Повне керівництво по Відвідування Великої Піраміди в Гізі, Єгипет

Posted on

Повне керівництво по Відвідування Великої Піраміди в Гізі, Єгипет

На західному березі річки Ніл знаходиться самий Єгипет знакових древній вид : Піраміди в Гізі. Сайт складається з трьох окремих комплексів пірамід, в тому числі Великої Піраміди в Гізі (також відомий як піраміда Хеопса), Піраміди Хефрена і піраміда Мікеріна. Великий Сфінкс в Гізі стоїть на сторожі їх усіх. Всі три піраміди були побудовані фараонами IV династії, роблячи їх більше 4500 років. Разом вони утворюють частину стародавнього Мемфіса некрополь і стоять як свідчення разючого багатства, влади і архітектурного майстерності стародавніх єгиптян.

Дізнайтеся, як відвідати піраміди з цим керівництвом.

Велика піраміда в Гізі

Велика піраміда в Гізі є водночас і найбільшим і найстарішим з пірамід Гізи. Він був побудований в якості гробниці і пам’ятник для фараона Хуфу, і завершено близько здатністю 2560 р.до н.е., як і інші піраміди, вона побудована з величезних блоків граніту і вапняку, які були б добували, що транспортуються і зібраних вручну. В цілому, близько 2,3 мільйона кам’яних блоків були використані для створення піраміди, яка спочатку була укладеної в гладкому білому вапняку. За словами грецького історика Геродота, цей архітектурний подвиг потрібна робоча сила 100.000 чоловіків і треба було 20 років, щоб закінчити.

У період свого розквіту, піраміда витримало б 481 футів (146,5 метрів) в висоту. Це було самим високим в світі рукотворного споруди на протязі більш 3.800 років. Вхід розташований на північній стороні і веде через ряд коридорів для королеви і камер короля. Піраміда була відкрита і розграбована фараонів Середнього і Нового царств, які , можливо, використовували його зміст представити свої усипальниці в Долині царів поблизу Луксора . В епоху еллінізму, Велика піраміда була названа одним з семи чудес світу.

Незважаючи на те, найдавніший із стародавніх чудес, він також є єдиним, який існує до цих пір.

піраміда Хефрена

Другий за висотою пірамід Гізи, піраміда Хефрена була побудована як місце поховання сина і спадкоємця Хеопса. Точні терміни його завершення не визначені, хоча Хефрена правили з приблизно 2558 до 2532 р. До н.е. Деякі з первинних залишків вапняку обсадної піраміди навколо вершини, хоча інша частина була видалена в різний час протягом усієї своєї історії – в тому числі і під час дев’ятнадцятої династії, коли Рамсес II розграбував вапняк для одного з його храмів в Гелиополе. Ця піраміда має два входи, які призводять до однієї похоронній камері і допоміжної камері, яка може бути використана для цілей зберігання.

піраміда Мікеріна

Піраміда Мікеріна є найменшим і найостаннішим з трьох і був , ймовірно , завершена на початку нашої ери двадцять п’ятого століття В відміну від двох інших пірамід, тільки верхня частина була укладена у вапняку і частини граніту зовні з’являються незавершеною. Цілком ймовірно , що будівництво було перервано смертю Мікеріна і ніколи не закінчувалося. Піраміда має один вхід , що веде до підземної похоронної камери. В кінці 12 – го століття, вона була першою жертвою Султан Аль-Азіз Осман спроби «s знести піраміди. До щастя, завдання виявилося занадто складною і була закинута; однак, пошкодження північного боку піраміди залишається в якості доказу вандалізму.

великий Сфінкс 

Великий Сфінкс Гізи є міфічна істота з тілом лева і головою людини. Єгиптологи цілому згодні з тим, що його обличчя було вирізано в подобі Хейфри; що має сенс, з огляду на той факт, що вона сходить до його царювання. Це найстаріший відомий монументальної скульптури в Єгипті і особливо вражає, якщо врахувати, що він був вирізаний з цілісного шматка вапняку корінних порід на плато в. Шари різної щільності в гірській рахунок для прискореної ерозії в середній частині тіла сфінкса в той час як теорії рясніють на причину його зниклий ніс. Він вимірює 240 футів (73 метрів) в довжині і становить 66 футів висоти (20 метрів).

сучасні Explorations

Піраміди Гізи були предметом дослідження і дослідження майже до тих пір, як вони існували б. На початку 1800-х років, французький археолог Марієт почав оформлення роботи на ділянці Гіза. Перші сучасні археологи, щоб досліджувати всередині пірамід, включених Джованні Бельцони, Джон Перринг і Річард Vyse і Лепсиус. У 1880 році британський археолог сер Вільям Метью Фліндерс Петрі відправився в Гізі, щоб зробити перше наукове дослідження пірамід. Його малюнки і вимірювання були настільки точні, що велика частина нашого розуміння того, як вони були побудовані раніше грунтується на його висновках.

Розкопки тривали в протягом 20 – го століття і в 21 – го. У 2010 році єгипетські археологи виявили могильник працівника , який виявився піраміди були побудовані оплачених ремісників , а не рабами. Зовсім недавно, в травні 2019 року, нове кладовище і саркофаги були виявлені , які , як вважають, понад 4500 років. У 1979 році , піраміди Гізи були внесені в список всесвітньої спадщини ЮНЕСКО поряд з іншою частиною некрополя Мемфіса .

Речі, щоб побачити і зробити на піраміди Гізи

Сьогодні три основні піраміди і сфінкс основні визначні пам’ятки; але є набагато більше , щоб побачити в Гізі , включаючи серію дрібних, допоміжні піраміди, мастаб гробниці і храми. Ви можете також переглянути руїни робочого селища, розташованого на північний – схід від піраміди Хефрена і Мікеріна; і сонячна човен музей . Останні будинку човен , яка була знайдена похована біля підніжжя Великої піраміди і ретельно реконструйовані експертами протягом 14 років. Якщо ви залишаєтеся після настання темряви, ви можете також спостерігати , як піраміди підсвічуються нічний Sound & Light Show .

Загальні квитки включають екскурсію всередині одного з трьох супутників пірамід королеви Хеопса. Якщо ви хочете переглянути в трьох головних пірамід, це можна зробити з покупкою додаткового квитка. Існує не так вже й багато , щоб побачити зсередини , як мумії і їх скарби були видалені (або мародерами, або до безпеки єгипетського музею ). Старе Королівство фараонів теж не прикрашають свої похоронні камери з ієрогліфами як і більш пізні правителі. Тим НЕ менше, досвід заглиблюючись глибоко всередині таких древніх споруд варто для багатьох відвідувачів, хоча claustrophobics слід відмовитися. Сходження піраміди є незаконним.

Як відвідати піраміди Гізи

Деякі люди вважають за краще , щоб приєднатися до організованої екскурсії . Переваги включають в себе доставку готелю, трансфер з Каїра, включені вхідні квитки і говорить по -англійськи єгиптолог керівництва; Однак, ви будете подорожувати в великій групі в той час , коли піраміди найбільш багатолюдні. З іншого боку , це легко досліджувати піраміди незалежно один від одного. Таксі або Uber прогулянка від центру Каїра займе приблизно годину ( в залежності від трафіку) і дивно доступні. Громадські автобуси також подорожі з – за меж Єгипетського музею до пірамід.

Коли ви там, ви можете бродити комплекс пішки або найняти верблюд або кінь. Останнє є популярним варіантом для тих, хто хоче відправитися в пустелю , щоб отримати панорамний вид на піраміди; Однак, багато хто з тварин погано очищених або недоїдати. Кращі погляди від дюни позаду піраміди Мікеріна, і включають в себе всі три храми , що примикає проти сучасного Каїра горизонту в далекому тлі. Добре взуття, досить захисту від сонця і багато води все повинні імущі для вашого Гізи пригод.

Якщо ви хочете, щоб уникнути натовпу, спробуйте відвідати трохи пізніше в той же день після того, як більшість туристичних автобусів вже було і пройшло (більшість прибути з 9:30 до 10:30).

Годинники і вартість входу

Згідно з офіційним єгипетському сайт туризму , сайт відкривається в 9 ранку кожен день і закінчується о 5 вечора Ціни на квитки вказані як 60 єгипетських фунтів для загального прийому, 100 єгипетських фунтів для вступу у Великій піраміді, 30 єгипетських фунтів для вступу в піраміда Хефрена і 25 єгипетських фунтів для вступу в піраміду Мікеріна. Sound & Light Show коштує $ 15 і повинні бути замовлені заздалегідь.