Прогулянка по площі Навона в Римі

Posted on

 Прогулянка по площі Навона в Римі
Спочатку побудовано як стадіон в першому столітті для спортивних змагань і гонок на колісницях, Пьяцца Навон вирівняний з розкішним кафе і бароковими палацами і є домом для трьох розкішних фонтанів. Він був закладений в 15 – му столітті на руїнах стадіону. З 1650 до кінця 19 – го століття площа була іноді затоплені влітку і використовується для водних ігор і поставила морські битви. Квадрат по- , як і раніше зберігає свою овальну форму. Обеліск на дальньому кінці картини прийшли з Єгипту і був спочатку в Цирк Максенція , але пізніше переїхав до Пьяцца Навона .

Сучасний пьяцца є жвавим місцем, місцем, де як місцеві жителі і туристи люблять тусуватися. Художники збираються на площі, щоб намалювати і є багато артистів і продавців, що продають сувеніри. У ніч на площі упакована з людьми, але якщо ви хочете по-справжньому оцінити красу самої площі, то краще йти рано вранці, щоб уникнути натовпів.

Чотири річки Фонтан – Фонтан Чотирьох річки

iazza Навона центри навколо трьох щедрими фонтанів. Центральний фонтан, Фонтан чотирьох рік , Four Rivers Fountain, вважається найскладнішим з усіх фонтанів в Римі. Він був створений Берніні в початку 1650 – х років і був настільки дорогим , що податок на хліб було піднято для того , щоб покрити його високу вартість. Він являє собою чотири річки: Дунай, Ганг, Ніл і Ріо – де – ла – Плата, кожен ідентифікуються флори і фауни.

Sant’Angese в Agone Церкви

Sant'Angese в Agone Церкви

Облицювання Fontana Dei Fiumi , в Sant’Angese в Agone церкви на площі Навона була розроблена Борромини, конкурентом Берніні. Одна історія говорить , що Берніні спроектував статую Нілу і Plata у фонтані річок з їх руками прикриваючи очей від каліцтва церкви. Потім Borromini додав статую Святої Агнеси на фасад церкви, дивлячись за межами площі , щоб не побачити фонтани на площі. Насправді, Берніні закінчив свій фонтан за два роки до початку роботи на фасаді церкви , але це робить цікаву інтерпретацію статуй!

Фонтана дель Моро – Фонтан Мавра

 Фонтана дель Моро - Фонтан Мавра

Продовжуючи на південний кінець площі Навона ми знаходимо Фонтан дель Моро , спроектований Джакомо делла Порта і зведені в 1575 році фонтан має статуї чотирьох тритонів і басейн виготовлений зі спеціальних античної троянди мармуру. У 1654 році Берніні вирізав центральну фігуру, м’язистий Triton верхом на дельфіні, який нагадує «Мор» . Таким чином, фонтан називається фонтан Мавра. Під час реставрації в 1874 році, оригінальні скульптури були перенесені на віллу Боргезе і заміщають копії були зроблені і все ще знаходяться на фонтан.

Харчування Тартуфо на площі Навона

Незважаючи на те, сидячи на відкритому повітрі столом в кафе на площі коштує дорого, то Tre Scalini на площі Навона є місце , щоб поїсти знаменитий Tartufo десерт, багатий ручної роботи шоколадного морозива рулон. Це варто витрачатися , якщо ви берете час їжі і насолоджуватися приймаючи в сцені. Так що просто думати про нього , як ціни на який – то великий розваг на відкритому повітрі. Ви також можете отримати Тартуфо йти , якщо ви віддаєте перевагу, за половину ціни.