Поради для відвідування Лондона по бюджету

Posted on

Поради для відвідування Лондона по бюджету

Відвідування Лондона на бюджет може бути складним завданням, оскільки це є одним з найдорожчих міст світу. Щороку, багато потенційних туристів – люди, які користуються самі дуже багато в цьому місті – перепускний Лондон через високі витрати.

Але можна відвідати цей яскравий, історичне місто на бюджет. Ось деякі стратегії для боротьби з ціною поїздки в Лондон. Ознайомтеся з порадами бюджету поїздки для авіаквитків, готелів, транспорту, тур, ресторанів, пам’ятки і навіть короткий приземлення на шляху в інше місто.

Лондон Авіаквиток

Він створений як кілька інших міст для економічного подорожі. Є шість основних аеропортів в регіоні, які обслуговують сотні комерційних рейсів в день. При цьому багато обсягу, є багато більше можливостей для мандрівників з обмеженим бюджетом, щоб зачепитися квитком угоди. Перевірте деякі стратегії, щоб почати роботу з пошуком.

Готелі Лондона

кімнатний готель Типовий Лондон низькорослі і завищеною. Але є способи, щоб заощадити. Розглянемо Лондоні бюджетні готелі, ліжко і сніданок варіанти, гуртожитки або оренда квартир. Почніть шукати способи, щоб заощадити гроші за допомогою цих порад для лондонських готелів на бюджеті.

Лондон Транспорт

Який найдешевший спосіб отримати навколо Лондона? Відповідь залежить від ваших планів. Якщо ви плануєте витратити більшу частину свого часу в центрі Лондона, є трохи сумніву, The Tube є вашим найбільш ефективним і економічним варіантом. Подивіться на поради для громадського транспорту і прокат автомобілів.

Лондон Чим зайнятися

Лондон це місто з відомими пам’ятками, які часто розглядаються як «сусло відвідування.» Деякі з них коштують дорого. Але ви можете збалансувати ці витрати з великою кількістю безкоштовних або недорогих заходів. Відвідування бродвейського якості виробництв дешевше в Лондоні, ніж в Нью-Йорку. Перевірте поради для створення списку лондонських речей, щоб зробити доступними.

Лондон Ресторани

Багато мандрівники скажуть вам Лондон не відомий своєю їжі. Ви будете робити краще в інших європейських столицях, таких як Париж і Рим. Хоча це може бути вірно для багатьох смаків, не варто скидати з рахунків різних бюджетних варіантів Лондон пропонує мандрівник. Від пабів до тисяч району невеликих етнічних ресторанів, ви зобов’язані знайти задовольняє дешеву їжу на бюджеті в Лондоні.

Лондон славиться парламент і Севіля Роу.

Для багатьох, це не місце для відвідування виключно для своєї кухні. Люди, які відчувають себе таким чином, як правило, мають харчової критик смаки і бюджети, щоб відповідати.

Як і всі стереотипи, це один згасає з кожним роком. Відмінна їжа і помірні ціни не так уже й важко знайти. Насправді, космополітичний характер цього величезного міста робить його одним з кращих місць на землі для відбору проб різних страв.

Давайте почнемо з сніданком.

Ліжко та сніданок заклад зазвичай пропонує ранкову їжу, яка буде вам протриматися до обіду. Обід не повинен бути більше, ніж перекусити. Якщо ви зупиняєтеся в звичайному готелі, де сніданок не включений, вважаю це: На відміну від Парижа і багатьох інших європейських міст, ви можете знайти ситні сніданки в ресторанах тут, які не будуть порушувати бюджет.

Обід і вечеря навіть може бути «пікнік» зібралися на ринках Лондона.

Лондон паб тури вже давно є місцем, щоб насолодитися недорогою їжею і порівнянну атмосферу. Обережно: розробники миряться імітацією справжніх околиць пабів по всьому місту. Імітацій часто довго на рахунок і короткі на справжність.

Лондон є відмінним місцем, щоб використовувати звуковий бюджет їдальні стратегії. Ідея полягає в тому, щоб з’їсти великий, безкоштовний сніданок, якщо це можливо, прийняти його легко на обід, і зберегти більшу частину вашого бюджету їжі для приємних обідів, які виставляють вас в культуру вашого призначення.

Є цілий ряд посібників, які дають інформацію, засновану на цінових діапазонах, як правило, з використанням «дорого-помірно недорогі» або подібні позначень.

Лондон Керівництво Dining  надає посилання на ресторани в досить широкій області.

Інші керівництва менш структуровані, і часто зібрані студентами або людьми, з інтересом, допомагаючи відвідувачам в Лондон.

London Eye – Огляд

Це одна з найпопулярніших визначних пам’яток в Лондоні, але він може ранжувати один з найдорожчих, коли у вас є великі партії подорожі в піку туристичного сезону. Що ще гірше, це може коштувати вам дорогоцінний час очікування в черзі. Розглянемо ваші інтереси, бюджет та часові обмеження ретельно, перш ніж ви плануєте відвідати London Eye – за допомогою цього огляду.

Лондон пересадки по бюджету

Це трапляється з багатьма мандрівниками в Європі: ви опиняєтеся з довгим приземленням в Лондоні або 10 годин, щоб перейти від одного великого аеропорту в інший, перш ніж ваша подорож може тривати. Можна взяти в декількох поглядах на бюджет, якщо ви знаєте, як планувати Лондон приземлення.

Лондон Бюджет Подорож Помилки

У будь-якому місті, який привертає велику кількість відвідувачів, є пастки (як передбачувані і інші), які будуть коштувати вам гроші. У Лондоні, деякі відвідувачі вперше залякані, коли вони стикаються з громадським транспортом, вибором дорогого таксі замість. Не дозволяйте ваші початкові реакції привести до додаткових витрат. Уникайте цих помилок, коли ви відвідуєте Лондон. Ви будете економити гроші і що інший цінний ресурс часу.