Путівник: Введення в Південний Балі

Posted on

Путівник: Введення в Південний Балі

Південний Балі, де більшість дій острова відбувається: білі піщані пляжі Кути і хрипка нічне життя, міські пам’ятки Денпасара і Nusa Dua замовили безтурботність, серед інших.

Після приземлення в аеропорту Нгура Раї близько Кута, широкий асортимент ресторанів і готелів просто таксі або Бема їзда. Ви можете провести весь відпочинок в Південному Балі, і не відчувають, що ви пропустили що-небудь (ми пропонуємо вам утриматися від спокуси залишитися, хоча).

кута

Кута є де Балі туризм починається і закінчується – зростання індустрії туризму перетворив цю колись сонну село в перевантажену вулика ресторанів, курортів і нічні клубів. Раніше незайманий серфінг пляж тепер викладений туристичні установи, а також розростання міст в даний час охоплює села Туба, Легиан, Семіньяк, Basangkasa і Петітенгет.

Кута, для всіх його недоліків, все ще прекрасне місце для туриста, який знає, де шукати. Місце є домом для найкращих пляжів Балі (хоча його слава дні, можливо, давно пройшли), і його положення, дивлячись на захід через протоку Балі пропонує гостям кращий захід на острові.

Пляж Кути відмінно підходить для серфінгу, в меншій мірі, для плавання (спасибі небезпечних струмів). Це плювок вигнутого білого піску тягнеться близько 5 кілометрів і продовжує залучати серферів з усього світу (і постачальників, які помилка їх). Через низку установ, які виходять на пляж, пісок зберігається постійно в чистоті.

Район також може похвалитися широким спектром приміщень, щоб відповідати будь-якому бюджету і пропонує кращі покупки на острові. Ви також знайдете самий (і кращий) вибір ресторанів в безпосередній близькості, з бюджету Warung Індонезії до висококласних ресторанів в Семіньяк.

кута

Ще одна колишня рибальське село зроблено добре, Кута став головним вибором для мандрівників, які шукають трохи більше тиші і спокою. Це всього лише п’ять хвилин їзди від аеропорту, і, отже, не надто далеко від Кути і його пам’яток.

На курортах уздовж його білого піску користуються популярністю у мандрівників приносити свої дитина в Балі. Відвідувачі мають широкий спектр готелів на вибір, починаючи від гостьових будинків до 4-зіркових готелів.

Легиан

Між Легіане Beach Hotel на Джалан Melasti і Jayakarta готелі , Legian Beach пропонує більш невимушеній альтернативу Кута поруч.

Незважаючи на близькість Легиана в Куту, область пропонує трохи більше миру і спокою, ніж галасливий сусід на півдні. Це тому, що пляж не прямий доступ до будь-якій дорозі загального доступу. (Там же дорога село належить розділяє готелям від пляжу, але вона закрита для руху транспорту.), Який так само добре, тому що Легиан досить легко досліджувати пішки!

Jimbaran

Крім проведення деяких з кращих готелів Балі, Jimbaran Bay також пропонує одні з кращих варіантів морепродуктів острова. Пляж Jimbaran має ринок морепродуктів поряд з традиційними рибними ресторанами з широким вибором страв. Ви не можете отримати його за всяку свіже, ніж в Джимбаран, і все дешевше, теж!

Nusa Dua

«Nusa Dua» є Бахас для «Два островів» – близько 10 км до півдня від аеропорту, Nusa Dua було заплановано з нуля провести деякі з найпрестижніших готелів Балі вистилають доглянутих приватні пляжі. Golf і Country Club Bali знаходиться в Нуса Дуа, а також розповзання торгового центру Galeria Nusa Dua.

Санур

Перший розкішний готель на Балі був побудований тут в Санур, і до сих пір стоїть сьогодні: Гранд Bali Beach (зараз Inna Grand Bali Beach Hotel ), побудований в 1966 році за – як і раніше найвищий будинок на милі навколо, завдяки закону , прийнятому після того, як його будівництво забороняючи будівлі вище рівня пальмової.

Пляж на Санур вважається одним з кращих на острові, ідеально підходить для широкого спектру діяльності. Область також містить широкий вибір готелів, ресторанів і торгових точок і традиційних і сучасних мистецтв.

Атмосфера села прагне залучити стару анкету відвідувача, в порівнянні з більш молодих вікових груп скупчуються в Куті, але Санур є місце бути, якщо ви шукаєте хороший пляж з невимушеним Вібе.

Семіньяк

На північ від Кути і Легіан, Семіньяк відомий своїм великим вибором магазинів, ресторанів і нічних клубів. Зупинка Джалан Дхіана Pura, щоб побачити найкращі ресторани і бари в цьому районі, або відвідати клуб 66 танцювати техно, поки не зійде сонце. Вибір проживання тонше тут в порівнянні з Куті, але пляж відмінний розіграш для серферів, уникаючи тисняви ​​на Куті.

Денпасар

Денпасар є столицею Балі і є домом для різних видів досвіду Балі. Місце добре для дешевої їжі, викидними житла, і досить магазинів; не такі хороші затори міста і страхітливий трафік.

Місто не дуже зручно для туристів, так що ви могли б розглянути перебування в Куті і найближчі до Денпасар тільки для одноденної поїздки

Денпасар варто відвідати, якщо тільки:

  • Pasar Badung ринок: чотири поверхи дешевого шопінгу, починаючи з ринку овочів і фруктів на його околицях і більш товарів в межах. (Не залишайте без покупки саронг на третьому поверсі) . Ви також можете спробувати нічний ринок Kereneng поруч Jl. Хайям Wuruk або нічний ринок на Jl. Diponegoro.
  • Музей Балі : Дізнайтеся про досить барвистою історії острова тут. Експонати музею представлені експонати з доісторичних часів аж до сьогодення часу , розділених серед чотирьох основних будівель музейного комплексу. У музеї збори 3,000rp для дорослих (плюс страхування 1,000rp) і 1,000rp для дітей.
  • Sanglah Лікарня: найкраща лікарня на Балі. Будемо сподіватися , що ви не до кінця вашого візиту до Балі, але якщо ви не пощастило, потребують в серйозною медичною допомогою, це місце , щоб піти. Джалан Kesehaatan, Денпасар; Телефон : +62 361 244 574 або +62 361 244 575.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *