Паттайя Святилище Істини: Повне керівництво

Posted on

Паттайя Святилище Істини: Повне керівництво

Паттайя має набагато більше запропонувати, ніж зубожілий, для яких він відомий. Від красивих пляжів, інтерактивні музеї мистецтва, в пишні ботанічних садах і навіть виноробні, Паттайя є динамічним і різноманітним призначенням – і це тільки почала.

Одна з привабливою Паттайї це особливо інтриг є так званим святилищем Істини, розташованим приблизно в 15 хвилинах на північ від міста вздовж узбережжя. читати, щоб дізнатися більше про історію Санктуарію Паттайї Істини далі, все речі, які ви можете зробити там, як планувати відвідування і що робити після того, як поблизу ви закінчили дослідження.

Історія Святилища Pattya про Істині

У 1981 році, тайський бізнесмен на ім’я Лек Віріяфант вирішив, що він хотів побудувати щось в Паттаї. Помітним меценат (і сумно відомий ексцентрик), який, на жаль, помер у 2000 році, г-н Viriyaphant також фінансував Erawan музей за межами Бангкока, який сидить в провінції Самут Пракан недалеко від аеропорту Суварнабхумі.

У своєму нинішньому стані, Святилище Істини вражає, м’яко кажучи, – його головний шпиль піднімається 300 футів в повітря, і сайт охоплює майже акр. Проте, Святилище Істини ще не завершено. Як Барселона Sagrada Familia, його передбачувана дата завершення десь в кінці цього століття -2050 була названа в якості мішені, хоча ця мета буде досягнута ще одна історія.

Що робити в Святилище Патайи Істини

Побудований повністю з дерева тика, Святилище Істини втілює в собі стиль, який найкраще можна охарактеризувати як «Visionary Art.» Який повинен сказати, що це використовує візуальні мотиви, щоб їхати додому богословську точку зору, в цьому випадку один надихнули в основному індуїзм і Таїланд національної релігії буддизму. Одна з головних речей, щоб зробити в Святилище Істини, щоб побачити візуальні прояви важливих східних релігійних концепцій, в тому числі відносини людини із Всесвітом, і буддійським циклом життя.

Святилище Істини також огляд багатьох архітектурних стилів, які існували по Індокитаю в протягом останніх декількох тисячоліть. Мандрівники , які відвідували стародавнє місто Аюттхая до північ від Бангкока будуть визнати помітні схожості в Святилище Істини, але більш розходяться інспірації також присутні. Примітно, що Святилище є домом для чотирьох gopura вхідних башт, конструкцій ви зазвичай знаходять у дравидских храмах в штатах Таміл Наду і Карнатака Південної Індії.

Звичайно, вам не потрібно думати про свій візит в Святилище Істини як урок історії, навіть якщо багатомовні інформаційні табло дадуть вам весь контекст і фон вам потрібно. Візуальний аспект тільки Святилище є переважною, і це прекрасне місце, щоб відточити ваші фотографії або прийняти деякі Селі, які впевнені, щоб командувати сотні Instagram любить, якщо це більш ваш стиль.

Як відвідати Святилище Паттайї Істини

Розташований в Na Kluea районі до півночі від головного пляжу Паттайя, Святилище Істини займає близько 20-30 хвилин , щоб дістатися на автомобілі, в залежності від умов руху в центрі міста. Хоча в Паттайя не вистачає міської залізничної мережі, ви можете їздити будь Northbound мікроавтобус з «Дельфін Карусель» в центрі міста, який коштує 10 бат, а також займає близько 30 хвилин. Переконайтеся в тому , щоб сказати водієві , що ви збираєтеся Prasat Sajja Tham , як святилище відомо на тайському мовою.

Після того, як ви приїдете в святилище, ви повинні будете заплатити 500 бат за вхід. Це не дешево, але, як ви, напевно, бачили в цій статті, підстави є емоційними і вражаючими. План за видатками принаймні пару годин тут, щоб отримати свої гроші варто.

Інші пам’ятки в Паттайя

Святилище Істини сидить біля мистецтва в Раю, інтерактивний 3D-художньої виставки, яка не соромиться про включення райський тайський пейзаж у своїй виставці. Якщо це зручність ви після цього, ви можете легко заплатили ці дві пам’ятки разом вранці або вдень, що виходить за межі досвіду більшість туристів в Паттайї є.

eyond це, Паттайя є напрочуд розмаїтим місцем, особливо якщо те, що ви знаєте про місто обмежена інсинуації ви чули хлинула на вулицях Бангкока. Поїздка на човні на красивий острів Ко Лан, масштаб точки зору міста для чудової панорами або відвідати Паттайю власної плавучого ринку поїдання майданчик тайського з човна не те, що ви можете зробити тільки в Бангкоку!