Поради від лондонців: Речі не робити в Лондоні

Posted on

 Поради від лондонців: Речі не робити в Лондоні
Є багато великих речей, щоб зробити в Лондоні, але це добре, щоб слухати слово застереження про те, що не робити в місті. Ми попросили лондонець поділитися своїми кращими порадами для відвідувачів.

транспорт

Існує фантастична система громадського транспорту в Лондоні, але є багато правил, які роблять відвідувач виділитися, коли вони не знають, щоб слідувати за ними. «Встаньте справа на ескалаторі трубки» є один ви скоро отримаєте сказали; ліва рука для людей, що йдуть вгору або вниз. Це також означає, що ваш багаж повинен бути праворуч, а не блокувати тих, кому потрібно пройти мимо.

Говорячи про ескалаторах, не добратися до вершини, а потім зупинити! Все позаду вас повинен вийти рухомі кроки теж. Це звучить так очевидно, але багато людей до вершини, а потім зупинитися прямо на шляху в той час як вони вважають, де вони повинні йти далі. Зробіть кілька кроків від ескалатора і чекати біля стіни друзів або читати знаки. Це набагато безпечніше для всіх.

При русі по трубі в або з аеропорту Хітроу, не залишайте свої валізи в дверному отворі потім піти і сісти. Так, ви можете також мати довгу поїздку, але ваш багаж ваша відповідальність. Є місця на Пікаділлі лінії поїздів для багажу в сторону дверних прорізів, і ви не можете або окунь проти м’якого стінного сидіння тут або почекати, поки сидіння в кінці вагона, поруч з багажем, стає вільним.

Якщо ви можете, уникати поїздок в години пік на трубці, коли він зайнятий і повний лондонців, які намагаються дістатися до і від роботи. Це дешевше подорожувати на трубі після 9.30 (офф-пік), так що чекати ранкового години пік, щоб померти вниз, щоб почати свій день. Ви також можете досліджувати поруч, де ви зупинилися в ці години пік.

Тротуарна / Walking

Можна було б подумати йшов по бруківці (тротуар) не потрібно багато порад, але лондонці впевнений, було багато, щоб сказати про це. Найбільші нарікання були люди, які зупиняються біля входу / виходу з магазинів і музеїв чекати своєї групи. Будь ласка, не робіть цього. Це невеликий простір для всіх, і перегороджує шлях ніколи не буде виграти вам друг.

Розглянемо ширину тротуару, і, якщо це вузька, не ходити в лінію 3 або більше, як ніхто не може пройти. Я зазвичай кажу, тримати дітей на внутрішній стороні і не ходити більше ніж у два ряди на центральних лондонських тротуарах. Якщо ви велика група, то хтось повинен йти позаду чи попереду. Навіть на широких тротуарах жвавих вулиць, таких як Оксфорд-стріт, то краще не поширюватися.

Блокування на тротуар і / або ходити повільно і дратує лондонців. У місті, як Лондон, є більш швидкий темп життя в порівнянні з приміськими або сільськими жителями. Лондонці також отримати короткі перерви на обід і мають довгі комутує і з дому, тому вони часто просто «вниз головою» і зосереджені на отриманні від А до Б якомога швидше.

Якщо ви хочете, щоб перетнути дорогу, пам’ятайте водії перебувають на лівій стороні; Однак, є багато вулиць з одностороннім руху в центрі Лондона, так що подивиться на землі, щоб побачити, яким образ шукати трафік. Це часто пишеться по тротуару. Спробуйте використовувати пішохідні переходи, якщо це можливо.

обідній

Є багато мереж ресторанів, кафе і кафе в Лондоні. Це велике місто світу, так що не дивно, але це не означає, що ви повинні часто відвідую їх все, так як “ви знаєте, що ви отримуєте. Starbucks викликала обурення громадськості в 2012 році за несплату їх повні податки, і, коли вони прибули в кінці 1990-х років, вони, здавалося, зробити точку відкриття поруч незалежних кав’ярень і покласти їх з бізнесу.

Якщо ви перебуваєте в місті пізно ввечері, може бути, після походу в нічний клуб, не купити хот-дог або гамбургер з візків, які викотили в нічний час. Там було багато викриттів про поганих санітарно-гігієнічних нормах цих тимчасових стендів. Коли ви відчуваєте себе погано на наступний день, не кажіть, що вас не попереджали.

Інша створення ланцюга, яка була в центрі уваги викриттів для бідних гігієнічних стандартів, поряд з його незвичайно високими цінами, є Angus Steakhouse. Є багато кращого місця, щоб насолодитися стейк в Лондоні.

Особиста безпека

Ви повинні дивитися після того, як ваші особисті речі в большом городе, як Лондон, так і не залишайте сумку відкритою або ваш гаманець в задній кишені. Ви повинні бути пильними в усі часи і остерігатися кишенькових злодіїв; ніхто не хоче втратити свої цінності або незамінні предмети.

Намагайтеся носити одяг, який застібає цінності благополучно в прихованих кишенях. Сумочка, що не застібати сумно запрошує опортуністичні злодія занурити руку в. Блискавки затримати злодія, так що використовуйте їх.

Ніколи, ніколи не думаю, що це гарна ідея, щоб плавати в річці Темзі. Однак запрошення може виглядати в жаркий день (є декілька з них в літню пору), ніколи не потрапляють у воду. У центрі Лондона, Темза зайнята з човнами, що поширюються в обох напрямках протягом всього дня, і вода набагато глибше, ніж ви думаєте, першим. Річка приливна, що означає, що він може бути ще глибше за часів дня, і хвиля приходить дуже швидко. Багато було зроблено, щоб річка чиста, і багато сортів риби були помічені в Темзі, але це ще не означає, що він чистий досить для людей, щоб плавати. Навіть якщо ви поп вниз на берегову смугу на місці з mudlarking, переконайтеся, що ви ретельно мийте руки якомога швидше.

Більше речей, не в якому разі не робити в Лондоні

Чи не черзі стрибати (ака пропустити рядок). Так, британці відомі люблячи черзі, але, в той час як здобула трохи більш гнучким на це, лондонці ще в жах, коли хтось йде прямо до передньої лінії. Це не буде вселити вам місцевих жителів.

Не думайте, Тауерського моста London Bridge. Тауерський міст є найпривабливішим міст в центрі Лондона, який розмикається, один ви можете відвідати. London Bridge є наступний уздовж і нічого дивитися. В даний час Лондонський міст був побудований в 1970-і роки, хоча там була переправа тут з римських часів. Версія Лондонського мосту перед цим був куплений і відновлений в Лейк-Хавасу-Сіті, штат Арізона.