Путівник по Відвідування Аюттхая в Таїланді

Posted on

Історія, Отримання Там і Що не пропустити той час як в Аюттхая

Путівник по Відвідування Аюттхая в Таїланді

Десь в 1700-х роках, Аюттхая, можливо, був найбільшим містом в світі.

Справді, перш Таїланд став «Таїланд» в 1939 році, це був «Siam» – Європейське назва Королівства Аюттхая, яка процвітала від 1 351 до 1767. Залишки цієї стародавньої імперії все ще розкидані у вигляді цегляних руїн і безголовий статуї Будди по всій старій столиці Аюттхая.

До падіння Аюттайи на бірманських загарбників в 1767 році, європейські посли порівняли місто одного мільйона в Парижі і Венеції. Сьогодні, Аюттхая проживає всього близько 55 тисяч жителів, але залишається головним місцем для відвідування в Таїланді.

Аютайя став об’єктом Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО в 1991 році За межами Ангкор-Ват у Камбоджі, дуже мало місць, надихне ваш внутрішній археолог стільки, скільки Аюттхая. Це тип місця, де король Наресуан Великий одного разу кинув виклик свого колеги на слон дуель один на один – і виграли.

Коли ви будете готові, щоб уникнути буму туризму в Бангкоку, на півночі до серйозної історії Таїланду.

Як дістатися до Аюттхая

Аюттхая розташований усього пару годин на північ від Бангкока. На щастя, потрапити туди швидко і просто. Хоча Аюттхая можна зробити в день поїздки (самостійно або через організований тур) з Бангкока, вважають за краще проводити принаймні на одну ніч, так що ви не надто помчав між пам’ятками.

  • Аюттхая на поїзді: Поль Теру мав рацію – подорожі залізницею на самому ділі це єдиний спосіб подорожувати, особливо в Таїланді. Воно б’ється навіть найкращі автобуси. Мало того, ви можете розтягнути і тиняється без залучення дивиться, ви пропустите деякі з кошмарного руху Бангкока. Сцени заміського життя зазвичай закривалися від туристів миготять за вікна. Потяги в Аюттхая залишити часто з Hualamphong станції в Бангкоку; поїздка займає близько двох годин.
  • Аюттхая на автобусі: Якщо брати поїзд не варіант, автобуси в Аюттхая покинути станцію Мох Чит Бангкок (північний термінальний автобус) приблизно кожні 20 хвилин. Вартість катається під US $ 2 і займає близько двох годин, в залежності від трафіку.

1. Відвідайте Аюттхая історичний навчальний центр

Швидкий візит в Аюттхая Історичного Центру досліджень повинен бути першим на порядку денному, оскільки вона забезпечує певний історичний контекст.

Хоча центр малий і не забезпечує велика кількість інформації англійською мовою, вона дає історичний огляд з заплутаними в масштабі моделей і старі фотографії. В цілому, виставка робить досить пристойну роботу, що зображає те, що в повсякденному житті в Аюттхая, можливо, було подібне.

Трохи історичне розуміння допомагає запобігти багатьом руїни в Аюттхая розмитості разом, як ви Роув навколо весь день. Час (або менше) часу і невеликий вступний внесок коштує інвестицій.

Знайти навчальний центр на Rojana-роуд поруч з університетом.

2. Візьміть велосипеди і почати вивчення

Таїланд є прекрасним місцем для водіння скутера, припускаючи, що у вас є нерви, щоб приєднатися до бійки на двох колесах. Але Аюттхая краще на велосипеді, навіть для не-любителів. Велоспорт між руїнами легким і приємним; дороги знаходяться в досить хорошому стані. Оренда велосипеда дозволить вам проводити більше часу в основних зупинок і менше часу, що рухається між ними.

Аюттхая є виправданим місто-острів стратегічно розташований в місці злиття трьох річок. Заблукати практично неможливо, навіть для нас, фахівців в заблукав. Будучи оточеним ровом з водою з усіх боків утримує вас від недбало закінчуючись в Чиангмае, якщо тимчасово обернулися.

Археологічний парк знаходиться приблизно в центрі острова. Зручна кільцева дорога огинає місто вздовж води.

Порада: Багато з прокату велосипедів виглядають , як ніби вони вже бачили деякі бої. Деякі можуть навіть передують війну у В’єтнамі! Переконайтеся , що шини не розгойдуватися і гальма працюють , перш ніж занадто далеко від оренди магазину.

Якщо ви віддаєте перевагу для кого-то ще, щоб зробити педалювання, Cyclos (триколісні рикші з водієм ззаду) розмістяться двоє людей. Ви повинні будете вести переговори з водієм за відведений проміжок часу, перш ніж почати свій тур.

3. Див Відомий Buddha Head

Один з найбільш знакових образів Таїланду приходить з Аюттхая: кам’яний Будда голови набору в живому дереві. Відоме дерево знаходиться всередині Wat Mahathat.

Хоча значний храм був зруйнований бірманцями, голова Будди дивом вижила. Протягом 100 років храм був залишений покинутим, голова була піднята, як дерево росло навколо нього. Дерево з любов’ю відповідала голові, а не подрібненням в пил.

Будівництво Wat Mahathat почалося в 1374 році і була закінчена десь між 1388 та 1395. Вхід 50 бат. Хоча дуже фотогенічний для туристів, дерево з головою Будди вважається священним. Показати належну повагу при відвідуванні, не обертатися спиною до Будди Сеому з деревом.

Примітка: Там причина , чому більшість статуй Будди в Аюттхая обезглавлюють: колектори – як приватних , так і інституціональних.

Хоча деякі відомі університети і музеї по всьому світу зробили правильно, повертаючи викрадені культурні реліквії Таїланду, багато хто з них не зробили. Там насправді хороший шанс, що голова Будди ви бачите в своєму улюбленому музеї все ще чекає, щоб повернутися в Аюттхая, де вона належить.

4. Відвідання найбільшого храму в Аюттхая

Пхрасісанпхет найбільший храм в Аюттхая і, безумовно, один з найвідоміших. Він колись провів 52 футів висотою Будди кидання в 1500 році, який був повністю покритий сотнями кілограмів золота. Ви можете здогадатися, де грабежі бірманські загарбники пішли першим в 1767 році.

Пхрасісанпхет було колись використовували для королівських церемоній і містив попіл членів королівської сім’ї. Вхід 50 бат.

5. Відвідування Королівського палацу

Те, що залишилося від королівського палацу стоїть на місці Пхрасісанпхет, так що ви можете побачити, як в той час. Зменшена модель палацу всередині Центру вивчення історичного дає уявлення про його колишню велич.

Королівський палац був побудований королем Ramathibodi I – король, який заснував Аюттхая в 1350. Вісім фортів колись оточувала палац, і 22 ворота дозволеному вхід для людей і слонів. Сьогодні далеко не всі будівлі залишаються недоторканими, але ви дійсно можете відчути історію під ногами.

6. Див португальські Скелети

Таїланд є єдиною країною в Південно-Східній Азії, щоб не була колонізована європейськими силами в якийсь момент.

Історики зазвичай кредитують дивовижну здатність Таїланду ремесла стратегічних договорів і торгові угод. Ці своєчасні угоди ямки протидіючих сил (в основному англійські та французькі) один проти одного.

Коли Малакка (в даний час в Малайзії) процвітали за допомогою китайців, вона стала загрозою в регіоні. Аюттхая грав добре з португальцями, які згодом захопили Малакка. Проблема вирішена. Сучасне вогнепальну зброю, принесене португальськими торговці також дуже в нагоді, борючись бірманцями.

Португальські торговці і місіонери вперше приїхали в Аюттхая в 1511. Деякі з них шанобливо на дисплеї усередині відновленої домініканської церкви на місці португальської села.

7. Див Статуя Будди ВІКОМ ВІД Аюттхая

Хоча храм вигоряння може прийти швидко і несподівано після вивчення занадто багато Wats в Таїланді, є один конкретний образ Будди, ви повинні виразно пріоритети.

Коротка поїздка на поромі від острова до Wat Phanan Чунг досить, щоб відкласти більшість туристів, але храм фактично передує Аюттхая 26 років. Ніхто не впевнений, хто побудував храм; різні королі допомогли відновити його. Статуя Будди всередині – відома як Пхра Чао Phanan-Чонг – сходить до 1325 році і відоме у всьому Таїланді.

Золоте зображення Будди є одним з найстаріших і найбільших навколо. Статуя масивні 62 футів висотою і шириною більше 46 футів, що робить його важко, якщо не неможливо фотографувати в усій її повноті. Письмові хроніки стверджують, що статуя плакала сльози, бірманці спалювали місто.

Тайський і тайський-китайський народ в Ват Чонг Phanan для щасливих пророкувань.

8. Див унікальний храм

Wat Naphrameru, розташований біля острова близько 500 метрів на північ від Королівського палацу, був де бірманський король вирішив встановити гармати спрямовані безпосередньо в палаці. Хороший план; погане виконання. На превеликий полегшенню королівської сім’ї Аюттхая, одна з гармат вибухнули під час звільнення і смертельно поранив бірманський король.

Оскільки Wat Naphrameru служив передової оперативної бази для бірманської армії, це було не так, як інші зруйновані храми.

Усередині храму рідкісне сидячи зображення Будди (19 футів), із зображенням Будди, як принц в мирському царственном вбранні до досягнення просвітління. Ці типи зображень рідко зустрічаються в Таїланді.

9. Їжте човнові Локшину

Аюттхая був колись процвітаюча столиця, тому кулінарні впливу з усього світу пройшли через. Китайські, індійський, перські, японські та європейські торговці прийшли – і ялина – в масовому порядку. З цієї причини, їжа в Аюттхая більш різноманітна, ніж в інших тайських містах, які більше за розміром.

Влучно назвали «човнова локшина» ( Kuay tiow ruea ) дійсно готує на човнах – справжні ті, в будь-якому випадку – і , можливо , коронна страва Аюттхаї. Просто подивіться на довгі, тонкі сампанов з парою каструль на борту. Розширення вашої локшини репертуару за тільки майданчик тайського відчуває себе добре.

Морські локшини, як правило, рисова локшина в свинячому бульйоні. Додаткові інгредієнти можуть варіюватися в залежності від магазину до магазину, але ділянки, як правило, дешево і мало. Не відчувайте себе винуватим при замовленні більше однієї чаші; покровителі зазвичай роблять.

10. Відвідайте Нічний ринок

Хоча ціни дуже справедливо, якщо ви трохи ведення переговорів, дві нічні ринки в Аюттхая насправді не тільки про покупках. Як і в решті частини Азії, ринки служать соціальної маточиною і дешевої їжі місці. Культурні уроки, люди дивляться, і справжні продукти харчування є у великій кількості на ринках.

Навіть якщо ви їсте куди-небудь ще, заощадити місце для солодких ласощів або напою на ринку. Нічні ринки в Аюттхая починають отримувати зайняті близько заходу сонця і, як правило, залишаються відкритими до 9:30 вечора

11. Пропустіть Плавучий ринок

Якщо ви не отримали ваші виправлення в Бангкоку, Аюттхая має свій власний плавучий ринок. Хоча очевидно, туристична пастка, ринок може служити в якості останньої інстанції відволікання для мандрівників, які спалюються на відвідування храмів. Продукти харчування, лопуха човни, сувенірні магазини, а також щоденні культурні уявлення знаходяться всередині.

Примітка: В відміну від оригіналу в Бангкоку, це плавучий ринок був побудований з туристами на увазі. Не очікуйте справжній досвід. Замість стандартної Тайська / Туристична схема подвійного ціноутворення, вхідні квитки стягується з натхнення, з повідомленнями , на основі зовнішнього вигляду.