Пізанська вежа: Повне керівництво

Posted on

 Пізанська вежа: Повне керівництво

Місто Піза, розташований в північній Тоскані приблизно в 50 милях до заходу від Флоренції, є домом для знакових 13-го століття Пізанської вежі (вимовляється peez-ах, НЕ піца ). Лихо однобокою вежа є однією з головних визначних пам’яток Італії, залучаючи мільйони туристів щороку , щоб помилуватися на його захоплюючій, якщо не вдалося, інженерних і його славної архітектури.

Ви знайдете Пізанську вежу разом з Дуомо (собор) і Battistero (баптистерій) на площі Пьяцца дель Дуомо або, як це найчастіше називають, Кампо дей Мираколи (Поле чудес).

Історія Пізанської вежі

Будівництво почалося в 12 – му столітті на дзвіниці, або  дзвіницею , Дуомо. Білий мармур, циліндрична форма вежа оформлена в арабському надихнули геометричні візерунки і, поряд з трьома іншими будівлями на місці, вважаються найкращим зразком романської архітектури в усій Тоскані.

Минуло понад 200 років, щоб закінчити вежу, але падаюча почалася задовго до того, як останній був закладений камінь. Через м’яку землю під і відсутністю достатніх підстав, вежа почала нахиляючись ще до того, будівельники завершили третю історію. Для того, щоб компенсувати нахил і нерівномірний розподіл ваги, дизайнери в 13-м столітті зробив послідовні поверхи вище, з одного боку, ніж з іншого – так вежа насправді має невеликий кривий до нього. Проте, протягом 800 років, він продовжує падати зі швидкістю майже два міліметри в рік, поки важкі дзвони не були видалені, і він був закріплений в землю.

Сьогодні інженери визнали вежу безпечної і стабільної і сказати, що він, нарешті, перестав рухатися.

Що робити в Пізанської вежі і Кампо дей Мираколи

Підйом на верхній частині вежі. Після того, як співробітник представляє вам коротку історію вежі і деякі цікаві факти, ви будете почати сходження вгору по 297 ступеням гвинтових сходів.

Вежа має вісім рівнів і складає 184 футів (56 метрів) у висоту. Шість рівнів відкриті галереї, тобто вони пропонують прекрасний вид на місто та околиці.

Відвідування Кафедрального собору та музею. Вражаючі з його вражаючими чотириярусна фасад, білі колонадами і аркадами, зовнішні особливості Грандіозні двері бронзові панельними Домського собору, що містить барельєф кидає на Бонанно Пізано. Portale ді Сан Раньєрі особливо захоплює дух. Всередині собору, ви знайдете амвон чотирнадцятого століття , вирізані з мармуру, гробниця по Тіно ді Камаіно , який тримає останки імператора Генріха VII (Священної Римської імперії), і чудова мозаїка Христа в Величності в апсида.

У колишньому Чартерхаус собору, то Museo Оперного дель Дуомо (Музей собору робіт) розташований на східній частині площі. Його колекції включають в себе елементи з собору, баптистерія і Camposanto, поряд з картинами, римські і етруські артефакти, і церковних скарбів. Примітка : Музей закритий на реконструкцію до червня 2019 року

Перейти в баптистерій ( Battistero ). Розпочате в 1152 році , круговий баптистерій знадобилося кілька століть , щоб закінчити з – за періодичної нестачі коштів – в основному , коли Піза була в стані війни з сусідніми містами-державами, як Флоренція і Сієна.

Баптистерій був побудований в готичному стилі багато і відомий своєю дивовижною акустикою. Стовпи затримуючи гексагональную особливість амвона що крадуть лев думали представляти чесноти. Мармуру з інкрустацією восьмикутної шрифт Гвідо да Комо був зведений в 1246 році.

Інші елементи, які захоплюються в баптистерій є Nicola і Джованні Пізано вирізані амвон рельєфи, що зображують, серед іншого, Різдво, Поклоніння волхвів, Розп’яття Христа і Страшний суд. Зверніть увагу, білий і сірий чергування внутрішніх справ – це був загальний мотив, який ви побачите в інших італійських соборах одного і того ж періоду, зокрема, в Сієні і Орвието.

Прогулянка навколо Camposanto (кладовище). Хоча це часто не береться з вигляду відвідувачів, в  Camposanto, або цвинтар, варто відвідати. Довгий будинок містить центральну галявину і викладена критими аркадами, які заповнені з надгробків і похоронних пам’ятників аристократії епохи Відродження Пізи.

Портик одного разу тримав середньовічні фрески і римські реліквії, більшість з яких були зруйновані або сильно пошкоджені під час Другої світової війни.

Відвідайте Sinopie музей.  Розміщений у колишній лікарні, цей музей містить sinopias, або оригінальні пергаментних малюнки , які були коли – то за фресками Camposanto. Коли Camposanto був пошкоджений під час Другої світової війни і фрески в значній мірі зруйновані, ці Їх було знайдено на стінах за ними, і дбайливо зберігаються.

Як відвідати Кампо Чудес

Розташування: Кампо деї Мираколи, 56100 Піза, Італія

Плата за вхід: Відвідування вежі коштує € 18 і можуть бути захищені до 20 днів через офіційний сайт для Campo Чудес пам’яток. Вхід в Дуомо в усі часи безкоштовно. Ціни відвідати інші пам’ятники і музеї засновані на тому , скільки ви хочете відвідати, таким чином : € 5 за один; € 7 для двох, і € 8 для трьох.

Зверніть увагу, що квитки на Пізанської вежі повинні абсолютно бути придбані заздалегідь. Вхід обмежений і через таймерний квиток, так що це дуже малоймовірно, що ви зможете просто підійти і купити квиток на той же день.

Години роботи: Кампо дей Мираколи: Відкритий щодня. Питання закрито 1 січня і 25 грудня вежа: Відкритий щодня 8 am-8pm (час може варіюватися в залежності від спеціальних заходів); Duomo: Відкритий щодня 10 am-8pm (відкритий тільки в обідній час по неділях); Баптистерій: Відкритий щодня 8 am-8pm; Camposanto (кладовище): Відкритий щодня 8 ранку – 10 вечора; Опера дель Дуомо Музей: Щодня 8 am-8pm.

Примітка: Вхід вільний для всіх будівель для відвідувачів з обмеженими фізичними можливостями та одного компаньйона, а також для дітей 10 років і молодше.

Місця пам’ятки

Orto Botanico є одним з найстаріших в Європі ботанічних садів, і гарне, безлюдне місце , щоб провести деякий час.

Piazza Dei Cavalieri розташований на північній стороні Пізи Палаццо деї Кавальєрі. Сьогодні це будинок одного з престижних університетів Італії, але колито служивякості штабквартири Calvalieri ді Стефано Stanto -hence його імені.