Події та фестивалі в січні в Римі, Італія

Posted on

Події та фестивалі в січні в Римі, Італія

Якщо ви плануєте поїздку в Рим в січні, ви будете відвідувати місто, як вона йде в трохи пост-різдвяного затишку. Тим не менш, є кілька важливих фестивалів та інших заходів для участі у Вічному місті в січні, і ви побачите, менше натовпу, більш дешеві номери і невимушену атмосферу – інші, ніж в новорічну ніч, звичайно!

Температура може бути досить холодно в Римі в січні, хоча сніг є рідкісною подією. Будьте підготовлені упаковки і одягаючись у шарах, і не забудьте взяти з собою тепле пальто, шарф, шапку і рукавички.

Досвід цих заходів, а також брати участь в інших заходах, які ідеально підходять в цю пору року. Для того, щоб отримати зимову лагодження погоди в Вічному місті, головою до тимчасового, відкритий каток в Auditorium Parco делла Musica, тільки на північ від центру міста в районі Фламініо. Існує іноді каток відкритий в Кастель Сант-Анджело, але це важко підтвердити це з року в рік. Якщо вам пощастить знайти каток відкривається, коли ви бродити повз на спині або вперед від Ватикану, ремінь на деяких роликах і показати свої навички!

І використовувати цей час року, щоб перевірити деякі музеї. В пост-різдвяного затишку, який падає на Рим в січні, ви можете виявити, що у вас є деякі з кращих музеїв міста практично все для себе – чи, принаймні, з набагато меншою кількістю відвідувачів, ніж в інші частини року. Коли погода на вулиці холодно або нудно, це прекрасна можливість провести час (і залишатися в теплі) в приміщенні, милуючись деякі з шедеврів художніх музеїв Риму.

Новий рік (Capodanno)

Новий рік (1 січня) є національним святом в Італії. Більшість магазини, музеї, ресторани та інші послуги будуть закриті, так що римляни можуть оговтатися від диких Нового року Свят і відпочити з друзями і близькими. Навіть із закритим більшістю пам’яток, ви можете насолодитися прогулянкою по місту і робити деякі екскурсії без натовпу. Увечері, попроси консьєрж, щоб допомогти вам знайти відкритий ресторан.

БОГОЯВЛЕНСЬКИЙ (La Festa dell’Epifania)

Національне свято, в торжество Богоявлення Господнього, святкування хрещення Ісуса Христа, падає на 6 січня і офіційно Дванадцята ніч Різдва. У Ватикані, процесія, яка містить сотні людей, одягнених в середньовічних костюмах прогулянки по широкій алеї, яка веде до Ватикану. Учасники ходи несуть символічні подарунки для тата, який потім проводить ранкову месу в соборі Святого Петра після процесії. Багато церков виконують живі nativities для Хрещення, і так як він менш ніж через два тижні після Різдва, многий presepi (різдвяні сцени) все ще знаходяться на дисплеї, а також.

La Бефана також падає на 6 січня, і це особливо особливий день для італійських дітей, як вони святкують прихід Ла Бефани, хороша відьма. Якщо ви хочете, щоб купити ляльку Бефана, голову на площі Навона Різдвяний ринок, де ви будете бачити багато з них на дисплеї.

День Святого Антонія (Festa ді Сан-Антоніо Абате)

День Свята святого Антонія Abbott святкує покровитель м’ясників, домашніх тварин, basketmakers і могильників. У Римі це свято відзначається 17 січня в церкві Сант-Антоніо Абате на Еськвілінськом Хілл.

Існує також дуже популярний щорічний «Благословення Beasts» церемонії, яка супроводжує цей день відбувається в прилеглій площі Пія XII. Під відкритим небом стабільний зібраний італійської асоціації тваринників (AIA) в базарній площі, прямо навпроти площі Святого Петра у Ватикані.

Щороку, є виставка сільськогосподарських тварин, в тому числі корів, овець, кіз і курей, яка відкрита для громадськості. Після прибуття тварин, офіційна католицька маса проводиться для фермерів, їх сімей, а також всіх любителів тварин по протоієрей Святого Петра. Після того, як маса, то Прот проводить благословення всіх тварин. Близько полудня, ви побачите рядок коней гарцюють вниз по вулиці. Цей унікальний свято є відмінним способом для туристів, щоб побачити погляд зсередини на те, як місцеві жителі відзначають менш відвідувані події.

Менеджер з продажу (Saldi)

Магазини в Римі і решті Італії провести величезні продажу, або  Салди , два рази на рік, починаючи з січня і в кінці липня. Це шанс зачерпнути величезні угоди, в зокрема , по моді і аксесуарів (і ооо на  взуття! ). Завсідники знайти більш доступні магазини , що вистилають всі Віа дель Корсо, середнього і вищого класу магазинів на Віа Кола ді Рієнцо , недалеко від Ватикану, і супер-високого класу дизайнерських магазинів навколо Віа Венето і Іспанських сходів. Тим НЕ менше , незалежно від того, як шикарного магазину, все висить на «Салди ~ d» знак в січні, і ви можете знайти відмінні ціни , як продавці потіснитися для весняних випусків.