Путівник по Ночівля і сніданок Розміщення у Франції

Posted on

Путівник по Ночівля і сніданок Розміщення у Франції

Гостьові кімнати або ліжко і сніданок на ринку у Франції знаходиться на підйомі. За всієї Франції, від великих міст , як Бордо і Марсель, невеликі міста , як Аррас і Антіб в глибоку сільську Францію в Оверні, власники будинку перетворили свої будинки в ліжку і сніданок бізнес.

Це має сенс для власників, і це робить дуже гарне почуття для людей, які хочуть щось інше, що це задоволення і хороше співвідношення ціни книги. За останні кілька років, французькі готелі мали важкий час. З урядовими постановами затягуючи, автостради обходячи невеликі міста і села, а також дешеві пакети свята, приймаючи людина з Європи, багато невеликі готелі були не в змозі впоратися. Ви також можете виявити, що чарівний готель на ринковій площі, що ви так користувалися в минулому році в цей час повернувся в будинок або в квартирах.

Що ви можете очікувати

 • Справді дружній прийом
 • Допомога при плануванні екскурсії з місцевим експертом
 • Сніданок включений у вартість
 • Поглянути на французьку сімейне життя
 • Повага до вашої конфіденційності
 • Максимальна кількість п’яти спалень
 • Ванна кімната на високому рівні

По великій ліжка і сніданку ви знайдете книги для читання на декількох мовах, щоб грати в ігри і інформацію про місцеві туристичні визначні пам’ятки. Господарі знають свої регіони, так що ви будете приділяти уточнений і чесні поради про те, куди піти і що подивитися. Там також може бути катання на човнах, каное, теніс або петанк грати.

У деяких віддалених районах, господарі можуть організувати, щоб забрати вас на найближчій станції або міста і доставить Вас назад на наступний день.

Що не слід очікувати

 • Ви можете знайти будинок, де сімейне життя все навколо вас, і це не так недоторканим (або анонімно) в готелі
 • Там не може бути замок на вашій двері спальні
 • Ви не можете мати приватний стіл для обіду чи сніданку
 • Бар для напоїв
 • Доступ до будинку протягом дня

Харчування на ліжко і сніданок

Все забезпечить хороший континентальний сніданок, включений у вартість номера, часто з саморобним джемом і домашньої випічки хліба.

Деякі з них також пропонують вечерю , хоча ви повинні замовити цю послугу заздалегідь. Знову ж це дуже гарне співвідношення ціни і включають в себе вино і , щонайменше , 3 х страв с. Часто овочі, вирощені в городі , і ви не можете отримати свіже , ніж це. Витрати в середньому близько 25 євро на людину , що набагато краще , ніж вартість ресторану.

Виберіть свій стиль

Є так багато різних будинків і кімнат , як є ліжко і сніданок. Є старі кам’яні ферми глибоко в Провансі; розумні таунхауси в містах, додатках, стайні, комори, старі пріорат і садових крилах будинку. В основному власники живуть в частині будинку , але це не завжди так. Деякі Гостьові кімнати мають просту кухню , щоб приготувати собі їжу.

Що ви платите

Витрати варіюються від місця до місця. Хоча багато ліжко та сніданки в € 60 до € 100 діапазон для кімнати і сніданок для двох осіб, деякі з кращих з них, непарні замок або фантастичний будинок в шихті Лубероні більше 200 євро за ніч. Але вони всі хороші значення; Ви обов’язково отримаєте те, що ви платите.

Знайти ліжко і сніданок

 • Багато видавців принесли щорічні довідники. З них, один з кращих є Аластер Sawday , який видобуває напрямні з міста шляху в Європі в протягом багатьох десятиліть.
 • Якщо ви подорожуєте по Франції і не замовили заздалегідь, піти в місцевий туристичний офіс, який буде мати список ліжко і сніданок в своєму регіоні, а також списки готелів і Домашні готелі.
 • Gites де Франс – The Gites де Франс організація складає 58 років і є найбільшою гостьовий мережею в Європі. Багато людей використовують йогощоб забронювати котеджі на вихідні, на тиждень або більше в усій Франції. Але вони також представляють більше 10 000 ліжко і сніданок властивості, так що ви обов’язково знайдете тойви любите в регіоніви хочете відвідати.

Цілі Gites де Франс очевидні. Вони:

 • сприяти зручне, дружнє перебуванню відпочинку
 • задовольняти особливі потреби відпочиваючих, які шукають автентичні, компанійський відпочинок в природних умовах, тиші і спокою, новизну і широкі відкриті простори
 • сприяти збереженню і розвитку сільської місцевості Франції та її особливу культурну спадщину
 • брати участь в місцевому розвитку та принести стабільність сільського населення за рахунок надання додаткових ресурсів за рахунок туризму

Система Gite де Франс проста у використанні. Щоб забронювати онлайн, просто дотримуйтесь інструкцій з їх веб – сайту.

 • Figaro Magazine та інші видання складають щорічний путівник по кращих (Фігаро виходить на початку квітня); так що дивіться за тим , коли ви відвідуєте газетний кіоск. Вони , ймовірно, буде більш актуальним , ніж путівник.

Як щодо власників?

Деякі ліжко і сніданок працювати як бізнес; інші можуть робити це, тому що вони дійсно користуються зустрічатися з людьми. Для деяких власників, це означає, що вони можуть жити в кращому будинку, ніж зазвичай. Для багатьох людей, це спосіб відходу з щурячих перегонів і жити простим життям.

Багато ліжко і сніданок працюють на екологічно чистих ліній, робота зі зниження їх впливу на навколишнє середовище і постачаємо всю свою їжу від місцевих виробників.

Рейтинг системи

Там немає жодного уряду регулюється рейтингова система. Кожен регіон буде мати свої власні системи. Але багато хто використовує «колосся», як символ; чим більше «колосся», тим вище рейтинг (4 є найвищим).

Прибуття і від’їзд

Пам’ятайте, що часто це сімейний будинок, так що немає стійки реєстрації. Скажіть, коли ви приходите (як правило, після 4 вечора), так що ваш комп’ютер може бути там, щоб вітати вас. І якщо ви з затримкою, телефон, щоб повідомити їм, особливо якщо ви замовили вечерю.

оплата

Якщо Ви замовляєте заздалегідь, то ви можете або не можете оплатити заздалегідь. Це залежить від того, яку систему ви використовуєте.

Якщо ви платите ліжко і сніданок прямо в день вашого від’їзду, ви виявите, що платежі по кредитних картах рідко. Ви можете оплатити дорожні чеки в євро, хоча іноземні чеки часто не приймаються через високі банківські збори. Майже у всіх містах Франції є банкомати, які приймають Visa і MasterCard.

Ви можете знайти місцевий Місцевий податок доданий в ваш рахунок. Це дуже мало, від 0,52 до 2 євро на людину.

перекидається

Власники не очікують чайових. Якщо ви мали особливо гарний час, то невеличкий подарунок дуже цінується. Якщо повернутися знову і знову, а потім взяти їх щось з вашої країни.