Побачивши на Ейфелеву вежу з дітьми

Posted on

Ейфелева вежа і факти Основних моментів Відвідувачів - Як зробити більшу частину вашого візитуЯкщо ви відвідаєте Париж з дітьми, вони можуть наполягати на тому, що ви повинні побачити Ейфелеву вежу першої.

І вони були б праві.

Ейфелева вежа -in французького, La Tour Eiffel, виражений TOOR е-е-Fell це набагато більш чудовий шматок архітектури , ніж будь-які фотографії передати: масивні, але повітряні. Спробуйте відвідати Ейфелеву вежу в денний час , а також зробити нічну поїздку теж: вежа відкрита пізно, часто до півночі, і чудовий досвід, засвітився в темряві з тисячами вогнів.

Ейфелева вежа також має захоплюючу історію, в тому числі роботи в якості радіопередавача під час Першої світової війни Ви знайдете інформацію про дисплеях на різних платформах, на Ейфелевій вежі: дозволити багато часу під час Вашого візиту, щоб дізнатися про це знаковому який, до речі було багато критики протягом ранніх років.

база

База Ейфелевої вежі охоплює широку область, з квитковими касами на кілька кутів. Перевірте навколо і подивитися, що один має найкоротші строки вікна.

Багато людей будуть юрмилися під вежею, і деякі з них будуть намагатися важко продати вам сувеніри. Якщо ви не зацікавлені, не дають ні найменшого заохочення: навіть посміхається: «Я не думаю, що так» є запрошенням для розширення діалогу.

З іншого боку, ви можете захотіти купити. Як правило, ціни будуть сильно роздуті, але швидко знижуватися з переговорами, ми, дорослі можуть виявитися нашими носами в туристичних брязкальця, але багато дітей дійсно дорожать свої маленькі сувеніри.

Вид на Париж

Після того, як ви досягли верхнього майданчика вежі, ви можете ходити і милуватися видом, з Парижем у ваших ніг. Ви знайдете як зовнішню (можливо, вітряну) доріжку і внутрішню область, а також. Стратегічно розміщені фотографії вказують орієнтири ви бачите, що набагато нижче.

Обов’язково підніміться на ліфті аж до верхнього рівня, по крайней мере один раз.

Площа Трокадеро, як видно з Ейфелевої вежі

Площі Трокадеро є відмінним місцем, щоб подивитися на Ейфелеву вежу, і особливо весело на літні ночі ви можете побачити африканські танцюрист, в доповненні до впевненого візуванню любителів Parisien і освітленій вгору вежі.

Ейфелева Tower– весело

Ейфелева вежа є грайливим місцем для відвідування. У багатьох місцях, ви знайдете знаки з цікавим або забавними фактами про історію вежі. Відвідувачі зможуть дізнатися, наприклад, що Ейфелева вежа використовувалася як радіощогли під час WW1. Має сенс!