Путівник по Італії Подорожі на поїзді

Posted on

Путівник по Італії Подорожі на поїзді

рейкова система Італії досить обширна, і дешевше, ніж в більшості європейських залізничних систем. Ваші друзі могли б сказати вам, що єдиний спосіб, щоб побачити Італію на машині, але ви не будете нудьгувати з місцем, де ви можете побачити на поїзді протягом періоду місяця.

Високошвидкісні залізничні, як це передбачено новими поїздами Італії ви можете отримати від центру міста до центру міста набагато менше від дверей до дверей часу, ніж приймати політ. Ви отримаєте дивитися декорації йдуть, роботи, або з іншими Jabber пасажирів і туристів, в той час як милі пролітають.

Для отримання більш докладної інформації про залізничну системі Італії, а також купити квитки, побачити  Trenitalia  сайт. Ви можете побачити розклад, отримати спеціальні пропозиції, і читати «Hot-News», а також інформацію про потяги і судах. Якщо ви плануєте поїздку на європейський поїзді, ви можете звернутися до  німецької DB Bahn  сайту, визнаний мандрівники як такі, що найбільш повної інформації рейки для Європи.

Розуміння лінії поїзди в Італії

Ви можете використовувати залізничну карту Італії вище планувати свою відпустку італійський. Це показує головні італійські міста і залізничні лінії , що з’єднують їх. Наприклад, одноденні поїздки в Мілан і Венецію з Риму здійсненні на поїзді.

Рядки в фіолетовому використовуються для поїздів високошвидкісних як серії Frecce, які в основному замінили Eurostar Italia і IC (міжміський) поїзд. Помаранчеві лінії призначені тільки для повільних поїздів.

Турин до Венеції маршрут сам по собі проходить через безліч привабливих міст, включаючи Мілан, Брешіа, Верона і Падуя назвати кілька.

Італійські Перепустки рейкових і квитки

Загалом, подорож на поїзді в Італії дешевше , ніж в інших країнах Європи. Більшість досвідчених мандрівників просто купити точка-точка залізничних квитків. Вам доведеться пройти довгий шлях кожні з чотирьох днів подорожі , щоб зробити Італію Rail Pass варто інвестицій. Тим НЕ менше, якщо ви не говорите по- італійськи, ви можете вибрати для зручності залізничного проходу.

Краще угода для мандрівників збираються у Францію та Італію, може бути комбінованим проходом. Пам’ятайте, що з цими проходами ви повинні будете використовувати ваші дні проходять поїздки для тривалих поїздок, щоб зробити рейки пропуск коштує витрат.

Більш заплутаний є продаж квитки на швидкісних поїздах , як в Frecce поїзда (Frecciarossa, Frecciargento і Frecciabianca), де ви також повинні придбати обов’язкову застереження сидіння. Деякі мандрівники хотіли б мати квитки на ці поїзди в їх кишенях , перш ніж вони покинуть для своєї відпустки без необхідності мати справу з агентом квитка , який тільки говорить по- італійськи. Безпроблемний спосіб зробити це через  Select Італію , де ви можете перевірити розклад і купити квитки з автоматичним застереженнями сидінь прямі.

Новий малюк на блоці  Italo , незалежна високошвидкісна залізнична мережа , яка отримує вас між великими містами швидко, подорожуючи зі швидкістю до 360 км / ч. Рим Флоренція займе у вас небагато менше , ніж півтори години на італ поїзд.

острови

Потяги на островах Сардинії та Сицилії , як правило , повільніше , ніж поїзд на континенті.