Повне керівництво по Arashiyama бамбукового лісу Кіото

Posted on

Повне керівництво по Arashiyama бамбуковому лісі

західний район Кіото з Арасіяма був місцевий отримати даром протягом сотень років. Крокуючи в Sagano Бамбукового лісу, це легко зрозуміти, чому давня еліта Японії вибрала цей мирний пейзаж для їх літнього відпочинку. Ліс являє собою покритий джунглями зарості дерев бамбука (16 квадратних кілометрів в цілому), з пішохідного шляху, який прорізає до декількох храмів і святилищ, що відпочинок в передгір’ях навколишніх гір. Охолоджуючий ефект бамбука (щільна океану зеленого відтінку стебел) забезпечує деяке полегшення від грізної вологості, яка отруює Кіото в липні і серпні.

Це не дивно, що Arashiyama було призначено місце Мальовничі краси урядом Японії. Крім того, Sagano бамбуковий ліс входить в Міністерстві охорони навколишнього середовища в 100 Soundscapes Японії – інноваційні зусилля означають шумове забруднення бойового по всій країні. Японії Soundscape Дослідницької група отримала 738 подань сайту конкретних звуків, і обрана 100 з них функціонувати у вигляді звукових символів для місцевого населення, як спосіб заохочення уважного прослуховування до шумів кожного дня.

Якщо ви сподіваєтеся, щоб занурити ваші вуха в делікатному шелесті бамбукового лісу, то краще відвідати в будній день вранці, коли туристи мало.

Святині та храми в бамбуковому лісі

Через кілька хвилин в дорозі лісу, бамбукові гаї відкриваються, щоб виставити невеликий синтоїстського храму, кілька нічим не примітне будова із загадковою історією. Nonomiya Дзиндзя раз грає важливу роль в підготовці імператорських принцес, щоб служити в якості весталок в Гранд Храм Ісе, один з найважливіших релігійних місць в Японії. Боги в цій святині мають репутацію бути присутнім на потреби жінок, і відвідувачі можуть придбати амулети, які забезпечують безпечні пологи, здоровий шлюб, або простий концепції.

Там же дивної форми Turtle Rock, бажання, надання камінь, який виконує бажання тих, хто торкається його.

Далі в ліс Tenryu-дзі (відкритий щодня з 8:30 ранку – 5:30 вечора; 500 ієн). Також відомий як Храм Небесного Дракона, він був побудований, щоб заспокоїти совість японського сьогуна. На початку 1330-х років, сьоґун Асикага Такаудзи змусив імператора Го-Дайго від свого трону і заявляється влади. Але після того, як імператор помер, Такаудзи страждав від постійних докорів жалю. Приблизно в той же час, буддійський священик Мусо Сосеки приснився сон, в якому золотий дракон піднявся з найближчої річки, і він витлумачив сон означає, що дух Го-Дайго не було в світі.

Стривожені цього дурного ознаку, Такаудзи побудований Tenryu-дзі, в тому ж місці, де мертвий імператор мав свою улюблену віллу.

Нарешті, це варто слідувати шляху бамбука до Okochi-SANSO Villa (відкритий 9:00 ранку – 5:00 вечора, 1000 ієн), маєтку знаменитого актора Okochi Denjiro, який є найвідомішим за його роль в самурайської кіно, а жанр, який проводить паралель з американськими вестернами. Сади прекрасні, і ваша плата за вхід з безкоштовною чашкою маття і невеликий японської солодкої.

романтичний Транспорт

Для того, щоб дістатися до бамбуковий ліс і головної вулиці Арасіяма, відвідувачі повинні перетнути Togetsu-Ке-баші, в 155-метровий міст через річку Кацура в Кіото. Це популярне місце, з якого дивитися рибалки виконують хитре видовище баклана риболовлі. Ставити точки Togetsu-ке-баші, як правило, півдюжини рикші, харчування від Kyotoite зі схильністю до історії і деякою вражаючою верхньої і нижньої силою тіла. За окрему плату, ваш рикша водій буде направляти вас через Sagano ліс, в той час як відносно деталей довгої і барвисту історію Кіото.

Інший спосіб випробувати області, щоб взяти мальовничу поїздку на човен. Після перетину мосту Togetsu, ви побачите знаки для оренди Arashiyama Човни на лівій стороні. За півгодини або близько того, експерта весляр проводжає вас вгору за течією в моторному менш дерев’яне судно з неглибоким корпусом, який lolls близько до поверхні річки. Часто човна продажу закусок і напоїв буде тягнути разом з вашими; це весела можливість придбати пиво або деякі Одна в середині незайманих вод Кацури в.

Романтичний Поїзд Sagano, як це офіційно називається, є екскурсійним поїздом, який йде від Saga станції Арас до курортного міста Камеока. На треках, розташованих на скелястих уступах над яром Hozukyo, поїзд блискавки через ліси Кіото з бамбука і дерев клена, оголивши деякі приголомшливі види на річку нижче.

Мавпа Парк

Жоден візит в Sagano бамбуковий ліс не обходиться без бічної поїздки в Iwatayama мавпи Парк (9:00 am- 4:00 вечора, 550 ієн), перевернутої зоопарк, де люди є ті, в клітинах, і мавпи можуть вільно бродять підстави, як їм заманеться. Парк являє собою крутий підйом в гору, але ви винагороджені, принаймні на суму години розваг і панорамним видом на Кіото.

Потрапити туди

Кіото Bamboo Forest можна легко дістатися на поїзді або автобусі. Від станції Кіото, візьміть станції JR Sagano / Сан-відповідно до Saga-Арасіяма. Або сісти на автобус № 28 і вийти на Arashiyama-Тенрі-МАЕ. Від станцій Каварамачі або Karasuma в центрі міста Кіото, візьміть HANKYU основної лінії Кацура станції і передати Ханко Arashiyama лінії для станції Arashiyama.