Погода в Римі: клімат, пори року, і середньомісячна температура

Posted on


Рим є одним з найбільш захоплюючих міст в світі, залучаючи більше 4 мільйонів відвідувачів на рік, в будь-яку погоду. Розташований в самому центрі країни, з околиць плінтусів на Тірренське море, Рим знаходиться в сонячному, середземноморський клімат. Середні річні температури парити десь між 68 градусів F (20 ° С) протягом дня і близько 50 градусів за Фаренгейтом (10 ° С) на ніч. Ця м’яка погода робить його ідеальним цілорічним туристичним напрямком.

Саммерс в Вічному місті може бути дуже жарко і волого, особливо в липні і серпні, в той час як взимку, як правило, холодно і мокро. Осінь і весна пропонують яскраві, підсмажені дні і прохолодні ночі.

Швидкі Факти Клімат

 • Самий жаркий місяць:  серпень (87 градусів за Фаренгейтом; 31 ° С)
 • Самий холодний місяць:  січень (38 градусів F; 3 ° С)
 • Дощовий місяць:  листопад (4,5 дюйма; 114 мм)

літо

Червень, липень, серпень і ідеально підходить для тих, хто любить тепло і високу вологість (між задушливим 72 до 75 відсотків). Це ідеальний час для обіду на свіжому повітрі в кафе на відкритому повітрі або прогулянки по річці Тібр по ароматним вечорами. Будьте готові до ртуті, щоб піднятися в денний час приблизно до 90 градусів за Фаренгейтом (32 градусів С) і часто вище. Дощ малоймовірно, але можливо, і це довгоочікуване полегшення для охолоджуватися речі, по крайней мере, на мить.

Що Запакувати: Принесіть футболки, шорти, сарафани та сандалі. Удар тепло всередині церкви, але майте на увазі , що більшість з них вимагають скромне плаття , щоб увійти, так що пакет легкий светр в вашому рюкзаку , щоб покрити ваші голі плечі або довга сукня або легкі штани , щоб покрити ваші ноги.

Середні температури по місяцях

 • Червень:  80 градусів F (27 C) / 60 градусів по Фаренгейту (15 ° С )
 • Липень:  87 градусів F (31 С) / 64 градусів F (18 С)
 • Серпень:  87 градусів F (31 С) / 65 градусів F (19 С)

Зверніть увагу, що в значній мірі брукованих, в основному безлісним центр Рима, температура півдня може піднятися набагато вище. У той час як навіть найдешевші готелі є кондиціонер, так само мало, як 10 років тому, це не завжди було нормою. У літню пору, це необхідно в Римі, так що якщо є сумніви, підтвердити з вашого проживання, що це доступно.

падіння

Осінь є одним з кращих часів, щоб бути в Римі. Золотий Роман сонце в його найкрасивіших і температура рідко опускається нижче 44 градусів F (7 градусів C). Вересень і жовтень, як правило, сухі, хвастощі теплих днів і ночі офіціантки. Листопад остигає трохи, але все ще досить м’який зливовий дощ очікується, геть і на.

Що Запакувати:  з довгими рукавами футболки, бавовняні светри і довгі штани буде досить для більшої частини сезону. Принесіть важкий светр або куртку для вечора і легкого дощу пончо, особливо ближче до кінця осені.

Середні температури по місяцях

 • Вересня:  80 градусів F (27 C) / 60 градусів по Фаренгейту (15 ° С )
 • Жовтень:  71 градусів по Фаренгейту (21 C) / 52 градусів F (11 С)
 • Листопада:  60 градусів F (16 C) / 44 градусів F (7 С)

зима

Грудень, січень і лютий є холодними місяцями, з середньою Temps в діапазоні між 50 і 59 градусів F (10 і 15 C) в денний час і 37 і 41 градусів F (на 3 і 5 градусів C) в нічний час. Легкий снігопад можливий, хоча і рідко (якщо сніг трапляється накопичуватися, як правило, тане протягом дня або два). Навіть в розпал зими, ви можете очікувати, поєднання глибокого синього неба і похмурих, сірих.

Що Запакувати: Важке пальто, рукавички, шарф і шапка буде тримати вас досить комфортно. Дощ передач настійно рекомендується. Це нормально відчувати похолодання чи теплі періоди в протягом зими, так що не забудьте шар одягу , щоб підготуватися до всіх можливостей.

Середні температури по місяцях

 • Грудень:  55 градусів F (13 C) / 40 градусів по Фаренгейту (4 ° С )
 • Січня:  53 градусів F (12 C) / 38 градусів по Фаренгейту (3 С)
 • Лютий:  55 градусів F (13 C) / 38 градусів F (4 ° С )

весна

Березень може бути на прохолодну сторону, але він починає розминатися після Пасхи. Рання весна є самим непередбачуваним, тому ви повинні передбачити можливість дощу, особливо в квітні. Вечори зазвичай вимагають легкої куртки і шарфа.

Що поновлення: Принесіть парасольку і середньої ваги куртку з капюшоном, довгими рукавами сорочки, важкі бавовняні штани і світло – шарф. Водонепроникна куртка хороша ідея теж. Як і в більшості сезонів в Римі, нашарування цієї назви гри.

Середні температури по місяцях

 • Березень:  59 градусів F (15 ° С ) / 41 градусів по Фаренгейту (5 ° С )
 • Квітень:  64 градусів F (18 C) / 46 градусів по Фаренгейту (8 С)
 • Травень:  73 градусів F (23 ° С ) / 53 градусів F (12 С)