїздку з найближчим посольством або консульством США США.

Програма також допомагає членам сім’ї в контакті під час вашої подорожі повинна бути надзвичайною ситуацією.

Конвенція і Бюро відвідувачів Парижа надає корисну  інформацію про безпеки  для відвідувачів. Якщо ви перебуваєте в Парижі, стежити за попередженнями про безпеки , ви можете бути видані владою в лист, і залишатися в курсі і пильними. Французький сайт туризму пропонує оновлення і роз’яснення заходів безпеки.

Франція значно зміцнила безпеку після нападів, мобілізація більш 115000 поліцейських і військовослужбовців, щоб захистити Париж і решту французької території. Тим не менш, вона до відвідувача, щоб бути в курсі новин і прочитати інформацію, надану Державним Департаментом США, а також Франції та Париж туристичних об’єктів. І, якщо, знаючи, що ви повинні тримати в курсі під час ваших подорожей робить вас занепокоєння і нервове про поїздку, можливо, це не найкращий час для відвідування міст в Європі, як Париж.