Поради щодо поводження грошей у Франції

Posted on

Поради щодо поводження грошей у Франції

Перед тим, як потрапити на літаку або поїзді в Париж, ви хочете, щоб переконатися, що у вас є гарне уявлення про те, як поводитися з грошима, поки ви перебуваєте за кордоном. Багато гостей міста світло є збентежені, щоб знайти, що їх припущення про те, як зняття готівки, оплата з кредитної або дебетової картки, або навіть перекидання повинні працювати просто не завжди можна застосувати у Франції. Ви будете уникати стресу, якщо ви дізнаєтеся заздалегідь, що очікувати.

Читайте відповіді на деякі з поширених запитань про звернення грошей в той час як в Парижі, і гарантувати, що грошові питання не ставлять судому в вашу поїздку.

Готівкові, кредитні карти або дорожні чеки?

Планування оплати за допомогою комбінації готівки, кредиту або дебетових карт і дорожніх чеків може бути кращою стратегією при відвідуванні французької столиці. Ось чому: Банкомати не завжди легко доступні в деяких місцях в Парижі і навколо нього, так що покладатися тільки на грошові кошти може привести до неприємностей. Більш того, більшість банкоматів стягують помірні до стрімких плати за виймаючи гроші, в доповненні до тих, що справляється вашим власним банку будинку.

Точно так же, тягати великі суми готівки не самий безпечний підхід: вкрасти є найбільш поширеним злочином Парижа.

Тепер ви можете припустити, що платити виключно з кредитної або дебетової картки буде вашим кращим вибором, але ваші плани, ймовірно, будуть припинені. У Парижі кілька магазинів, ресторанів, або ринки будуть приймати платежі по кредитних картах на суми нижче 15 або 20 євро.

Крім того, деякі кредитні карти, зокрема, American Express і Discover, не беруться до багатьох точках продажу Парижа. Visa є найбільш широко прийнятої кредитною карткою в Парижі магазинах і ресторанах, з Mastercard падає близько позаду. Якщо у вас є карта Visa, планують використовувати цю карту часто.

Що стосується дорожніх чеків, знаю, що вони тепер рідко приймаються в якості оплати від постачальників в Парижі, хоча American Express має офіс в центрі Парижа!

У більшості випадків вам доведеться перевести в готівку їх в перший.

Порада: Уникайте цінуючи дорожні чеки на обмінниках валюти в аеропорту або в туристичних важких районах Парижа, або ви будете нести здоровенну плату за обслуговування. Голова прямо агентства American Express 11 Rue Scribe (Метро: Opera або RER лінії А, Обер). Ви не будете платити ніяких додаткових зборів тут і лінії часто довго по цій точної причини.

Підготовка до подорожі: 3 Важливі кроки, щоб прийняти

Незалежно від форми оплати ви в кінцевому рахунку, вибір на користь наступного Париж відпустку, не забудьте взяти наступні 3 необхідні кроки, щоб ви фінансово готові до поїздки.

  1. Проконсультуйтеся з вашим банківським і кредитних картах компанії і нехай вони знають , що ви подорожуєте за кордоном , і потрібно перевірити ваші скасування та кредитні ліміти. Переконайтеся , що будь-які обмеження , які заважають вам бути в змозі отримати гроші або зробити платежі в Парижі будуть зняті , перш ніж ви йдете: Багато прибувають до місця призначення тільки , щоб знайти , що вони не можуть використовувати свої карти з – за обмеження по міжнародним платежам. Крім того , переконайтеся , що ви розумієте схему плати за обслуговування вашого банку: Недотримання цього правила може призвести до неприємних сюрпризів на наступну виписці.
  2. Для того, щоб здійснювати платежі і отримувати готівку в Парижі, ви повинні будете використовувати ваш пін – код , в більшості випадків . Париж ATM і кредитні карти машини , як правило , обладнані для пін – кодів , що складаються тільки цифр. Якщо ваш пін – код включає в себе листи, переконайтеся , щоб змінити свій код , перш ніж піти. Спроба зробити це один раз за кордоном , не може бути можливим, в залежності від політики вашого банку. Крім того , переконайтеся , щоб запам’ятати ваш пін – код перед вашою поїздкою. Введено невірний код три рази поспіль в банкоматі призведе до вашої карти бути «з’їдена» машиною в якості міри безпеки.
  3. Якщо ви по- , як і раніше вважають за краще покладатися в основному на готівкові гроші, купити пояс грошей . Гроші ремені є одним з кращих способів захистити себе від кишенькового.

Чи потрібно мені знати французьким користуватися банкоматами?

Ні. Переважна більшість банкоматів в Парижі є варіант англійською мовою. Крім того, багато електронні платіжні термінали, в тому числі продажу квитків терміналів в паризькому метро, ​​дозволяють вибрати мову, перш ніж зробити свій вибір і платити.

Як я спілкуюся зі своїм банком повернутися додому?

Попросіть ваш банк, щоб дати вам міжнародний безкоштовний номер, який ви будете мати можливість дзвонити в разі виникнення будь-яких проблем. Крім того, перевірте з вашим банком, щоб побачити, якщо у них є «сестра» банк або філія у Франції. Ви можете бути в змозі впоратися з будь-якої надзвичайної фінансової ситуації в сусідньому агентстві в Парижі.

Як я з’ясувати, що ставка Поточний Обмін чи?

Особливо сильний євро в останні роки зробив гроші і бюджет болючим місцем для північноамериканських мандрівників, які часто з подивом побачити, наскільки їх паризький відпочинок коштував їм в американських або канадських доларах.

Щоб уникнути неприємних сюрпризів, ви можете проконсультуватися онлайн-ресурсів, таких як, щоб дізнатися, скільки ваша валюта коштує в євро.

Перевірка ваших облікових записів в Інтернеті або по телефону кілька разів під час вашої поїздки, щоб відстежувати ваші витрати і обмінний курс також може допомогти вам керувати своїм бюджетом під час вашої поїздки.

Як щодо Чайові Етикет?

Чайові в Парижі не є зобов’язанням це може бути в Північній Америці. Збір за обслуговування 15 відсотків автоматично додається в ваш рахунок в кафе і ресторанах. Проте, офіціанти в Парижі не прийнято отримувати цю плату за обслуговування в якості додаткової заробітної плати, так що якщо сервіс хороший, додавши додаткові 5-10% до загальної суми рекомендуються.

Як уникнути шахрайства?

На жаль, невелика кількість постачальників в Парижі, можуть спробувати скористатися відвідувачів, які не говорять по-французьки, туризм роздрібна ціна товарів або послуг. Це може бути особливо актуально в сфері малого бізнесу, блошині ринки, і інші точки немережевих продажу. Переконайтеся в тому, щоб перевірити ціни самостійно, перш ніж платити, і попросити продавців показати вам всього в реєстрі або на папері, якщо вони не в змозі зробити це. З можливим винятком блошиних ринків, ні, тим не менш, намагаються виміняти. Франція не Марокко, і намагається торгуватися ціна може викликати кислий відповідь. Якщо ви помітили, що заряджаються більше, ніж ціна, позначена, хоча, ввічливо вказати на це.

Банкомати можуть бути улюбленими місцями для потенційних шахраїв і кишенькових злодіїв в Парижі. Будьте вкрай обережні при знятті готівки і не пропонують допомогу для тих, хто хоче «навчитися використовувати машину» або хто входить в контакт з вами в розмові під час введення пін-коду. Введіть код в повній конфіденційності.