Пошук кращого Gelato в Італії

Posted on

Пошук кращого Gelato в Італії
Коли ваші друзі приходять додому з поїздки в Італію, то, що вони марять про самому? Швидше за все , це буде їжа і навіть швидше,  Gelato морозива. Італійське морозиво, називається Gelato морозива, визнається багатьма експертами найкращим морозивом в світі. Gelato не зовсім такий же , як морозиво, однак, оскільки він має більш низький відсоток жиру , ніж морозиво і має менше повітря в ній , так як вона місили більш повільно, надаючи їй більш багату текстуру.

Де його знайти

Особливо в теплу пору року, Gelato морозива всюди в Італії. Немає снек-бар або просто забігайлівка в Італії не вистачає для веселого, охолодженого морозива випадку, або продає розфасовані морозиво бари (як правило, досить добре) або ручне черпали Gelato морозива з ванни. Магазин морозива, називається Gelateria, часто продає морозиво зроблено в будинку і може зробити безліч спеціальних морозива страв, таких як морозиво. Деякі Gelateria діють як старомодні морожені, де ви можете замовити з меню і присісти, щоб поїсти.

Інші невеликі місця дірка-в-стіні, де ви замовляєте Gelato морозива щоб піти і з’їсти його під час прогулянки. Пам’ятайте, що ви, як правило, платити більше, щоб сісти і з’їсти своє морозиво, особливо в великих містах.

Ви хочете , щоб шукати ознаки проголосивши Gelato Fatto ан CASA (саморобний), PRODUZIONE propia (власного виробництва), або artiginale (кустарних). Це сигнал більш високої якості інгредієнтів і готової продукції.

Ось підказка для пошуку хорошого Gelato магазин-погляд на фісташкові ароматом. Якщо колір виглядає дуже штучної яскраво-зелений, це, ймовірно, не дуже гарне місце, щоб поїсти в. Аромати повинні походити на реальну їжу, з якої вони зроблені, тому слід уникати яскравих кольорів Gelato морозива, який доверху, щоб справити на вас враження.

Як замовити його

Якщо ви не говорите по- італійськи, не хвилюйтеся. Часто плакати Іменування Gelato морозива включають фотографії основних інгредієнтів, так що ви повинні бути в змозі з’ясувати , що вони є. Вкажіть на те , що ви хочете , якщо ви повинні. Якщо ви не можете вирішити , який аромат спробувати, спробуйте кілька; навіть на невеликий конус, як правило , можна вибрати два різновиди. Ви повинні вказати , якщо ви хочете , конус ( Коно ) або чашку ( COPPA ). Gelato оцінений за розміром чашки або конуса, або скільки ароматів ви вибираєте.

Фруктові аромати, зроблені з реальними фруктами, особливо освіжає в літній період . Лимоні (лимон) і Fragola (полуниця) є одними з найбільш популярних ароматів у всій Італії. У ці дні ви також знайдете більше творчих смаки в деяких магазинах, особливо в великих містах, використовуючи інгредієнти , такі як базилік, імбир, або корицю, або навіть зробити пікантну замість солодкого морозива. Деякі Gelato магазини також пропонують соєве молоко морозиво або йогурт.

словник знати

  • Gelato морозива -лед крем
  • Gelateria -лед крем магазин
  • до -cone
  • COPPA -cup
  • Gusti -flavors
  • сорбетто -sorbet або Sherbert

Тури і класи

Ви хочете дізнатися більше про Gelato морозива в той час як ви знаходитесь в Італії робити? У Флоренції, ви можете взяти піцу і Gelato клас або Gelato і Vino дегустації , як доступні для бронювання через Select Італія. Близько Венеції, мама Isa пропонує клас ремісника Гелати рішення .

Гастрономічні тури, такі як Eating Італія гастрономічних тури в Римі або з Римським гурманом , включають в себе зупинку в улюбленому Gelateria.