Путівник по посольствах в Парижі: Що відвідувачі повинні знати

Posted on

 Путівник по посольствах в Парижі: Що відвідувачі повинні знати
В якості основного заходу обережності під час поїздок за кордон, це завжди гарна ідея, щоб знати, де ваше місцеве посольство або консульство знаходиться. Особливо якщо ви плануєте першу поїздку в Париж, не забудьте взяти до відома, де ваші представники уряду розташовані в разі виникнення надзвичайної ситуації або інших потреб.

Коли зв’язатися або відвідайте посольство:

У деяких ситуаціях, це не просто гарна ідея , щоб зв’язатися і / або зайдіть в посольство: це важливо , що ви робите це. Ситуації , які завжди заслуговують поїздки включають в себе наступне:

  • Втрата або крадіжка паспорта
  • Потребуючи повідомити зниклого людини або смерть
  • Інші особисті надзвичайні ситуації, які можуть зажадати допомоги у вашого посольства

Ви також можете зв’язатися або відвідати ваше посольство, щоб отримати бюлетені з безпеки подорожі, допомога з тривалим перебуванням в Парижі, а також нотаріальні послугами.

Примітка: Завжди рекомендується реєструвати з посольством перед вашої поїздки. Це дозволить зробити його більш легким для посольства , щоб знайти вас в разі виникнення надзвичайної ситуації. Багато мандрівники НЕ помічають цей важливий крок, але ви повинні , можливо , час , щоб піклуватися про нього , перш ніж відправитися за кордон.

Будь ласка, перейдіть, щоб знайти ваше посольство:

  • Американське посольство в Парижі
  • Посольство Канади в Парижі (і посилання на інформацію для всіх інших посольств)

Американське посольство в Парижі

Американське посольство в Парижі , в центрі міста , між Єлисейськими полями і Шатле на правому березі міста, надає численні послуги для американських громадян , які відвідують або проживають в Парижі. Видача паспорта або заміна, нотаріальні послуги, консультативна безпеку подорожі, а також посилання на податкові та юридичні фахівцями є одними з послуг , в віданні Управління американських служб в посольстві.

Ви втратили паспорт? Для того, щоб негайно замінити документ, вам потрібно буде відвідати посольство особисто, але ви можете також запросити заміну паспорта поштою, якщо ви відвідуєте французьку столицю або країну протягом тривалого періоду часу.

Місце і Контактна інформація:

Управління американських послуг
4, проспект Gabriel
75008 Paris (8 округ)
Метро: Concorde

Email контакт: Найшвидший спосіб отримати відповідь від американського посольства, щоб надіслати електронною поштою: citizeninfo@state.gov

Аварійний контактний телефон:  +33 (0) 1.43.12.22.22 (примітка: необхідно видалити код країни, «33» і додати назад «0» при наборі номера всередині Франції)

Години роботи служби:

Реєстрація в американському посольстві в Парижі: все американські громадяни , які подорожують до Франції повинні реєструватися в посольстві перед їх поїздкою. Відвідайте сторінку Послуги для громадян на офіційному сайті , щоб дізнатися , як це зробити.

Будь ласка , зверніть увагу: Великі сумки і валізи не будуть допущені через безпеку в посольстві. Будь ласка , переконайтеся , що ви тільки маленькі сумки, або ви, швидше за все , буде відвернулися.

Посольство Канади в Парижі

Посольство Канади в Парижі надає канадські громадянин, які відвідують або проживають у Франції з численними важливими послугами, особою або по телефону і поштою. Посольство знаходиться в 8-му окрузі Парижа, недалеко від Єлисейських полів.

Місце і Контактна інформація:

35, проспект Montaigne
75008 Paris (8 округ)
Метро: Алма-Марсо або Франклін Д. Рузвельт

Аварійний контактний телефон: 33 (0) 1.44.43.29.00. (Крапельний код країни, «33» і додати назад в «0» при наборі номера всередині Франції)

Консульська інформація по електронній пошті: Заповніть цю форму онлайн

Години роботи служби:

Паспортні послуги доступні з понеділка по п’ятницю, з 9:00 до 12.00, за винятком посольства Канади свята , коли офіс закритий.

Під час Вашого Stay– керівництва по Інтернету: канадські громадяни , які проживають в протягом тривалого періоду часу в Парижі будуть знайти відповіді на багато практичних питань в онлайн керівництві посольства:
(читайте тут)

Потрібно ще посольство?

Щоб знайти контактні дані та іншу практичну інформацію для всіх інших посольств та консульств в Парижі, в тому числі для країн , що входять в Європейський Союз, ви можете переглянути алфавітний список на цій сторінці.  Проведення швидкого пошуку «Embassy» в поле на правій стороні сторінки , це найшвидший спосіб знайти ваш.