Планування поїздки в Париж: путівник

Posted on

Планування поїздки в Париж: путівник

Париж, Місто Світла, наповнений тисячами готелів, пам’яток, магазинів і ресторанів. Якщо це перший раз візит, або навіть якщо ви знаєте місто, це керівництво покликане допомогти зосередитися на тому, де залишитися, де поїсти, куди піти і більш основну інформацію вам потрібно, перш ніж йти в Париж.

Потрапити туди

Париж є одним з найпопулярніших напрямків у світі, що робить його дуже легко отримати доступ.

Він є великим центром для багатьох авіакомпаній, і відмінна відправна точка або зупинки під час відпочинку в Європі. Оскільки це так популярно, є також багато великих угод на вартість авіаквитків, житло або пакетах канікул.

Обійти

Париж ділиться на округи або райони. Ці роботи в округах кругової спіралі , починаючи від центру міста і обмоток назовні. Місто також діляться на Сені, і обидві сторони Лівобережжя та Правобережжя.

Громадський транспорт в Парижі обширна, в тому числі популярних поїздів метро, ​​система поїзда у Франції, які працюють на місцях, за межами міста, шинної системи і багато іншого.

Де зупинитись

Є сотні готелів в Парижі, які можуть зробити це досить складне завдання, щоб ізолювати правильний для вас. Найкраще, що потрібно зробити, це визначити, які пам’ятки ви хочете побачити найбільше, і які Округ там знаходяться в межах легкої досяжності. Після того, як ви зробите це, шукати житло в цьому окрузі або поруч.

Багато з найпопулярніших визначних пам’яток протягом перших п’яти округів.

Після того, як ви зробили це, ви повинні вирішити, скільки витратити і чи буде ваша кімната повинна бути розкішною або основними. Французький уряд регулює зірки рейтинги, що дуже корисно. Ви будете платити менше (і, отже, отримати щонайменше) з одним і два-зіркових готелів.

Три зірки готелі, як правило, за розумними цінами і досить зручним для більшості мандрівників. Або ви можете жити в чотири-зірковому готелі.

Де поїсти і випити

Одна з найбільших послаблень на поїздки в Париж, безумовно, їжа. Деякі з кращих ресторанів для гурманів в світі розташовані тут. Навіть дешеве кафе їсть або вуличний креп постачальник продуктів харчування чудово.

Це може допомогти зробити деякі дослідження в першу чергу про те, де ви хочете, щоб пообідати. Для деяких з найпопулярніших ресторанів, ви навіть можете зробити попереднє замовлення на сайті. Ви також можете попросити консьєржа для бронювання допомогу бронювання або для пропозицій про те, де поїсти. Зверніть увагу, що в Парижі, обідній зазвичай пізніше, ніж в США, і становить близько 7 або 8 вечора На відміну від невеликих французьких міст, де він може бути жорстким, щоб знайти відкритий ресторан між ланчем і вечерею, проте, завжди є десь в Парижі, щоб захопити укус. Зверніть увагу на закусочні, які мають весь день годин, хоча там може бути обмежено меню між основним часом прийому їжі.

Париж також упакований з кількома тазостегнових нічними клубами, джаз-клубами, і весело кафе.

Париж пам’ятки

Місто світла має багато з найбільш відвідуваних визначних пам’яток в світі, таких як Ейфелева вежа, Лувр і Тріумфальна арка.

Це неможливо, щоб побачити їх все, але зробити свою домашню роботу першим і пріоритети. З нумерованого списку, ви можете почати з найбільш важливими. Тоді все, що ви пропустите буде менш важливим.

романтичний Париж

Париж ідеально підходить для романтичного відпочинку, медового місяця, ювілей поїздки, секретні плани запропонувати, або будь-яке підприємство на пару. Дізнайтеся, як планувати відвідування з цукеркою.

Залишатися на зв’язку

Навіть під час відпочинку в Парижі, можливо, доведеться залишатися на зв’язку з роботою, друзями або родиною під час відвідин. Немає необхідності для занепокоєння, хоча. Wi-Fi (бездротовий доступ в Інтернет) все більше і більше наплавка, мобільні телефони можуть бути здані в оренду, і ви можете придбати французьку SIM-карту для вашого перебування.