Повне керівництво Парижа Елегантний Palais Royal

Posted on

 Повне керівництво Парижа Елегантний Palais Royal

Тихі Elegance в декількох кроках від Лувру

Двоповерховий хоп-на, хміль-офф автобуси упаковані до країв з людьми. Натовпи спраглих мандрівників, скупчилися навколо явно втомленим гіда. Street стороні продавці шукають, щоб заманити наївних туристів, щоб купити їх за завищеною ціною брязкальця. Музей ліній введення так довго вони згорнутися навколо в колах.

Ось деякі з типових сцен самого центрального і найбільш відвідуваного міста Парижа, 1 – го округу. Знайома відомо житло знакових місць , як Лувр, сад Тюїльрі і Pont Neuf, 1 – й завжди людно і галасливий. Можна зробити висновок, особливо якщо ви вже дослідили область в минулому, що він має мало що може запропонувати.

Але ось іронія: всього за кілька хвилин не піти від натовпу Лувру і липкості туристичних пасток лежать елегантний, тихий сад з усім французьким шармом вісімнадцятого століття Тюїльрі і королівськими привілеями Лувру, але жоден з натовпу. Palais Royal знаходиться в тихому притулок в туристичному центрі міста. Це також чудово недооцінюють.

трохи історії

Palais Royal був побудований в 1692 році кардинал Рішельє. Спочатку названий Палац Кардинал, палац був заповів король Людовик XIII після смерті Рішельє і його дитинства до переїзду в Луврі і в кінці кінців в Версаль.

Палац був розширений на період з 1871 по 1874 Луї-Філіпа Орлеанського, який додав окропленням магазинів і пасажів до красивої структурою. У віці палац, він пережив моббинг і навіть пожежа, перш ніж врешті-решт, відновлюваного в 1876 році і розташований в руках французького уряду. В даний час вона проходить Conseil d’Etat і Міністерство культури.

Курдонера і Даніель Бюрен Скульптури

Двір і красиві сади в Пале – Рояль відкриті для відвідувачів щодня. Внутрішній двір називається  курдонера , і має велику та яскраву скульптуру Даніель Бюрен під назвою «Les Deux Plateaux.

Встановлена ​​в 1986 році, сучасна скульптура, на фото вище, являє собою разючий контраст з класичним дизайном французького палацу. Вона складається з 280 чорно-білих колон різної висоти, розташованої в приголомшливому монохроматичних завихренні. Це не користується популярністю у всіх, але додає відчуття відмінною сучасності до палацу і його околиці.

Пильний погляд на сади

Поруч з  курдонера  лежить Jardin дю Пале – Рояль. Підкладка з чудовими деревами і невеликою кількістю терас, сад включає в себе красиві кущі троянд, витончені фонтани, і курних доріжках. Це відразу ж ефектно пишне, і випадково спокійне. У будь-який момент часу, ви можете знайти пари прогулюючись під деревами, кілька бігунів ковзають мимо тераси, і сім’ї замочування на сонці і розслаблюючі навколо фонтану.

Palais Royal: Де поїсти і магазин

Є багато хороших варіантів для захоплення укусу, будь то випадковий або формальних, а також для покупок в цьому районі.

ресторан

Jardin дю Пале Рояль  проводить кілька дуже хороших ресторанів, більшість з яких на відкритому повітрі. Найвідомішим є Le Grand Vefour, французька ікона передового досвіду та історії, і гордий володар всіх трьох зірок Мішлен. Це часто називають «першим гранд – ресторані в Парижі». Навіть любить Наполеон і Жан Кокто обідав там. Підпис страви включають голубку Prince Ranier III і трюфелями бичачих хвостів Парментье , але заощадити місце для завжди виключно багатих десертів.

Інші гастрономічні моменти включають влучно назвав ресторан дю Пале-Рояль і П’єр а.о. Palais Royal, перший з яких має вражаючу терасу в саду, і останній з яких має він ухиляється від класичної версії французької кухні, а не подають масив сучасних страв.

покупка

Беручи прогулянку через Пал, ви, ймовірно, будете заманили в аркад, що вітер навколо саду для швидкого PEEK або два в неймовірно шикарних вітринах. Palais Royal є домом для деяких з кращих shopping– Парижа, якщо ви можете собі це дозволити, то є. В пасажах господарі бутики стильних подібної Stella McCartney і Marc Jacobs, а також крихітні магазини чарівно старі, здається, що вони були там протягом багатьох століть.

Перевірте Au Duc де Шартр, невеликий магазин, що несе античну геральдику, монету і медаль. Ви також можете прийти на магазині або два Didier Ludot, самі відомого назва Парижа в вінтажній одязі. Озирніться навколо, і ви знайдете старовинні Chanel костюми з середини 1900-х років, і ретельно Куратор високої моди з кожним десятиліттям. Духи вентилятор? Serge Lutens робить замріяні запахи і має гарний бутик на одному кінці аркад.

Потрібна  пауза-кафе  від усього покупок? Зупинка кафе Kitsuné, супер-стегна еспресо – бар від Будинку Kitsuné, модельєра. Тут ви знайдете кави так добре ви думаєте , що ви були перевезені в Бруклін.