Skip to main content

Путівник по Nightlife в Pai, Таїланд – Де знайти кращу музику і бари в Pai

Путівник по Nightlife в Pai, Таїланд - Де знайти кращу музику і бари в Pai

Ви не очікували б Пай, коли спокійне Ріверсайд царство туристів і жителів «хіпі», щоб мати великий нічний, але це робить.
У цьому випадку розмір не має значення: Нічне життя в Пай, можливо , більш різноманітні , ніж нічне життя в набагато більшій Чіангмай! Деякі довгострокові жителі Чиангмая роблять 4 години подорож Pai просто весело провести час у вихідні дні. Мало того, що Пай легко наткнувся на ногах (НЕ тук-лою необхідно), є багато здорових заходи забування про вашому похмілля.

Але не хвилюйтеся, бари в Pai так само легко уникнути , оскільки вони повинні знайти. В відміну від інших місць партії в Таїланді, ви , ймовірно , не доведеться турбуватися про використання беруші , щоб уникнути калатало музику. Північ комендантську годину вимикається на 90 відсотків акції в місті в стороні від невеликої купки , які вважають за краще платити штрафи , щоб залишатися відкритими.

Візьміть одну з безкоштовних карт, знайдених по всьому місту або запитати місцевий, де знайти ці великі місця!

Для Craft Beer

Маленький бар Jikko Пиво розташований прямо на Walking Street може бути єдиним варіантом для ремісничого пива (в даний час) в Пай. На щастя, атмосфера дружня, спостереження людей можливостей є у великій кількості, і місце, здається, постійно весело.

Якщо ви хочете один зі звичайних трьох внутрішніх вибору пива в Таїланді, куди-небудь ще. Для міжнародного відбору, Jikko правильне місце!

Для Hip-Hop музики

Хоча стара школа 90s хіп-хоп музика може здатися трохи недоречна в «розслабленому» прибережний місто, це може бути ностальгія за якою – то … гм … літніх мандрівників. Великий Чому ні? Бар прямо в центральній частині вулиці вибухів Ходьба б’ється від доктора Дре і друзів по ночах. Запитайте про їх щасливе годині особливих.

Для Punk Rock

Як не дивно, тихий Пай є домом для однієї з кращих панк-рок-барів в Південно-Східній Азії. Л Л Бар, всього в двох кроках від пішохідної вулиці повз ресторан Зачароване Ну, залитий вінтажними плакатами і багато панку хабар з Берліна.

Напої дешеві, і єдине, чим гострий декор є музика. Бла бла Бар буквально халупа. Якщо ви бачите прикутий вгору структуру, прикрашену графіті, повернутися пізніше-ви будете щасливі ви зробили.

Для живої музики і атмосфери

Jazz House є все: номера, харчування, напої і музика. Атмосфера приємна і охолоджені більшість ночей, як талановиті живі виконавці краще, ніж зазвичай, добре носити обкладинки так часто чув.

Jazz House розташований від пішохідної вулиці по дорозі вниз до річки (повернути ліворуч прямо перед храмом).

Для ді-джеїв і чорних вогнів

Boom Bar тільки навколо головного вигину вулиці Walking має діджей сиділи над ноутбуками і чорно-світловим мистецтвом на стінах. Дешеві напої тримати його популярним серед туристів, які зупиняються протягом їжі, спілкування, а також користуватися електронною музикою.

Для «секретно» Затишне простір

Бар Дух не дійсно таємниця, але він відчуває себе таким чином. Вузький вхід буквально прихований в простому вигляді на вулиці Walking. Дуже вузький провулок поруч з 7-Eleven призводить до невеликого, але-затишного відкритого простору охопленого будівель; шукати лазерні промені! Nice освітлення, яма вогню, і живі виконавці зберегти мирний маленький куточок переповнений на кілька ночей.

Навіть незважаючи на те, дивани зроблені з бетону (на самом деле), Бар Духа легко один з найзатишніших секретів в місті.

Для Басейну і Лотов усуспільнення

Жовтий ВС Бар є другою до останньою зупинкою для більшості людей, які мігрують до пізньої ночі Чому не Bar. На той час ночі, це один з найжвавіших, більшість соціальних місць в місті!

Кушетки, більярдний стіл і сидіння з видом на вулиці створюють дуже соціальну атмосферу для молодих мандрівників. Відкрити пізніше, ніж більшість, жовтий ВС закривається близько 1 ранку і зручно розташований на шляху до Чи не Cry Bar.

Для пізніх продуктів харчування і напоїв

Ганебний Чи не журіться бар прямо через річку є одним з небагатьох відкритих варіантів після 1 ч музики, три бари, багаття, кондиціоновані танці камери, а іноді вогняні шоу тримати людей розважали буквально до сходу сонця на кілька ночей.

Харчування для дуже нічний натовпу з Munchies, тільки візки їжі пізно вночі паю припарковані стратегічно через вулицю.