Погода у Франції – клімат і температура французьких міст

Posted on

 Погода у Франції - клімат і температура французьких міст

Знаючи заздалегідь, що погода, як у Франції, важливе знання при плануванні вашого наступного відпустки Франція.

Це місце, щоб з’ясувати, чи дійсно Париж настільки дощовий, або якщо Ніцца так сонячно, або як багато снігу очікувати в Альпах в січні. Дізнайтеся, які місяці дощові в різних містах, і те, що середня температура по всій Франції. Ось інформація про погоду і клімат у Франції.

Хоча Франція є тільки розміром Техасу, вона є найбільшою країною в Західній Європі і, отже, його погода надзвичайно варіюється від регіону до регіону і від міста до міста. Париж досить далеко на північ, так що може бути абсолютно холодні дні, навіть в липні. Середземноморські пляжі недалеко від Альп і Піренеїв, і клімат на узбережжі в порівнянні з гір зовсім інший. Nice може бути ароматним в середині зими і його географічне положення означає, що ви можете плавати вранці, потім стрибають в машину і попрямувати до невеликих альпійських курортів протягом декількох годин на лижах, перш ніж повернутися до теплого місту.

За допомогою цього посібника, ви можете виявити, яке місто отримує найбільшу кількість опадів, найбільш снігопад або мають найтепліші середні температури.

Це також дасть вам уявлення про те, що пакет для вашого відпустки.

Середні температури у Франції (за Фаренгейтом)


Середня температура у Франції може варіюватися в широких межах від міста до міста, з північними французькими містами і гірськими районами значно холодніше, ніж в містах Південної Франції уздовж Середземного моря від Арля в Марсель, з Авіньйона в Антіб. Ось середні температури по всій Франції, показуючи, які міста є найтеплішим або холодним.

Крім того, майте на увазі, що вони є 24-годинні середні, так що це не типові денні температури. Це середнє середнє, беручи до уваги як час мінімумів ночі і денні максимуми.

Середні температури у Франції (за Цельсієм)


Температури у Франції не всі створені рівними. Деякі місця мають м’який клімат, і інші можуть бути дуже холодно в рази. Чи знаєте ви, що Ніцца і Перпіньян є один з найтепліших міст, в той час як Страсбург і Руан є однією з найхолодніших? Париж також має репутацію деякі дійсно похолодання погоди, так що йти підготовлені.

Будучи одним з холодних міст не все так погано, однако. Якщо ви будете відвідувати в піку літа, це може бути хороший рельєф, щоб відвідати місто з більш низькою температурою.

Снігопад у Франції

Снігопад у Франції є важливою інформацією, щоб знати. Якщо ви плануєте кататися на лижах в одному з великих регіонів катання Франції, ви хочете знати, що він отримує пристойний снігопад. Якщо ви хочете відвідати на різдвяні ринки по всій Франції, проте, це цікаво знати, що там менше снігу, ніж ви могли б очікувати. Ось середній снігопад для міст у Франції.

Середньорічний рівень опадів і опадів у Франції


Середня кількість опадів і опади у Франції можуть виявити деякі дивовижні факти. У той час як є зображення Париж є неймовірно дощовим, він насправді має один з найнижчих сум опадів великих міст Франції. Ніцца, відомий своїм сонячним кліматом, насправді має один з найвищих сум опадів, але тільки в певні місяці року. Перевірка основних міста.

Франція Щомісячна інформація

Ось швидкий спосіб, щоб прочитати про те, що очікувати, коли ви плануєте свою французьку поїздку. Натисніть на кожен місяць для ідеї погоди, що упаковувати та поширювати які основні події на пропозицію. Відкрийте для себе річний обсяг продажів в січні і липні; основні гуляння взимку і навесні; топ річний джазовий фестиваль; великі фестивалі мистецтва і пам’ятні події, як римські гри в грандіозної арені в Німі і багато іншого.

Січень
Лютий
Березень
Квітень
Травень
Червень
Липень
Серпень
Вересень
Жовтень
Листопад
Грудень