Пігаль Місце Red Light District в Парижі

Posted on

Пігаль Місце Red Light District в Парижі

Пігаль завжди був синонімом сексу, у всіх його більш позбавлених смаку формах. Раніше в епіцентрі секс-шопів, піп-шоу, стриптиз-клуби і кабаре і тільки для дорослих, X-рейтинг пригод і був частиною району червоних ліхтарів в Парижі, Франція.

Він як і раніше має сумну репутацію популярної точки доступу для більш ризикованою натовпу. Він відомий як місце, де стриптиз-клуби отримують Вас з невеликими зарядами прийому, то вжалить вас з дуже дорогими напоями для вас і для дівчаток, і хлопчиків, які раптово з’являються на вашому столі незваним.

Багато з вітрин все ще повні моделей носити безцінь, мізерні одягу, які можуть бути дуже дорого або дешево, як чіпси, але які розіслати таке ж повідомлення – я доступний для сексу.

історія

Пігаль почав як область художника, від статечних, роялів і аристократичних будинків в 1 – му окрузі , встановленого у всій красі навколо Лувру та саду Тюїльрі. Пігаль у Монмартра, неохайною районі Парижа , увінчаним церквою Сакре – Кер. В кінці 19 – го століття, кабаре відкрили на бульварі Кліші, серед них Мулен Руж, або відомий або сумно, в відповідно до вашого смаку. Тулуз-Лотрек прибув сюди зі своїх рідного міста Альбі і почав виробляти ці чудові плакати і картини повій, бари відкрити пізно вночі, абсент п’ють і танцюрист , які завжди подвоїлися в якості повій.

Пігаль отримав seedier на початку 20 – го століття , і це не було де – то відвідати , якщо ви не знали точно , що ви робили і де ви збираєтеся – і мав певну безрозсудну смугу до вас.

Є деякі дивовижні люди , які зробили знати , куди вони йдуть; по- видимому, британський принц Уельський, відомий своїм сексуальним апетитом, Чарлі Чаплін, і Кері Грант були всі клієнти. Неминуче, кримінальні елементи переміщені в; паморозь переїхала; банди наркоторговців працюють тут; борделі зробив ревуть торгівлі.

У 1970-ті роки, в секс-шопах з’явилися зі своїми похмурими, привабливі образи і їх обіцянку сексу, але і всякий раз, коли ви хотіли.

сьогодні Пігаль

Пігаль швидко змінюється, і це стає шикарним і модними, хоча і з ще шорстким краєм, і ви все ще отримуєте неприємні і спритні в суміші. Досить дивно, але помітно відрізняється Музей еротики, спочатку на 72 бульварі Кліші закрив свої двері в листопаді 2016 г. Але це мало ефектний продаж подібних топлес Джоконди і «ліс фалоси», всі з яких зробив кругленьку півмільйона євро.

Де зупинитись

20-кімнатний готель Amour ножним почав відродження галузі. Це не для людей зі слабкими нервами; кожен твір мистецтва має деяку наготу в ньому і деяких номерах досить задушливі. Він належить Тьєррі Costes і Швеція народженого, Париж-піднятого графіті художник, і підприємець нічного клубу Андре Saraiva. Це на 8 Рю де Наварин.

Що їсти

Нові місця ростуть весь час. Один відзначити, Buvette, французька сестра французького ресторану на Манхеттені. Це на 28 Рю Генрі Моньє.

Але старий рада все ще вірно: будьте обережні, хоча тут це бліда імітація колишньої неохайною себе.

розваги

  • Мулен Руж на 85 бульварі Кліші є багато напівголих танцівниць в різних актах. Ви можете отримати квитки окремо або приєднатися до турам, який приймає в обіді і кабаре. Він залишається відомим, як це завжди робиться.
  • La Cigale на 120 бульварі Рошешуар історичний театр вперше був відкритий в 1887 році і в даний час проживає в самих різних музичних актів від репу до персональних виставок. Він показаний в фільмі Вуді Аллена Північ у Парижі і брав великих людей , як Девід Боуї, Red Hot Chilli Peppers, і Шарлотта Генсбур.
  • Le Trianon красивий над-топ арт-деко концертний зал і ще один, який брав великих людей з Містангет і Жака Бреля в Macy Gray. У кафе-барі Le Petit Trianon хороший для французьких класиків.
  •  Au Lapin Agile на 80 бульварі Рошешуара, є ще одним історичним місцем який був фаворитом з такими артистами, як Пікассо. Це затишний і прикрашений старовинними меблями.