Рейлі, Таїланд – орієнтація, пляжі, Скелелазіння, і путівник.

Posted on

Рейлі, Таїланд - орієнтація, пляжі, Скелелазіння, і путівник.
Іноді не пишеться Raileh або Рейлі – перший вид Рейлі, Таїланд, ніколи не запалити дух пригод всередині відвідувачів, які щойно прибули. Відомий, зазубрений вапняк скель стирчить прямо з води, забезпечує відчуття, що ви насправді десь екзотичні і спеціальні.

Дикі печери вздовж головних шляхів, мавпи, морські скелі, і зелені джунглі задники забезпечують безліч пам’ятних фотографій і пригод. Відсутність мотоциклів і тук-тук допомагає підтримувати спокій.

Рейлі є всесвітньо відомим скелелазіння призначення, проте, навіть якщо ви вважаєте за краще ноги на землі, ви можете насолоджуватися вражаючими декораціями і один з найбільш м’яких піщаних пляжів в Таїланді!

Чого очікувати

Ви знайдете невимушений, острів Віб в Рейлі, де альпіністи і туристи змішуються з daytrippers і навіть розкішними мандрівниками. На відміну від Пхукета або Koh Phi Phi, там не так багато нічних клубів в Рейлі, за винятком декількох Боба Марлі барів і випадкову вечірку з вогненним шоу.

Тому що немає пірсу або причалу, все поставки повинні бути приведені в Рейлі на невеликому човні, а потім здійснюються на берег. Ціни на продукти харчування, алкоголь, сигарети і приналежності трохи вище, ніж на сусідніх островах.

орієнтація

Рейлі, Таїланд, часто помилково приймають за як острів, проте, насправді це півострів відділений від материка непрохідні гори. Півострів ділиться на Рейлі Схід – де човни прибувають з Крабі і більшість товарів знайдені – і більш розкішний Рейлі Заходу, домінують висококласних курортів. Доріжки з’єднати дві сторони тільки в 10-ти хвилинах ходьби.

Дешеве житло можна знайти на найвіддаленіших точках Рейлі Сходу; розповзання розкішних бунгало в даний час займають більшу частину пляжів і центру півострова. Відомий Rayavadee Resort – єдиний курорт на Phra Nang Beach – плата більш ніж US $ 600 за ніч у високий сезон!

Розташована на північ від Рейлі Заходу, Ton Sai Bay є притулком для наднизьких мандрівників з обмеженим бюджетом і серйозних альпіністів. Залив можна дістатися тільки на човні довгохвостий при припливі або через 25 хвилин джунглів деруться, який може бути важко зробити з багажем.

Railay Пляжі

  • Рейлі Схід: Чи не смуток , коли ви вперше прибули на Рейлі Сході, потворний пляж в Рейлі. Екстремальні зміни припливів і сміття посипаних мангрові роблять пляж дуже непривабливі для плавання.
  • Рейлі Захід: Мілководдя і порядна пісок роблять Рейлі Захід добре для сімей. У північній частині пляжу краще для плавання з меншим кількістю скеля. Рейлі West є відмінним місцем , щоб зловити захід, в зокрема , як змінюється світ відбивається від оточуючих скель.
  • Phra Nang Beach: Розташований в південно – західному куті Рейлі, Пра Нанг, безумовно , найкращий пляж на півострові і один з кращих пляжів в Таїланді. Білий порошкоподібний пісок, чиста вода, і вражаючі декорації Жеребкування в натовпі під час високого сезону. Ви можете спостерігати альпініст прямо на пляжі. Пляж продовжує вправо навколо 90 градусів вигину , де довгий ділянку піску забезпечує трохи усамітнення.

Скелелазіння в Рейлі

Якщо ви ніколи не піднімалися до того, Рейлі є одним з кращих і найбільш дешевих місць, щоб зробити це. Численні скельні школи будуть брати абсолютні новачки протягом дня безпечного підйому. Півдня курси (близько $ 30 США) є відмінним способом, щоб спробувати свої сили в захоплюючому виді спорту – і досить, щоб вичерпати більшість початківців. Добре навчені інструктори забезпечують безпечне обладнання; підйоми почати легко потім поступово збільшуються в труднощі.

Досвідчені альпіністи можуть скористатися понад 700 болтових маршрутів вздовж вапняку і морських скель, починаючи від легкого до декількох похилих кошмарів. Ви навіть знайдете технічний боулдерінг в м’якому піску вздовж пляжу, або по-справжньому авантюрні можна спробувати глибоководне соло – сходження без мотузок – закінчили краплю в морі!

Взуття, мотузка і спорядження можна взяти напрокат з піднімаються шкіл. Якщо ви звикли до системи класифікації, яка використовується в США (наприклад, 5,8), ви хочете купити путівник скелелазіння або поговорити школі: Рейлі використовує французьку систему класифікації (наприклад, 6-а).

Як дістатися до Рейлі, Таїланд

Хоча Рейлі технічно не острів, потрапити туди по суші неможливо. Замість цього, ви повинні взяти мікроавтобус або човен в Ао Нанг – найближчу точку на материку – трансфер в невеликому човні довгохвостий за 20 хвилин трансфер до Рейлі-Біч.

Очікувати для вас і вашого багажу, щоб промокнути, коли море є грубим. Там немає причалу в Рейлі; вам потрібно вибратися з човна в мілкій воді ходити на берег.

Човни циркулювати в високий сезон (з листопада по квітень) між Ао Нанг і всіх основних напрямків, таких як Ко Ланта, Ко-Пхі-Пхі, Пхукет і Fa пірсу Чао в місті Крабі.