Покупки в Pasar Seni – Куала-Лумпур, Центральний ринок Малайзії

Posted on

У 1888 році, коли китайський Kapitan Яп Ах Лой перший відзначені місця , де Malaysia «s Центральний ринок стоїть сьогодні, план повинен був побудувати” вологий ринок “(ринок для м’яса та інших продуктів сільського господарства) , щоб задовольнити олов’яних шахтарів, коли – то заселена Куала – Лумпур .

Сьогодні капітан Яп ледь міг визнати будівельний ринок, стоїть на сайті сьогодні, але, звичайно, не зміст будівлі.

Сучасний центральний ринок будівництва будинків смуги на доріжках кіосків, що продають справжню печеру Аладдіна туристичних дружніх товарів: антикваріат, вульгарних поп продуктів, косметики, творів мистецтва, традиційних тканин, сумок та одягу, серед інших.

З огляду на центральне Chinatown розташування останнього, мандрівники в Куала – Лумпур не привід , щоб пропустити по магазинам Central Market. (Сайт: centralmarket.com.my , розташування центрального ринку на Google Maps ) .

Торгові вулиці Наповнені культур

Місце завжди називали Центральний ринок, але його ім’я є малайський більш пізні – «Pasar Seni» означає «Ремісничий ринок», а фокус будівлі на мистецтво і ремесла сходить тільки до 1980-і роки, коли він уникнути зносу на ребрендинг себе як притулок для художньо-нахилена.

Сьогодні на Центральному ринку в 70000 квадратних футів торгових площі шикуються навколо тематичного Lorong або смуги, які відображають аспекти культури Малайзії.

На першому поверсі, центральна набережна гілки на захід в Lorong Індії , Lorong Melayu, Lorong Cina , Lorong Kolonial і Lorong Kelapa .

Перші три смуги були названі в честь трьох основних етнічних груп Малайзії – індійської, малайської, і китайський , відповідно – і більшість магазинів в кожній смузі продажу товарів і послуг , визначених у призначеному етнічної приналежності. Lorong Індія , наприклад, пропонує сарі, хни, індійські прикраси, і багатство ремесел , що імпортуються з так далеко , як Кашмір.

Lorong Kelapa спеціалізується в магазинах , що торгують традиційної малайської закуски з keropok в kueh.

Два поверхи Шопінг в Центральному ринку

Паралельна смуга на східній стороні будівлі розщеплюється на вулиці Йонкер і Румах Melayu . Обидва смуг вирівняні з копіями традиційних малайзійських будинків і магазинів , що продають товари і батика малайзійського антикваріат.

На цокольному поверсі, на сході коридору є батик Emporium продажу малазійського ремесла , отриманим від цієї традиційної візерунчастої тканини, в той час як захід коридор ділиться на магазини одягу та ресторани.

Фудкорт заповнені малайської, індонезійська і китайські поступки можна знайти тут, затиснутий між рестораном тайського і традиційними протоками Coffeeshop. (Читайте про Top Must-Спробуйте Malaysia Street Foods .)

Вулиця Досвід покупки Кастурі Walk в

Довжина Джалан Ханг Кастурі на східній стороні будівлі Центрального ринку була перетворена в критій алеї в 2012 році торгова вулиця викладена п’ятдесят плюс кіосках продажу дешевих дрібничок, одяг і традиційні закуски.

Напівпрозорий дах над головою забезпечує захист від дощу, дозволяючи світло через; то закінчується дах на південному кінці, звернений Петалінг-стрит в гігантській репліці малайського кайта.

Внесок в звук руху поруч, вуличні музиканти згинають свою торгівлю на Джалан Кастурі як покупці млин о. Більш регулярно по розкладом розваги відбувається на етапі подій довколишнього; Малайзійські танці і бойові мистецтва шоу влаштували вночі в Центральному ринку о 9 годині вечора.

Fine Arts Досвід прибудови галереї

Додаток до північ від головної будівлі , яке використовується для проведення кіно в даний час проводить серію художніх галерей, в тому числі великий Додатку галереї. Інтер’єр , зазначена у Додатку є також заповнені пробілами продуктивності і художніх магазинів. Додаток також використовуються в якості місця для мистецтва , пов’язані лекцій, персональних виставок та мистецьких виставок.

Якщо у вас є час, ви можете замовити портрет себе в одному з магазинів всередині галереї або в Art Lane , доріжки між головною будівлею і додатком.

Ви також знайдете Музей національних мистецтв в рамках програми, міні-музею етнічного мистецтва з усієї Південно – Східної Азії і Китаю. ( Зайдіть на сторінку Facebook .)

Що купити на Центральному ринку

Що ви отримуєте від покупки в Куала – Лумпур Центральний ринок «s залежить від вашого бюджету. (Детальніше: Гроші в Малайзії ) . З кількох сотень доларів, ви можете піти з гарантованим справжньої античної з Афганістану; трохи менше , може купити вам справжній прісноводний перли або красивий батик плаття.

Ось короткий перелік пунктів, ви можете підривати ваші витрачати гроші на в межах Центрального ринку.

Батик. Індонезія може винайшла батик, але Малайзія поставила свій власний спін на цьому візерункової тканини, місцеві ремісники , що вважають за краще використовувати штемпелі блоки або щітки замість портативної воскової ручку , відому як скіс , щоб зробити квіткові візерунки бажаних клієнтами. Магазини по продажу батику все більш Центрального ринку , але в основному зосереджені на східному коридорі на цокольному поверсі.

Лазерна вирізати скульптури. Дрібничка магазин Arch ( www.archcollection.com.my ) спеціалізується на лазерного різання портретів азіатських пам’ятників і ландшафтів, вирізані з дерев’яного шпону і шаруваті для створення 3D – ефекту. Ви можете придбати ці твори мистецтва у вигляді обрамлених картин, власники для олівців, навіть випадки телефону.

Для більш широкого вибору, відвідати головний магазин Arch на  Куала – Лумпур City Gallery .

Антикваріат. Якщо ви хочете купити антикваріат , не піклуючись про проблеми автентичності, а потім Кот Пінанг на першому поверсі дають товари: антикваріат на складі приходить у всіх формах, від китайських порцелянових перських килимів малайських сандалети в різьблені з Камбоджі.

Перли. Східно – малайзійський заявляє Сабах і Саравак на острові Борнео виробляє прекрасні перлини різних квітів і розмірів. Borneo Pearls ( www.borneopearl.com ) спеціалізується на ручний роботи складального ці перлини Into ювелірних виробів; багато з конструкцій відображають традиційні візерунки , характерні для груп корінних народів, що населяють Східну Малайзію.

Олов’яне. Малайзія зробила свій стан на видобутку олова, і в той час як запаси олова в країні в даний час переживає спад крутий, то олов’яна промисловість продовжує швидкими темпами. Найбільший в світі олов’яні судів корпорація Royal Селангор ( www.royalselangor.com ), базується в Малайзії, і його філія магазину на Центральному ринку робить жваву торгівлю.

Інші магазини в Центральному ринку продають олов’яної ремесло теж, з більш низькими цінами (і, відповідно більш низької якості).

Продукти Spa. Сп поставки магазин Tanamera ( www.tanamera.com.my ) продає спеціально сформульовані ванни і косметичні продукти в магазині на першому поверсі.

Мила, лосьйони, миючі засоби і зроблені з місцевих інгредієнтів, з використанням традиційних малайських рецептів.

Кераміка. Хороша якість ручної роботи кераміка можна придбати в Tenmoku ( www.tenmokupottery.com.my ), Малайзія глиняній марки з стійлом на першому поверсі Центрального ринку. Кераміка відбувається з Tenmoku в печі заводу біля Печери Бату ; в конструкції «натхненний природними формами», переведених в вази, тарілки, чашу та інші керамічні вироби.

Як дістатися до Центрального ринку

Центральний ринок знаходиться на Джалан Тун Tan Cheng Lock, в декількох хвилинах ходьби від іншої популярної торгової вулиці в китайському кварталі, Петалінг-стрит.

Завдяки розташуванню на центральному ринку, отримання тут досить легко з допомогою системи громадського транспорту KL в – ви можете приїхати на поїзді або на автобусі. На поїзді, ви можете взяти Kelana Jaya LRT лінії і висадку на Seni станції Pasar; Центральний ринок знаходиться в декількох хвилинах трьох хвилин ходьби до північ від станції.

Ви також можете їздити в Куала-Лумпур Безкоштовний Go KL City Bus, яка закінчується біля підніжжя вищезгаданої Seni станції Pasar.

Якщо Ви хотіли б розміститися поруч, тим самим заперечуючи необхідність їздити в Чайнатауне і Центральний ринок, перевірити наш список Топ Хостели в Куала – Лумпур .

Що ви отримуєте від покупки в  Куала – Лумпур Центральний ринок «s залежить від вашого бюджету. (Детальніше :. Гроші в Малайзії) З кілька сотень доларів, ви можете піти з гарантованим справжньої античної з Афганістану; трохи менше , може купити вам справжній прісноводний перли або красивий батик плаття. Бюджет покупці можуть переглядати більш дешеві батик, вироби ручної роботи , іграшки та все ще отримати що – то під $ 10.

Центральний ринок, Куала-Лумпур Контактна інформація

Jalan Повісьте Кастурі, Куала – Лумпур, Малайзія ( Розташування на Google Maps )
Телефон: +60 3 2031 0399
Електронна пошта:  info@centralmarket.com.my
Сайт:  centralmarket.com.my
Часи роботи: 10 ранку до 10 вечора