Повний путівник по Гаврі, Франція

Posted on

 Повний путівник по Гаврі, Франція

Нормандія місто Гавр є дивно захоплюючим місцем, і варто коротке перебування. Другий за величиною порт у Франції, він стоїть в гирлі гирлі Сени. Хоча є деякі старі будівлі і приголомшливий музей з другої самим важливою колекцією картин імпресіоністів у Франції після Musée d’Orsay в Парижі, це перш за все місто для любителів сучасної архітектури.

Історія Позаду Сучасності

Гавр ( «гавань») був створений в 1517 році король Франсуа I. Ймовірного і як комерційний і військовий порт, він стає центром колоніальної і міжнародної торгівлі кави, бавовни і деревина. В середині 19 – го століття перші океанські лайнери поїхали в Новий Світ з Гавр основною відправною точкою, допомогли залізничної лінії , побудованої між Парижем вокзалу Сен-Лазар і порт. Гавр також є важливим містом для імпресіоністів , які розглядали світло на гирлі , де вересні впадає в океан в якості одного зі своїх великих натхнень.

Як головний порт на півночі Франції, Гавр бомбили майже з існування у вересні 1944 року місто було відновлено в період з 1946 по 1964 рік від планів одного архітектора Огюста Перре, хоча він не жив, щоб побачити всі будівлі він призначений.

100 міжнародних архітектори працювали над проектом після війни.

Близько 150 бетонних житлових блоків були побудовані в зруйнованих доках міста, щоб переселяти бездомний місто. З кілька старих будівель все ще стоять, нові громадські будівлі були побудовані, і вони роблять величезну колекцію поряд з деякими більш пізніми будівлями Оскара Німейєра і Ле Волкан (вулкана) театру і бібліотеки.

У 2005 році Гавр став об’єктом Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, визнаний в якості надзвичайного міського комплексу.

Як дістатися до Гавра на поромі з Великобританії

Brittany Ferries і DFDS Seaways працюють часто відплиття з Портсмута.

Як дістатися до Гавра на поромі з Великобританії

Станція SNCF знаходиться в 10 хвилинах ходьби від центру міста і недалеко від поромного порту. Є часті поїзда до Парижа і Руана, а також інші напрямки.

Що подивитися в Гаврі

Твердолобі архітектурні шанувальники повинні замовити прогулянку з Tourist Office для експертного зору. Але якщо у вас є обмежений час, або хочете, як старі, так і нові, ось що подивитися.

післявоєнна архітектура

Готель де Віль (Ратуша) коштує десь відновлений місто і старе місто зустрічаються і був поворотний момент для реконструкції Огюста Перре в. Сам місто зал довго невисока будівля з бетонної вежею 17-поверхова будівлі, що стоїть перед привабливою великою площею з альтанкою доріжками, фонтанами і квітниками. Вся підсумовує бажання архітектора, що ми повинні бути в оточенні світу, повітря, сонце, і простір.

St-Joseph Church був останнім великим дизайн Перре. З боку це виглядає чудово: будівля крапчастий бетону з 107M дзвіниці паряться в небі, забезпечуючи маяк від землі і моря.

Було б у себе вдома в Нью-Йорку. Всередині вівтар варто в центрі з вежі піднімається вище, підтримується колонами і колонами.

Все горить з 12,768 стеклами з кольорового скла , які змінюються на кожній з чотирьох сторін: на сході і півночі кольору прохолодно , а золотисті відтінки і яскраві кольори заповнюють захід і на південь вікна. Церква, присвячена пам’яті тих , хто загинув під час вибухів, була задумана як символ відновлення Європи і в даний час розглядається в якості одного з 20 – я великих архітектурних досягнень століття. Витратьте час , щоб подивитися на Перре Показати квартиру на південній стороні Плейс. Це показує , що сучасність виглядала в 1940 – х роках.

Андре Мальро Музей сучасного мистецтва – Muma

Стоячи з видом на вхід в гавані , і дуже близько , де Мона міста, Музей сучасного мистецтва залитий природним світлом, що робить його ідеальним місцем для 19 – го і 20-го століття картини музей славиться.

Прогуляйтеся повз імпресіоністів робіт Курбе, Моне, Піссарро, Сіслея і багато іншого, а також понад 200 полотен Ежен Буден. Пізніше художники включають подібні Дому, Ван Донген і Дерен.

Крок в минуле

Уздовж набережних Басін – де – ла – Манш, прямо навпроти порту, Maison De L’Armateur є одним з небагатьох історичних будівель , які пережили бомбардування. Побудований в 1790 році за проектом архітектора, який відповідає за будівництво укріплень міста, Поль-Мішель Тібо (1735-1799), потім його купив багатого судновласника.

Ви крок в минуле, як ви ходите по кімнатах. Є читальний зал і бібліотека, кабінет 18-го століття курйозів, які кожен джентльмен повинен був показати скарби, придбані протягом багатьох років, старі моделі кораблів і багатьох інших, прекрасно ілюструє історії Гавра.

Прогулянка через Гавр

У центрі міста був побудований на сітці так легко прокладають свій шлях по вулицях. Візьміть карти та інформацію в туристичному бюро потім прогулятися по кварталу Сен-Франсуа, один з найстаріших частин Гавра, де минуле зручно сидять поруч з реконструкцією. Живий рибний ринок відкритий щодня з 9 ранку до 7:30 вечора

Там більше, щоб бачити уздовж авеню Фош, яка проходить від площі де l’ратушу в океан, де житлові будинки мають однакову висоту і поняття, але мають різні кольори, вікна, колони, і віконниці. Все це робить для дивно живий і симпатичної стилі.

Шопінг в Гаврі

Найкраще це доки Vauban, побудований в кінці 19 – го і в початку 20 – го століття , спочатку для зберігання цінних вантажів кави і бавовни. Ці величезні промислові будівлі тепер розташовано магазини, кафе і ресторани.

Де зупинитись

Best Western Art Hotel з видом на вулкан культурний центр, один із знакових будівель бразильського архітектора Оскара Німейєра. З стильними номерами і громадськими місцями та драматичним фотографічним мистецтвом на стінах, це хороша ставка. У деяких номерах є балкони з чудовим видом на гавань.

Готель Oscar є відмінним місцем для трохи ексцентричним. Його химерний стиль 1950 – х років і мінімальний декор підійдуть деякі; його хороші ціни вартість буде відповідати всім.

Готель Vent D’Ouest чудовий готель в безпосередній близькості від моря. Стильні та зручні морські тематичні номери хорошого розміру; Є 3 тривалого перебування квартири і спа , використовуючи французькі туалетні приналежності Nuxe.

де поїсти

La Taverne Paillette є великий баварський пивний бар з усіма класиками на пропозицію, що спеціалізуються на стравах з морепродуктів і квашеної капусти, плюс хороший вибір пива. Він відкритий в полудень до півночі. 22 Rue Georges Браку, 00 33 (0) 2 35 41 31 50.

У кафе – ресторан Des Grands Bassins є ще одним Гавр установи, недалеко від доків Вобан торгового центру. Великий декор, традиційна Нормандія приготування, а також страви з морепродуктів і хороше обслуговування. 23 Bvd Amiral Mouchez, 00 33 (0) 2 35 55 55 10.