Путівник по Єгипту: Істотні факти та інформація

Posted on

Путівник по Єгипту: Істотні факти та інформація

Додому до однієї з найстаріших і найбільш впливових цивілізацій на планеті, Єгипет є скарбницею історії та культури. Зі столиці Каїра в дельті Нілу, країна є домом для знакових древніх пам’яток, в тому числі піраміди Гізи і храми Абу-Сімбел. Крім того, узбережжі Червоного моря Єгипту пропонує широкі можливості для відпочинку, купання і підводного плавання на деяких з найбільш незайманих коралових рифів у світі.

Примітка: Туристична безпеку в Єгипті може бути проблемою. Будь ласка , перевірте попередження подорожі ретельно перш , ніж замовити поїздку.

Базова інформація про Єгипет

Єгипет займає північно-східний кут африканського континенту. Вона межує Середземним на півночі і Червоним морем на сході. Він розділяє сухопутні кордони з сектором Газа, Ізраїлю, Лівії та Судану, і включає в себе Синайський півострів. Останній ліквідує розрив між Африкою та Азією.

З загальною площею трохи більше 386,600 квадратних миль (1 мільйон квадратних кілометрів), Єгипет приблизно в два рази більше Іспанії і в три рази розміру Нью-Мексико.

Країна має пустельний клімат, і як така Єгипетська погода, як правило, жарко і сонячно цілий рік. У зимовий період (з листопада по січень), температура набагато м’якше, а літо може бути виснажливої ​​при температурі, що перевищує 104 регулярно F / 40 ° С Дощі рідко зустрічається в пустелі, хоча Каїр і дельти Нілу побачити деяку кількість опадів в зимовий період.

Погода мудрий, найкращий час для поїздки в Єгипет з жовтня по квітень, коли температура в їх найбільш приємним. Однак, червень і вересень хороші часи для подорожей для несезонний угод на поїздки і проживання, але бути готовим до високої температури і вологості. Якщо ви подорожуєте в Червоне море, прибережні бризи роблять тепло терпимим навіть влітку (липень-серпень).

За оцінками липня 2016 року, опублікованій ЦРУ по країнах світу, Єгипет з населенням трохи більше 94,6 мільйона людей. Офіційна мова Єгипту Сучасний стандартний арабську. Єгипетський арабський мова є мовою міжнаціонального спілкування, в той час як освічені класи часто говорять англійською або французькою мовою, а також. Іслам є домінуючою релігією в Єгипті, що становить 90% населення. Суніти є найпопулярнішою деномінацією серед мусульман. Християни становлять решту 10% населення, з коптської православної є основним деномінації.

Потрапити туди

Основний шлюз Єгипту Міжнародний аеропорт Каїра (CAI). Є також міжнародні центри в основних туристичних напрямків, таких як Шарм-ель-Шейху, Олександрії та Асуані. Більшість мандрівників буде потрібна віза для в’їзду до Єгипту, який може бути застосований для заздалегідь в найближчому посольстві Єгипту. Гості з США, Канади, Австралії, Великобританії і ЄС мають право на отримання візи по прибуттю в аеропортах Єгипту і порт Олександрії. Переконайтеся в тому, щоб перевірити актуальний візовий режим перш, ніж замовити квиток.

валюта Єгипту є єгипетський фунт. Перевірте уточнений валютні курси.

Медичні вимоги

Всі мандрівники до Єгипту повинні гарантувати, що їх звичайні вакцини уточненого. Інші рекомендовані вакцини включають гепатит А, черевний тиф і сказ. Жовта лихоманка не є проблемою в Єгипті, але тих, хто відвідує від жовтої лихоманки, ендемічних по країні повинно забезпечити доказ вакцинації після прибуття. Повний список рекомендованих вакцин, відвідайте веб-сайт CDC.

Піраміди в Гізі

Розташований в безпосередній близькості Каїр, піраміди Гізи, мабуть, найвідоміший з давніх пам’яток Єгипту. Сайт містить знаковий Сфінкс і піраміди три окремих комплексів, кожен з яких вміщує похоронну камеру з іншого фараона. Найбільший з трьох, Великої Піраміди, є найстарішим з семи чудес стародавнього світу. Він також є єдиним ще варто.

Луксор

Часто згадується як найбільший в світі музей під відкритим небом, місто Луксор побудований на місці стародавньої столиці Фіви. Вона є домом для двох найбільш вражаючих храмових комплексів Єгипту – Карнаці і Луксорі. На протилежному березі Нілу знаходиться Долина царів і Долину цариць, де давні члени королівської сім’ї поховані. Найвідоміший некрополь включає в гробницю Тутанхамона.

Каїр

Хаотичне, барвистий Каїр є столицею Єгипту і Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Вона сповнена культурних пам’яток, від висячих церков (один з найстаріших місць християнського богослужіння в Єгипті) в мечеть Аль-Азхар (другий найстарішим безперервно працювати університет в світі). Єгипетський музей будинку більше 120000 експонатів, в тому числі мумії, саркофаги і скарби Тутанхамона.

Узбережжя Червоного моря

Узбережжя Червоного моря Єгипту відомо як один з кращих місць для дайвінгу в світі. З ясними, теплими водами і достатком здорових коралових рифів, це відмінне місце, щоб навчитися пірнати. Навіть загартовані водолази будуть в захваті від світової війни затонулих суден регіону і видів список Ківш морських (думаю, акули, дельфіни і манти). Кращі курорти включають Шарм-ель-Шейх, Хургада і Марса Алам.