Путівник по Єгипту: Все, що потрібно знати про відвідування Абу-Сімбел

Posted on

Побудований під час правління Рамсеса II в 13 столітті до нашої ери, храми Абу-Сімбел були спочатку висічені в гори на другий катаракти річки Ніл, недалеко від сучасного кордону з Суданом. Коли будівництво Асуанської греблі і подальше створення озера Насер загрожують занурити храми, вони були переміщені в розділі-по-секція на їх поточне місце розташування на західному березі озера. Сьогодні храми вписані в якості всесвітньої спадщини ЮНЕСКО і є одними з найбільш вражаючих і найбільш відвідуваних древніх пам’яток Єгипту.

Коротка історія Храмов

Комплекс Абу-Сімбел складається з двох храмів: Великий Храм (присвячений богам Ра-Horakhty, Птаха, Амона, і обожненого Рамзеса II) і Малий храм (присвячений богині Хатхор і найулюбленішою королевою Рамсеса II, Нефертарі). було побудовано Обидва храм під час дев’ятнадцятого правління династії Рамсеса II, або у 1264 р до н.е. або 1244 р.до н.е., в залежності від наукової інтерпретації ви підписалися. У будь-якому випадку, вона вирішила, що храми було потрібно приблизно 20 років, щоб закінчити і було задумано, принаймні частково, в честь перемоги Рамзеса II над хетами в битві при Кадесі в 1274 році до нашої ери.

З часом, храми впали в невикористання і були покриті піском пустелі, поки тільки верхівки колосальних статуй, які охороняють входи залишалися видимими. Вони лежали забуте в ширшому світі до 1813 року, коли швейцарський географ Жана-Луї Буркхардт натрапив на них під час своєї подорожі по південному Єгипту. Буркхардт є найвідомішим як перший європейський, щоб виявити руїни Петра в Йорданії. Він обговорив свої висновки з колегами дослідник Джованні Бельцони, який подорожував на сайт, але не вдалося знайти шлях в скронях.

Це був Буркхардт, який врешті-решт, розкопали вхід до храму, коли він повернувся себе чотири роки по тому.

У 1954 році було оголошено про плани по будівництву Асуанської греблі і створення озера Насер. Коли стало ясно, що води озера було занурити кілька відомих стародавніх пам’ятників (в тому числі Абу-Сімбел і храмового комплексу Philae), ЮНЕСКО розпочала кампанію, щоб врятувати їх. Пожертви затопили з усього світу, а з 1964 по 1968 рік, міжнародна команда археологів та інженерів скоротити весь храмовий комплекс в рухомих блоків. Потім вони були зібрані з кропіткої точністю на штучному пагорбі, який поклав храми благополучно над підвищенням паводкових вод.

Зусилля вартістю понад 40 мільйонів $ (сьогодні $ 300 мільйонів).

Речі, щоб побачити

великий храм

Великий храм славиться своїми колосальними статуями, які обрамляють вхід і коштують 66 футів висоти. Всі чотири скульптури Рамзеса II, що сидить на троні і мати подвійне корону Верхнього і Нижнього Єгипту. У ніг короля є серія невеликих статуй, призначена для представлення його дружини, матері і вісім зі своїх улюблених дітей. Подивіться вгору, щоб побачити Рамсеса II у вигляді барельєфа, поклоняється статуї Ра-Horakhty безлічі в ніші над дверима. Внутрішня частина храму складається з декількох кімнат і залів, які ведуть до святих святим. Найбільш вражаючий з них є гіпостильним залом, який примикає вісім величезних колон, вирізаних у формі обожненого фараона. Барельєфи на стінах зображені військові перемоги Рамсеса II, особливо в Кадесі.

Внутрішнє святилище храму займають чотири скульптури Ра-Horakhty, Амона, Птаха і обожненого Рамзеса II. Протягом двох днів в році (22 жовтня і 22 лютого), сонячні промені шикуються в лінію з входом в храмі таким чином, що вони проникають через до святих святим і висвітлити три особи богів. Тільки один лівий в темряві є Птах, який був пов’язаний з єгипетським злочинним світом. Вчені вважають, що ці дві дати мають велике значення для Рамсеса II і припустити, що вони могли б представляти свій день народження і коронацію. Однак, це не було доведено. Коли храм був переміщений, велику увагу було приділено тому, щоб сонячне вирівнювання залишилося колишнє.

малий храм

Малий храм розташований приблизно в 330 футів на північний схід від Великого Храму і, по суті, більш простий варіант. Шість статуй охороняють вхід; два Нефертарі і чотири Рамсеса II, кожен стоїть 33 футів висотою. Той факт, що Нефертарі зображуються як рівного розміру до чоловіка не вистачає в єгипетському мистецтві і показує високу оцінку, в якій він тримав її. Менші статуї дітей пари стоять по обидві сторони від ніг своїх батьків. Гипостільний зал цього храму підтримується шістьма колонами, кожен прикрашений зображенням королеви і різних богів і богинь. Барельєфи в другому залі і вестибюль показують, король і королева роблять релігійні підношення, в той час як ніша у внутрішньому святилище тримає статую Хатхор у вигляді божественної корови.

як відвідати

Храми Абу-Сімбел розташовані в п’яти хвилинах їзди від села Абу-Сімбел. Є кілька готелів і ресторанів в селі, і якщо ви хочете, щоб залишитися там протягом ночі, Seti Абу-Сімбел Lake Resort є найвищим рейтингом варіант на TripAdvisor. Тим не менше, більшість відвідувачів вважають за краще засновувати себе в найближчому місті, Асуан. Є дві причини для цього: по-перше, більшість круїзів по Нілу закінчиться в Асуані, після подорожі по річці від Луксора. По-друге, є набагато більш широкий вибір розміщення в Асуані, і багато компаній пропонують одноденні тури в Абу-Сімбел на автобусі або автомобілі. У більшості номерів готелю пікап і висадка, вхідні квитки, і прозріння єгиптолог гіда. Будьте готові протягом довгого дня, як диск з Асуана в Абу-Сімбел займає 3,5 години в одну сторону.

Щоб заощадити довгий шлях через пустелю, вважаю, що літає з Асуана в спеціально побудованому аеропорту Абу-Сімбел в. EgyptAir і Air Cairo і пропонують щоденні рейси, які скоротити час у дорозі до 45 хвилин. Озеро Насер круїзи також, як правило, зупиняються на Абу-Сімбел. Храми відкриті з 6 ранку до 5 вечора з жовтня по квітень, і до 6 годин з травня по вересень. Вхід коштує 160 єгипетських фунтів ($ 10) на дорослий.

Кращий час для відвідування

Щороку 22 жовтня і 22 лютого, Сонце фестиваль Абу-Сімбел приваблює тисячі місцевих жителів і туристів, які збираються, щоб спостерігати за видовище сонячного освітлення до святих святих Великого Храму. Якщо ви вирішили взяти участь, бути готовим до цін платити преміальні за проживання і переконайтеся, що бронювання за кілька місяців вперед. Weatherwise, найкраща пора року для відвідування є період з жовтня по квітень, коли температура вдень трохи прохолодніше. У розпал літа (червень-серпень), температура в Абу-Сімбел часто перевищує 100 градусів за Фаренгейтом