Планування італійського відпустки: Керівництво по кращим містам Італії

Posted on

Планування італійського відпустки: Керівництво по кращим містам Італії

Італії Найбільші пам’ятки і найбільш відвідуваних міст

При плануванні поїздки в Італію, дивлячись на мапі кращих пам’яток і міст Італії є відмінним способом, щоб отримати уявлення про ваш маршрут подорожі. Таким чином, ви можете приймати обґрунтовані рішення про те, де ви хочете відвідати, скільки часу вам потрібно буде досліджувати кожне місце, в яку пору року ви хочете подорожувати, як ви можете отримати з місця найбільш ефективно розміщувати, а найголовніше, що ви хочете від вашої поїздки.

Перед тим, як почати намічаючи свій маршрут, це також важливо розуміти, що кожен з Італії 20 регіонів досить сильно відрізняється. Регіональні відмінності в продуктах харчування, мова (діалект), і архітектура роблять поїздку в Італію, як поїздка в 20 маленьких країн все відразу.

Мовою в Італії італійський, але є деякі місцеві діалекти, які можуть бути важко зрозуміти, для звичайного італійського студента. Проте, англійська мова широко поширений в сильно touristed областей, так що ви повинні бути в змозі знайти кого-то, хто може допомогти.

Якщо ви дізнаєтеся , тільки одне слово італійськи, нехай це буде такий: sciopero . Вимовляється «SHO-за-O» означає «удар» . Трудові питання в Італії часто проштовхують в суспільну свідомість коротких ударів, нерідко в протягом дня або менше. Якщо ви бачите документи наспіх , розміщені на стінах або вікнах поїзда або автобусної станції, зверніть увагу на це слово. Так як вони нетривалі, удари рідко викликають надто багато проблем для туристів , які є гнучкими.

Погода і фестивалі: Коли Відвідати

Італія має помірним кліматом. На півдні, дощ нечастий влітку. У високогірних районах, швидкі грози часто, навіть влітку. На рівні або поблизу рівня моря середня низька температура рідко опускається нижче точки замерзання.

Літо може бути жахливо жарко в серпні, італійці попрямувати до берега і залишитися там. В результаті, найкращий час, щоб відвідати Італію в осінні місяці, коли білі гриби і трюфелі починають з’являтися. Це може бути прохолодно вночі і там більше опадів, ніж в літні місяці, але температура і ласощі варто вогкість.

Італійські фестивалі і sagras є відмінним способом, щоб побачити більше, ніж середній турист бачить. Сагра свято щось конкретне, наприклад, білі гриби, де жителі довколишніх міст і міст зібралися разом, щоб готувати і ділитися рецептами із зображенням цього виділеного інгредієнта.

Ви, ймовірно, знайти велику їжу подають на відкритому повітрі в комунальному столах-відмінний спосіб зустріти італієць.

Докори і для відпочинку в Італії

У літній час , італійці їдять обід в близько 1 в другій половині дня і вечеря близько 8 вечора. Обід ( pranzo ) часто є основним прийомом їжі, і більшість магазинів закрилися на рівні 1 в протягом тривалого періоду , коли багато власників магазинів і покупці , так потоп місцевих ресторанів. В результаті, ви повинні спробувати дістатися до ресторанів до 1 вечора , щоб уникнути піку.

Невелика  тратторія  не може мати список вин, але завжди буде мати домашнє вино ( вино  делла  CASA ). Вода безпечна для пиття, але італійці вважають за краще мінеральну воду ( Acqua MINERALE ) , який , як правило , дешевше , ніж в Сполучених Штатах.

Це прийнято залишати невеликі зміни чайових в Італії, або до п’яти відсотків від загальної суми рахунку , якщо послуга добре (дехто каже , що 10 відсотків в фантазії  Ristorante ,  де служба бездоганна). При замовленні кави в барі , прийнято залишати невелику монету для людини , який робить і служить кави.

Готелі та транспорт навколо міст і регіонів

У той час як ви там, насолоджуючись їжею, не забудьте зупинитися в деяких з фантастичних готелів, що Італія може запропонувати; там, як правило, рясні готелі поруч вокзали-багатьох бюджетів, кілька пошарпаний, і деякі дійсно великі приховані дорогоцінні камені.

Готелі в Італії розраховані урядової системи, яка не бере до уваги «принади» місце.

Після того, як ви готові подорожувати, сподіваюся на великій залізничній системі Італії або взяти один з автобусів, які іноді дублюють залізничні маршрути. Багато малі міста Італія мають доступ до більш великих містах, поруч, через поїздку на автобусі два рази в день, і автовокзали часто знаходяться поруч із залізничною станцією.

Потяги і автобуси субсидуються, що роблять італійський транспорт трохи дешевше, ніж більшість інших країн Європи. Поїзд проходить не може запропонувати багато переваг у порівнянні з просто купити квиток на станції, особливо для коротких поїздок. Оскільки місцеві маршрути поїзда і час плануються таким чином, щоб працівники могли дістатися до своїх робочих напрямків дешево, майте на увазі, що часто менше поїздів по вихідних і святах. У той же час, автобусні квитки на місцеві автобуси, як правило, можна купити в tabbachi (тютюновому магазині) або іноді в кіоску.

Якщо у вас є кілька довгих ніг, запланованих для італійського маршруту Італія Rail Pass дійсно може заощадити вам гроші. Пам’ятайте, ви повинні прийняти більш тривалі поїздки, щоб зробити прохід варто. Не використовуйте цінні дні проходять для коротких поїздок, зберегти їх для ніг, як Венеція в Рим, або Рим в Сицилію.

Отримання між містами і Напрями

ES або  Eurostar Italia  означає швидкі поїзди Італії, які є найкращим засобом громадського транспорту між деякими з найбільш відвідуваних місць в Італії. Ось деякі типові часи пробігу:

  • Мілан в Реджо-ді-Калабрії: 11, годин
  • Мілан до Венеції: 2 години, 45 хвилин
  • Рим в Турин: 6 годин, 11 хвилин
  • Рим в Сан-Ремо: 6 годин, 39 хвилин
  • Рим – Венеція 4 години 33 хвилин

Напрямки Big Three Подорожі Італії

Всім відомо, три найбільших напрямків в Італії-Рим, Венеція, Флоренція та але одна з найбільших помилок, мандрівники роблять це, щоб спробувати побачити цей тріумвірат протягом 10 днів. У той час як ви можете, звичайно, поїхати до кожного з них протягом десяти днів, ви не будете дійсно отримати досвід будь-якого з глибини цих різноманітних і цікавих місць.

Якщо у вас є тільки дуже короткий час, взяти тур-той, який скидається Вас з місця на місце ефективно. Ви не хочете витрачати час на очікування поїзда, якщо у Вас є тільки коротку відпустку!

Виправлення, звичайно, попросити більше часу відпустки. Навіть якщо ви повинні прийняти його без оплати, це буде коштувати вам менше ходити один раз і побачити більше, ніж йти в два рази, але бачити менше кожен раз. Це ті фіксовані витрати на авіаквитки і реактивні відставали дні виплавлюваних, які ви отримаєте в кінці кінців.

Крім того, переконайтеся, щоб зробити більшу частину з ваших напрямків. Поки ви у Флоренції, наприклад, ви хочете, щоб зробити свій шлях в інші пункти призначення в регіоні Тоскана, як один з його численних унікальних виноградників.

Гарне місце для початку: Рим, столиця Італії

Для багатьох з нас, Рим захопливість, що межує з одержимістю; він не відчуває, як поїздка в Італію, якщо ми не зробили наш перший кави в Tazza г »Oro,” Золотий кубок “біля Пантеону.

Проте, влітку Рим є гарячим і вологим; є кишенькові злодії, щоб не упустити; люди можуть бути грубими, і вони можуть бути корисні. Архітектура Риму є нагромадженням сучасного, бароко, ренесансу і римським; Рим є золотим собачка з блохами.

Ідея про те, що Рим є як рідина, як сон, і саме тому ми любимо його. Це не проста любов; це любов, яка може стати Derailed легко. Ви повинні пройти його. Ви повинні взяти тур, тому що ходьба є стомлюючої і списком речей, які відбулися в Римі протягом багатьох років є довгий.

Якщо ви ніколи не були в Римі , ви можете захотіти , щоб захопити «подорожі приятель» від Fun Едді і дозволити йому або їй полегшити ваші страхи Вічного міста. Вони скажуть вам , як обійти, де поїсти і де знайти речі , які ви зацікавлені. Тоді, коли ви освічені в шляху божевільних римлян , ви можете подорожувати на свій розсуд, це дійсно Байдуже «т займе багато часу на всіх.

Один дня ви будете хотіти мати обід з видом, так над головою замок Сант-Анджело, побачити його інтер’єр і дізнатися про щедрою життя тато привів в той час ховалися, а потім підніміться на верхній поверх для Caffe і має недорогу їжу з фантастичним видом.

Є, звичайно, вільні речі, щоб зробити в Римі. Досить, звичайно, щоб розважити вас протягом декількох днів, і ви можете отримати великі кургани досить пристойною їжі в Римі. Начитані гурмани можуть отримати фантастичну їжу. Ви можете звикнути до відчуття опудал в Римі. Але потім, ви завжди можете піти в місця, які продають весело і / або вишукані страви,

Так, ви можете побродити або ви можете стежити за три дні в Римі маршрут. Звичайно, це не означає, що ви не можете залишатися протягом тижня, як ми зазвичай робимо. Не бійся Рима. Страх робить ваше бачення йти все смішно. Це велике місто, і є трохи тротуару і трохи магії для всіх.

Не пропустіть невеликі міста і сільську місцевість

Італійський мандрівник не повинен забувати про невеликі міста і сільської місцевості. Італійський регіон Тоскана популярний, але він не перебуває повністю з Флоренції і її околицях, думати про Лукка або Сієні, а просто коротка поїздка вниз по залізничній лінії є Пістоя.

Сільське життя в Тоскані також може бути смакували в Луніджани, далеко на півночі Тоскани поблизу гір Маса і Каррара, де ви можете об’їхати мармурові каменоломні.

Ви будете економити гроші там в глушині, де три-курсу обід з вином тільки затримає Вас кілька євро на Луніджан місцевого улюблений ресторану, Spino Fiorito, або ви можете орендувати гарну і простору квартиру в Гравина в Апулії, право на соборній площі, за кілька євро весни до туристичного сезон дійсно починає в повну силу. Ви не будете бачити ті види цін в Римі!

південь Італії сповнена сільського туризму можливості спробуйте Апулії, побачити Труллі! Кожен з регіонів Італії має свій власний шарм; ви не можете піти не так, вибираючи один і досліджувати його.

Найкращий спосіб для вивчення сільській місцевості Італії, орендуючи будинок відпочинку або квартиру в сільській місцевості або в невеликому італійському місті, так як це дозволить вам можливість створити «домашню базу», щоб дізнатися сусід і співтовариство, і виїжджати на відпочинок в довколишні місця і місцевої кухні.