Поради для першого візиту до Лувру

Posted on

Поради для першого візиту до Лувру

Відвідування Лувра в Парижі може бути переважною і спровокувати свій рід сенсорної і інтелектуальної перевантаження, якщо ви намагаєтеся взяти занадто багато.

Особливо на першому відвідуванні, туристи в кінцевому підсумку зробити деякі дуже поширені помилки і в кінцевому підсумку почуття осушених або клаустрофобія. Ось чому, в моїй книзі, це так важливо навчитися НЕ підходити екскурсію всесвітньо відомого музею. Виконайте наступні основні поради про те , як взяти на себе цю мамонта музею, і ми можемо все , але гарантії , що ви будете йти з набагато більш збагачує і задовольняє досвід.

Це все дуже легко, щоб страждати від раптового нападу прогара при відвідуванні Лувра. Це може здатися неминучим дана колекція музею 35.000 творів мистецтва і вісім масивних кураторських відділів.

Навіть якщо це заманливо , щоб спробувати завоювати колекції в один день, і таким чином заробити заявите права , коли ви вдома, це, ймовірно , гірші стратегії можна взяти. Замість цього, почніть з  перегляду колекцій в Інтернеті  до вашого візиту (або посилання на брошурах ви можете забрати біля входу в збірниках) і зупинився на одному або двох крил в них , щоб зосередитися. Ви також можете  вибрати тематичний слід ,  якщо ви хочете , щоб зосередитися на певні періоди історії або художніх шкіл. Швидше за все , ви знайдете досвід набагато більш приємним і збагачуючи при такому підході.

Лувр в даний час має в середньому більш ніж вісім мільйонів відвідувачів на рік – що робить його досить ясно , чому уникнути піковий час абсолютно необхідно , якщо ви хочете випробувати колекції більш ніж поверхово. Уникайте будні і в першу неділю місяця, коли вхід безкоштовний для всіх відвідувачів. Опція вільного допуску може звучати як привабливу пропозицію, але якщо ви більше зацікавлені в живописі та скульптурі , ніж плечі, лікті і голови, ми пропонуємо вам уникнути.

Колекції Лувру є лобовим spinningly багатих і складним. Замість того, щоб постояти за себе, бронювання екскурсії може бути хорошим вибором, особливо на першому візиті. Лувр пропонує широкий вибір екскурсій ймовірно, щоб задовольнити більшість потреб і центрів, що представляють інтерес відвідувачів, в тому числі поїздки для дітей і сімей, інвалідів окремих осіб або груп, а також тематичні галереї переговорів з упором на конкретні художні руху або колекції highlights–, таких як голландський живопис майстрів, як Вермеер.

На першому відвідуванні Лувра, багато, якщо не більшість, люди мчимо для Джоконди і Венери Мілоської. Це цілком зрозуміло, але переконайтеся, що не випустити з уваги деякі менш добре розрекламованих скарбів, розміщених в музеї.

Деякі з них включають вивчення Лувру середньовічних фундаментів , шедеври ісламського мистецтва , нещодавно відремонтований Apollo Gallery  і вавилонські таблетки відомі як Хаммурапі.

Як уже згадувалося раніше, тягнутися через Лувр протягом всього вранці або вдень може легко викликати почуття сенсорної та психічної перевантаження. Один із способів уникнути почуття вигоряння під час Вашого візиту, щоб взяти віртуальний тур по колекції і читати по історії музею та висуває на перший план завчасно. Ви будете більш імовірно, щоб мати можливість покласти речі в значимий контекст і насолоджуватися фокусуючи свою концентрацію на самих роботах.