Події та фестивалі в листопаді в Римі, Італія

Posted on

 Події та фестивалі в листопаді в Римі, Італія

Листопаді не відразу подумав, як найкраща пора року, щоб відвідати Рим, так що, коли погода починає повертатися зимно, і може йти дощ. Хоча Рим користується популярністю серед туристів цілий рік, листопад це місяць, коли римляни часто мають Вічне місто в значній мірі до себе. Це гарний час, щоб насолоджуватися театр і концертний сезон, а також кілька релігійних обрядів.

День всіх святих

На цьому святкові дні 1 листопада, італійці пам’ятають своїх померлих близьких від відвідування могил і кладовищ. В цей урочистий день, багато римляни відвідують місцеві церкви для спеціальних церемоній і відвідати знамениті римські катакомби міста, підземні тунелі, де були поховані жителі стародавнього Риму. All Souls Day 2 листопада не є офіційним італійським національним свято, але спостерігаються також італійцями, які приносять квіти до кладовищ.

Roma фестиваль Jazz

На протязі більш 40 років, цей фестиваль джазових концертів проходять в Римі Auditorium Parco делла Musica , як правило , в протягом першого тижня листопада. Тижневий свято джазу пропонує що – то для всіх, з участю італійських і міжнародних джазових зірок , які обслуговують до еклектичну суміш. Минулі художники включали вокаліст Грегорі Портер, в Дхафер Яассеф квартет, і австралійський Греммі переможець Сара Маккензі. На три неділі в листопаді ви можете безкоштовно відвідувати музичні спектаклі в Театрі ді Villa Торлонія.

Romaeuropa фестиваль

В протягом місяців жовтня та листопада, фестиваль Romaeuropa представляє культурні заходи в різних місцях в Римі. Насичена програма включає в себе сучасні музичні концерти, винахідницьких танцювальні та живі театральні вистави.

Римський кінофестиваль

З кінця жовтня по перший тиждень листопада, Римський кінофестиваль проводить міжнародні покази фільмів, панелі, класи та інші заходи , кіно , пов’язаних з . Повний модельний ряд оголосив громадськості через пресу на початку жовтня. Тільки один з багатьох італійських кінофестивалів, це один має, в минулому, показав іменитий голлівудських режисерів , таких як Уес Андерсон, Джонатан Демме, і Мартін Скорсезе, а також багатьох італійських і міжнародних режисерів і акторів. Події відбуваються в делла Musica Auditorium Parco і в інших місцях по всій Римі.

Свято святої Цецилії

22 листопада, римляни відзначають місцевий улюблений святий, Сесілія, покровителька музикантів. Її свято відзначається в Санта Сесілія церкви в районі Трастевере в Римі, а також в Катакомби Сан-Каллісто. Церква дев’ятого століття в Трастевере, як кажуть, була зведена на місці будинку Сесілія, вищий клас жінка, яка жила в 3-м століття. Церква містить прекрасну фреску Каваллини і рухому статую святої Цецилії Стефано Мадерно. Церква відкрита для публіки цілого року.