Повне керівництво по британській валюті

Posted on

Великобританії одиниця валюти фунтів стерлінгів (£), а не євро. Якщо ви плануєте відвідати Великобританію, важливо ознайомитися з валютою Великобританії, особливо з урахуванням нових нот і монетами конструкція була поширена між 2016 і 2018. На щастя, кожна нота є іншим кольором, так що легко відрізнити один від одного, коли ви дивитеся через ваш гаманець.

п’ятдесят банкноти

Houblon £ 50 банкнота була введена в квітні 2014 року, але вже не законним платіжним засобом. Замість цього, переконайтеся, що у вас є червоний £ 50 записку з Метью Бултон і Джеймс Уатт зобразив на ньому. Джеймс Уатт винайшли сучасний паровий двигун, і в 1775 році, він співпрацював з Метью Бултономом почати британську інженерно-виробничу фірму.

двадцять банкноти


Банк Англії випустив Адам Сміт £ 20 записку в березні 2007 записки пропонується Адам Сміт, шотландський філософ 18-го століття, і економіст, на спині. Це той же самий розмір і в основному той же колір (фіолетовий), як старий £ 20 запискою, який показав англійський композитор сер Едвард Елгар.

У 2020 році новий £ 20 банкнота за участю відомого британського художника Уїльяма Тернера увійде в обіг і замінити рахунок Адама Сміта. Він матиме автопортрет (той ж 1799 картини, яку можна побачити в Tate Britain музеї Лондона), корабель, зображений в роботі Тернера Бойового Temeraire, і процитувати художник «світло тому колір» з його підписом.

Ten Pound Note (Old)

Банк Англії £ 10 банкнота зазвичай називають «червінці». Більш ранні версії, такі як один на фото вище, особливість Чарльза Дарвіна, який визнається в своїй теорії еволюції і природного відбору. Папери записка з Чарльзом Дарвіном була випущена в 2000 році і вилучена з обігу в березні 2018 року.

Ten Pound Note (New)

Станом на березень 2018 року, новий жовто-оранжевий £ 10 банкнота була введена, показуючи відомий автор Джейн Остін. На фронті, є нова голограма з короною, прозорому портрет королеви Єлизавети II, і Вінчестер собор в золотій фользі. Зворотний бік має профіль Джейн Остін, Гордість і упередження цитати, ілюстрації Елізабет Беннет і образ Godmersham Park. Цей новий законопроект також пластик і водонепроникний.

П’ять Pound Note (Old)

Це £ 5 примітка (також називається «п’ятірка») був поширений в 2001 році і припинено в травні 2017. Він оснащений 19-го століття тюремний реформатор і філантроп Елізабет Фрай. Відомий як «ангел в’язниці,” Фрай виступає за законодавство, яке сприяло гуманного поводження укладених ув’язнених.

П’ять Pound Note (New)

Представлений восени 2016 року, найостанніші £ 5 примітка входити в оборот має зображення королеви Єлизавети, з одного боку, і сер Уїнстон Черчілль на інший. Ці яскраві чирок сині ноти імовірно чисті і більш важко підробити завдяки вдосконаленим функціям безпеки. Як і £ 10 записка, нова £ 5 банкнота виготовлена ​​з водонепроникного пластику. Одна з проблем, з обома £ 5 і £ 10 нот в тому, що вони мають тенденцію чіплятися один до одного від статичної електрики. Так що якщо у вас є кілька свіжих них, переконайтеся, що ви випадково не платити з двома нотами замість одного.

Британські монети

Є вісім прийняті монети в Великобританії валюті, в тому числі 2 £, £ 1, 50 пенсів, 20 пенсів, 10 пенсів, 5 пенсів, 2 пенсів і 1 пенні (пенні). У 2008 році повернувся з усіх пенсів монет були перероблені, щоб показати різні сегменти королівського щита. Фунт монети іноді називають «quids» місцевими жителями, так що не слід плутати, якщо ви чуєте, що вираз на вулиці або в магазинах. Сленгове відноситься до значення, а не до самого £ 1 монета. Вираз не використовується для інших монет, за винятком з точки зору їх вартості. Так що, якщо у вас є кілька змішаних монет на загальну суму £ 2 Ваш може сказати, що ви мали пару quids цінність монет.

Два фунта монет


Британська £ 2 монета має срібний пофарбований центр і золотий колір край. Так як вона була введена в 1997 році £ 2 монета ознаками три різних портретів Queen Elizabeth II. Фронт був розроблений Джоді Кларк в 2015 році.

Зворотний бік £ 2 монети також змінилася. Брюс Рашина розроблені оригінальна монета, яка була поширена з 1997 по 2015 г. Він показав групу підключених передач і напис «стоячи на плечах гігантів» навколо його країв, щоб символізувати технічні досягнення Британії з залізного віку і промислової революції. Новітній монета в обігу сьогодні, має Britannia дизайн Ентоні Dufort з написом «Quatuor Марія Vindico», який перекладається як «я буду претендувати на чотири моря.»

Один фунт монет


По-перше, £ 1 монета може виглядати приблизно £ 2 монети. Кожен з них має дизайн Джоді Кларк королева Єлизавета II на фронті, і обидва біметалеві. Проте, нова £ 1 монета, яка була введена в березні 2017 року, є 12-сторонньої і має абсолютно новий дизайн на спині. Як кивок в Сполучених королівств чотирьох націй, є англійська троянда, шотландський будяк, цибуля-порей Уельсу і трилисник для Північної Ірландії, все ростуть з верхньої частини крони.

Перш ніж оригінал £ 1 монета увійшла в обіг в 1980-х, люди використовували Банк Англії £ 1 примітки. Незважаючи на те, £ 1 монета є основною валютою сьогодні, старі £ 1 примітки раніше видаються Королівським банком Шотландії і використовували на островах Джерсі, Гернсі і острів Мен.

П’ятдесят пенсів монет


50 пенсів (50p) монета сім односторонній, срібна монета. Так як він був створений в 1969 році, монета була профіль королеви Єлизавети на фронті.

Двадцять пенсів монет


Двадцять пенсів (20P) монети дуже схожі на 50p монети в тому, що вони обидва сім-сторонній, срібло, і є портрет королеви Єлизавети II на передній панелі і частина королівського щита на спині. Якщо ви заплуталися, перевірте етикетку ( «20 пенсів» або «50 пенсів») на зворотному боці кожної монети, щоб розрізняти їх.

Десять пенсів монет


10 пенсів (10p) монета кругла і срібла, із зображенням Queen Elizabeth II на передній і частина королівського щита на спині.

П’ять пенсів монет


П’ять пенсів (5p) монети схожі на 10p монети. Вони обидва круглі і срібло, з королевою Єлизаветою II на фронті і частина королівського щита на реверсі. Проте, 5p монети набагато менше, ніж 50p, 20p і 10p монети.

Два Пенс монет


Круглі два пенси (2р) монети виділяються як вони зроблені з міді. В іншому випадку, конструкція залишається незмінною: портрет королеви Єлизавети і частина королівського щита.

Один Пенс монет

Міді один пенсів (1p) монети зазвичай називається «пенні.» Це найнижче значення монет, який буде поширений у Великобританії.