Париж туристичні спеціальні пропозиції і пакети: авіаквитки, потяги, і спеціальні паси

Posted on

 Париж туристичні спеціальні пропозиції і пакети: авіаквитки, потяги, і спеціальні паси

Одним з найбільш важливих концентраторів Європи

Планування поїздки в Париж може бути стрес, але не з- за відсутності можливостей. Париж є найбільшим в світі туристичний і великий європейський повітряний і залізничний вузол, так що мандрівники практично затоплено з пропозиціями для польотів, туристичних пакетів і опцій залізничних щоб вибрати до кінця. Натискаючи на наші поради, які повинні допомогти вам зробити добре інформована і бюджет-сумісного рішення про отримання в Париж і назад.

Політ в Париж: Основні аеропорти

Париж має два основних міжнародних аеропорти: Руассі-Шарль де Голль і Орлі.

 • Руассі-Шарль – де – Голль є другоюзавантаженості аеропорт в Європі післяЛондон, з деякими 200 000 пасажирівщо рухаються через день. Розташований приблизно15 миляхпівнічносхід від центру Парижа, аеропорт Шарль де Голль пропонує швидкий і надійний наземний транспорт в Paris.Charles де Голль Аеропорт має три термінали або «aerogares» :
  • Термінал 1: більшість не-Air міжнародних рейсів Франція, включаючи United Airlines, US Airways, Lufthansa і Virgin Atlantic.
  • Термінал 2 є найбільшим і розбитий на 6 менше терміналів (AF). Більшість рейсів Air France, а також American Airlines, British Airways, Delta Air і Northwest Airlines, полетіти в Терміналі 2.
  • Термінал T-3 зарезервований для бюджетних і чартерних рейсів, в тому числі Ryanair і Easyjet.

Аеропорт Орлі менше ікілька градусів меншеніж шалений аеропорту Шарля де Голля. Хостинг близько 30 авіакомпаній, Orly ручкиосновному внутрішні і європейські рейси. Розташований всього10 миляхпівдня від Парижа, аеропорт має два термінали:

Обидва аеропорти Париж пропонують вище середнього рівня послуг і зручностей , в тому числі світового класу безмитної і розкішні магазини, безкоштовний трансфер між терміналами, великий вибір ресторанів, кафе та ігрові майданчики для дітей. Крім того, деякі термінали, в тому числі Терміналу 2 на Шарля де Голля, безкоштовні бездротовий Інтернет гарячих точок.

Відвідайте Париж Аеропорти сайт

Інформація за телефоном:

 • Orly Ouest обробляє в основному внутрішні рейси, в тому числі Air France.
 • Orly Sud обробляє міжнародні та чартерні рейси.
 • Голосовий сервер (час польоту в режимі реального часу)
  0 892 681 515 (0,34 євро за хвилину)
 • Інформація про аеропорту гарячих ліній:
  Орлі: 01 49 75 15 15 (6 ранку до 11:45 PM)
  Париж-CDG: 01 48 62 22 80 (24 години на добу)

Париж по повітрю: Carriers і Фарес

Політ в Париж може виявитися дорогим, але якщо ви плануєте добре вперед ви можете зловити гарну угоду. Як правило, резервувати квитки по крайней мере 3 місяці до дати вашої подорожі, а також розглянути летить в Париж поза пікового періоду (з середини травня по вересень). Крім того, підключення до Парижа з Лондона часто дешевший спосіб дістатися до міста світла. При польоті з Європи в, вибираючи носій недорогу розумна до тих пір, поки ви готові відмовитися від надмірностей.

Носії: Що компанія літати?

Наступні авіакомпанії надають регулярні з великих американських і канадських міст в Париж:

Для авіапереліт до Парижа з в континентальній Європі і Великобританії, більшість компаній, перерахованих вище, пропонує обслуговування в Париж з інших великих європейських міст. Крім того, такі компанії літати в Париж щодня:

Туристичні пакети

При плануванні паризького перебування, бронювання туристичного пакету, який включає в себе вартість авіаквитка туди-назад, проживання в готель, і, можливо, інші функції, такі як екскурсія або ресторан ваучери може бути великими грошима-заставкою. Але перш ніж ви отримаєте вашу кредитну карту, переконайтеся, щоб прочитати дрібний шрифт і нишпорити відгуки споживачів про пакет ви розглядаєте buying– це обмежить ризик отримання шахрайських або просто розчарований.

 • Радник Trip дуже корисний сайт пропонує споживчі відгуки про Париж пакетів відпочинку. Ви також можете замовити прямо у сайту для багатьох властивостей.
 • Epinions також великий ресурс для прийняття рішення про пакет подорожі в Париж.
 • Air France регулярно пропонує спеціальні пропозиції на авіарейси і турпакети в Париж, особливо під час свят.

Потяги в Париж: Станції, Фарес, і купити квитки

Якщо ви подорожуєте в Парижі в континентальній Європі або Великобританії, потрапити туди на поїзді може бути прекрасною альтернативою літати. З одного боку, Європа розраховує все більше і більше кулі поїздів (так званих TGV для «високошвидкісного поїзда» у Франції), що може скоротити час залізничних колій вниз наполовину.

Поїзд Eurostar з’єднує Лондон в Париж через канал тунель, або «Чаннел», що робить по-справжньому незабутнім. Там також перевага вищевикладеного нескінченного аеропорту lines– не кажучи вже про отримання більш близьке уявлення про французьку або європейської сільській місцевості. І останнє, але не менш, ви будете вибирати набагато більш екологічно чистий вид транспорту, і скорочуючи вуглець footprint– то, що ви можете виразно відчувати себе добре про, навіть якщо ви в кінцевому підсумку витрачають трохи більше грошей. Якщо у вас є додатковий час, і ви їдете в Париж з інших країн Європи, залізничний транспорт може бути правильним вибір для вас.

Основні залізничні станції Париж

Париж має шість основних залізничних станцій, які обслуговують як внутрішні, так і міжнародні напрямки.

 • Гар дю Норд є центром для поїздів , що прямують з Великобританії, Північної Франції і Північної Європи. Поїзд Eurostar прибуває на Гар – дю – Нор з Лондона.
 • Ліонський є місцем для поїздів з Ліона, Екс – ан – Прованс, Марсель, Французькій Рив’єрі, Женеві та Італії. Багато з поїздів , що прибувають на Ліонському кульові поїзда. Наприклад, ви можете отримати з Ліона в Париж в 2 -х годин і від Марселя до Парижа в 3 -х годин.
 • Gare d’Austerlitz служить призначення на південно – заході Франції (а саме Тулузи і Бордо), долина Луари, і Іспанії.
 • Gare Saint-Lazare служить Нормандію (центральна Північна Франція) і Англія (НЕ Eurostar).
 • Гар де l’Est є центром для поїздів , що курсують з Східної Франції (Страсбург, Ельзас), частина Німеччини, Люксембургу та Центральної і Східної Європи.
 • Gare Montparnasse в основному зарезервований для надшвидкісних поїздів , які обслуговують Нант і Бордо.

Для залізничних тарифів, розкладу, квитків і бронювання, відвідайте веб-сайт національної залізничної компанії SNCF.

Париж на поїзді: Eurostar

Як дістатися до Парижа на Eurostar може бути гарною ідеєю, з багатьох причин, особливо якщо ви вилітають з Лондона.

 • Міжнародні рейси в Лондон може бути дешевше, ніж польоти в Париж. У деяких випадках, ви можете скоротити витрати на поїздки на польоти до Лондона, а потім відправитися в Париж Євростар. Це також дає можливість провести день або два в Лондоні в якості прелюдії до вашої Париж відпочинок.
 • Куля поїзд Eurostar з’єднує станцію Лондон Санкт-Панкрас в Париж Гар-дю-Нор всього 2 години і 15 хвилин.
 • Тунельний канал є інженерним подвигом і захоплююче досвід. Якщо ви не клаустрофобію, подорожуючи через тунель, який був ретельно вириті під канальними вод повинні бути випробувані всі, принаймні один раз.
 • Якщо ви їдете в Париж з інших країн Європи або Франції , в тому числі Брюссель, Лілль, Авіньйон, або французьких Альпах лижних курортів , як Aime – ла – Плань або Бург вересня – Моріс, приймаючи Eurostar прискорить вас в Париж в найкоротші терміни. Eurostar також пропонує підключення до більш ніж 100 інших напрямках по всій Європі.

Дисконтні картки і спеціальні пропозиції для поїздки в Париж

Студенти і пенсіонери, які їдуть в Париж можуть отримати велику користь від придбання дисконтної карти. Навіть якщо ви не потрапили в «правильної» вікової категорії, туристичні фірми регулярно рекламувати спеціальні пропозиції для дисконтної поїздки в Париж.

дисконтні картки

 • Rail Europe пропонує дисконтні картки для необмеженої кількості поїздок в Франції для студентів, літніх пар, і частих мандрівників. Кілька проходів доступні:
 • Знайти Rail Europe пропозиції поїздів і перевалів: Купити прямий
 • Rail Europe молоді проходить (для мандрівників в віці до 26): Купити прямий
 • Rail Europe Старший Pass: Купівля безпосередньо
 • Французька залізнична компанія SNCF пропонує різні дисконтні карти для студентів, літніх і частих мандрівників. Ці карти, які дозволяють знижки до 50% на потяги тарифу, є хорошим варіантом , якщо ви плануєте поїздку на кілька напрямків в межах Франції, або якщо ви подорожуєте у Франції більше , ніж один раз на рік. Крім того, SNCF дисконтні карти можуть бути використані для скорочення на Eurostar квитки на поїзд і навіть на перельоті.
 • Eurail Pass є хорошим вибором, якщо ви подорожуєте в Париж як частина більшого турне по Європі. Доступно для мандрівників різного віку. (Купити ваш Eurail Pass наводять на Rail Europe)

Спеціальні пропозиції:

Є безліч угод там для подорожі на поїзді, але це вимагає трохи рано слідчої роботи. Досліджуйте деякі з цих варіантів:

 • Знайти останні пропозиції для Eurostar тарифів на Rail Europe
 • Air France пропонує регулярний спецрейс і пакети канікул в Париж з великих міст в США. (Книга прямий)
 • На сторінці бронювання SNCF дозволяє виконати вибіркову пошук в останню хвилину угод. Ви можете заощадити до 50% при покупці гарячих квитків, або «PREMS». Майте на увазі , що ці квитки не підлягають поверненню або обміну, хоча.