Повне керівництво по транспортуванню в Парижі

Posted on

Ви збираєтеся встати на перші поїздки в Париж? Щасливчик. Перед тим, як покинути, вам, ймовірно, буде потрібна допомога в ухваленні рішення, як потрапити туди, дізнатися про варіанти наземного транспорту від аеропорту, використовуючи громадський транспорт в місті світло, і вибираючи правильні шини або човнові екскурсії. Ласкаво просимо на ваш йти, щоб бути вчений там і обходить, без напруги, як тільки ви там.

Варіанти поїздки в Місто Світла

Пошук пакета правильного шляху може бути напруженим і переважною. Використовуйте крок за кроком ґрунтовку, щоб дізнатися про всі ваші варіантів подорожі, познайомитися з Паризьким аеропортах і на вокзалах, а також забронювати квитки, поїзд або квитки Eurostar до французької столиці онлайн. Ви можете також досліджувати поради про те, коли бронювання в керівництві за кращим часом, щоб відвідати Париж.

З аеропорту: землі Варіанти транспорту

По прибуттю в аеропорту, гості французької столиці часто відчувають себе пригніченими і збентежені про те, як дістатися до власне міста. Є кілька способів дістатися до центру Парижа від двох основних аеропортів міста (Шарль де Голль / Руассі і Орлі).

Це також вигідно, щоб зрозуміти плюси і мінуси на таксі і з аеропортів Парижа.

Громадський транспорт в Парижі: метро, ​​RER, автобуси і Трамваї

Париж має одну з найбільш ефективних систем громадського транспорту в світі, з метро поїздів, автобусів і трамваїв, що працюють з вражаючою швидкістю і надійністю. Проте, система метро і автобуса, зокрема, може призвести до плутанини, і громадський транспорт в місті Світло не завжди доступний для відвідувачів з обмеженими фізичними можливостями, як ви хотіли б, щоб це було. Для мандрівників з немовлятами та маленькими дітьми, за допомогою метро може бути так само складно, особливо якщо у вас є велика прогулянкова коляска. Отримати відчуття того, що очікувати, і навчитися орієнтуватися в системі, як профі.

автобусні тури

Відвідування Парижа в перший раз, або стурбовані тим, що в громадському транспорті буде занадто оподаткування? Розглянути питання про прийняття один з популярних хоп-на, хміль-офф автобусні тури Парижа, які дають вам хороший огляд головних визначних пам’яток Парижа і пам’яток, а забезпечуючи гнучкість ходити навколо, зупинки на обід, або затримуватися в улюбленому місці.

Оренда автомобілів

Чи варто орендувати автомобіль в Парижі, або ж недоліки переважують переваги? Водіння в Парижі може бути складно, так зважити всі за і проти, перш ніж приймати рішення.

Touring на човні

Багато з найбільш історичних місць Парижа примітки розташовані уздовж Сени River– робить поїздку на човні запам’ятовується спосіб познайомитися з містом. Це особливо романтичний спосіб провести день або вечір з кимось особливим, а також досить добре підходить для сімей, особливо в кінці довгого дня, коли діти (і батьки) втомилися і просто хочете, щоб сидіти і насолоджуватися пам’ятки без особливих зусиль.

Використання Scheme Велосипеди в Vélib »

З 2007 року, ви можете орендувати велосипед на деяких +1800 самообслуговування станцій навколо Парижа з дотиком вашої кредитної картки, і повернути його в будь-якій станції, коли ви закінчите. Слідувати правила з безпеки велосипеда і дотримуватися обережності на вулицях зайняті.