Путівник: Як їздити на таксі в Балі, Індонезія

Posted on

Синій птах таксі та інші Швидкі Транспортні параметри

Путівник: Як їздити на таксі в Балі, Індонезія
Якщо ви отримуєте тільки навколо Південної Балі -say, з аеропорту в готель в Нуса – Дуа, або з Легиан в Семіньяк, вам потрібно тільки стояти на узбіччі дороги, підніміть руку, і дивитися на таксі до зупинки забрати вас. Таксі на Балі в достатку, з одного майже на кожному розі в Південній Балі і Убуд.

Спеціальні правила застосовуються до аеропорту, де Нгура Рая Аеропорт таксі тримає таксі монополії біля воріт прибуття.

На Балі (так само , як в Джакарті) таксі діляться на два types- таксі Синього птаха, і всі інші . Синій птах таксі заробили репутацію чесних дилерів в часто корумпованою таксі промисловості. Non-Синій птах таксі, з іншого боку, відомі капості-не використовуючи їх лічильник і приймаючи обхідні маршрути, серед інших речей.

Синій птах таксі світло-блакитне, з птахом логотипом укладеного в округлому алмазі, і «Балі таксі» красується на стороні.

Отримання таксі в аеропорту Балі

В аеропорту, таксі передоплаті на стійці таксі попереду, з процентними ставками від IDR 70000 ($ 5,60 США) для Кута, щоб IDR 750000 (US $ 60) за проїзд у Туламбене. Оновлений список таксі плати за проїзд до аеропорту можна прочитати в посиланню нижче.

Якщо ви хочете їздити інше таксі з аеропорту, можливо, доведеться вийти з приміщення аеропорту повністю зупинити таксі.

Смартфон таксі додаток на Балі

Інший спойлер корумпованих способів традиційного Балі таксистів поставляється у вигляді безкоштовних додатків для смартфонів, які дозволяють викликати таксі або найманий автомобіль практично в будь-який точку на острові.

Синій птах таксі  повело зі своїм власним додатком. Ви повинні зареєструвати своє ім’я та номер мобільного телефону першим, але після того, як це буде зроблено, ви можете викликати таксі Синього птаха , як вам завгодно. Завантажити його тут: Синій птах таксі на Apple Store | Синій птах таксі на Google Play

Два конкуруючих компанії прокат автомобілів-глобус охоплює Uber і Південно – Східна Азія вискочка Gr – обидва мають значну присутність на Балі.

Балі таксі Поради

Їзда таксі на Балі працює так само, як і всюди, ви гукнути таксі, сідайте, і скажіть таксі, де ви на чолі. Але ось кілька порад, які ви можете мати на увазі:

 • Візьмемо ситуацію з дорожнім рухом до уваги. трафік Балі, здається, стає гірше тижні, зокрема, плата за проїзд від аеропорту. Подивіться можливі обхідні шляхи, перш ніж потрапити в таксі.
 • Попросіть водія повторити пункт призначення для вас, або в іншому випадку переконайтеся, що він знає призначення.
 • Поясніть свій кращий маршрут до водія, якщо у вас є.
 • Переконайтеся, що драйвер використовує метр; так би мовити на початку поїздки. Якщо він не використовує прилад, він може бути просто готується видовбати Вас в кінці поїздки. Якщо він відмовляється використовувати таксі або робить привід, щоб вийти і вітати інше таксі.
 • Якщо водій таксі пропонує чекати вас в пункт призначення, розглянути його. У деяких місцях не отримують багато послуг таксі (наприклад, Pura Luhur Uluwatu ), так що може бути зручно мати прокотить готовий для вас , коли ви встановите , щоб піти. Заздалегідь Погодьтеся , якщо ви хочете , щоб тримати метр працює в той час як він чекає, або якщо він готовий погодитися на погодинну плату. IDR 50000 (близько $ 4 США) є хорошим верхньою межею.
 • Тримайте вільний зміна під рукою. Водії часто стверджують, не мати будь-яких змін за проїзд, так що вони можуть привласнити надлишок.

Список таксі на Балі

Таксі можуть бути викликані по телефону. Ці таксі будуть відправлені в ваш готель або місце, якщо ви телефонуєте їм.

 • Bluebird / Балі таксі: +62 361 728200
 • Гелорі Dewata PT: +62 361 241444
 • Koperasi Taksi Kowinu Балі: +62 361 771661
 • Koperasi Taksi Ngurah Rai: +62 361 724725
 • Пан Wirthi таксі PT: +62 361- 723 366
 • Rajawali таксі: +62 361 484537
 • Рамаяна таксі: +62 361 765303

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *