Ресторан Чайові у Франції і Парижі

Posted on

Ресторан Чайові у Франції і Парижі
Сидячи на терасі кафе тротуару в Парижі і потягуючи Пер’є, або випити келих вина, спостерігаючи перехожі із задоволенням багато мандрівників обіцяють себе випробувати. Але потім приходить перевірка, і питання, який може бути настільки загрожує труднощами: перевернеться або не перекинути, і скільки?

Ось кілька простих правил, щоб слідувати.

Чи є рахунок в ресторані все включено?

На відміну від Америки, кафе і ресторани в Парижі і на решті частини Франції безпосередньо включають в себе плату за обслуговування 15 відсотків в чеку. Це вимагає французького права, поради оцінюються для цілей оподаткування.

Плата за обслуговування 15 відсотків чітко розписано на чеку, на верхній частині податку TVA (французька версія податку з продажів). Слова КОМПРІС служби (наконечник в комплекті) , показують , що кінчик вже включені в загальну суму , щоб бути оплачені так взяти хороший погляд на рахунок , коли він прибуває.

Гарна новина полягає в тому, що ціни по рейтингу по меню все включено: вони включають в себе як наконечник 15 відсотків і податку з продажів. Там не в останній хвилині нечестивого подиву, коли ви отримуєте чек. Те, що ви бачили в меню, що ви заряджатися за, без будь-яких прихованих доплат.

Так що ніяких додаткових рад тоді?

Ну, невеликий додатковий наконечник завжди цінується, звичайно. Це знак , що ви були задоволені тим , як ви служили вашим офіціантом ( garçon у французькому, вимовляється «Гара-син» з «на» звучить як в «сигналять” не так, як в «син»). Це свого роду «спасибі» ноти. Але пам’ятайте , що ви не зобов’язані тут.

Невеликі додаткові поради також цінуються, тому що вони йдуть прямо в кишені свого офіціанта, на відміну від вістря заряду 15 відсотків, які, як правило, підраховані в кінці дня і розділили між усіма офіціантами. У деяких барах, власник може навіть тримати всю сукупність або частину заряду наконечника, і ви не будете знати, якщо це так.

Французьке законодавство не вимагає, щоб плата за послуги розподіляються офіціанти. Так що ваш офіціант не може навіть побачити десять центів цього. Але знову ж таки, пам’ятайте, що ви оплатили внесок при оплаті чеки, і ви не зобов’язана до додаткового наконечника.

Скільки додатковий наконечник повинен бути?

Додаткові поради можуть варіюватися від декількох центів за кавою або прохолодний напій, від 1 до 5 євро за обід або вечерю. Добре й дуже щедрий «Спасибі» від 5 до 10 відсотків від загальної перевірки, хоча це незвично. Але знову-таки, немає ніяких зобов’язань, і не твердо правило, наскільки відсоток йде.

Як ви попросити рахунок?

Не соромтеся просити за рахунок французькою мовою. Це ‘ l’доповнення, s’il уоіз косу .

Як щодо чайових в інших ситуаціях?

Наконечник є цінним додатковим доходом для своїх бенефіціарів.

Справа в точку: таксистів . Середньостатистичний водій найнятий таксі компанії не заробити велику суму. Це на 10 годин напруженої роботи в день. Кілька років тому, візники звикли працювати по 14-15 годин на день, 6 днів на тиждень , щоб подушечка своїх зарплат. Французький тепер закон забороняє. Так нахиляючи їх 5-10 відсотків від вашого тарифу щедро.

Прийнято давати чайові білетерці в Оперному театрі . Пара євро відмінно (в usherettes також платять по продажам вечірніх програм). Дайте євро до дядькам в кіно. Був момент, не так давно, коли usherettes в кінотеатрах не виплачувалися на всіх театральних операторів. Вони жили тільки на кінчиках. Все це не більше справа сьогодні , і вони не на зарплату, але зазвичай не більше , ніж мінімальний розмір оплати праці.

Від двох до трьох євро за сумку в вашому готелі носієві є нормою і трохи більше , якщо вони дуже приємно і корисно.

У деяких дорогих ресторанах, на класичних концертах залах або на дискотеках, дами в холі зазвичай піклуватися про своє пальто. Прийнято давати чайові один євро для кожного великого пункту, коли ви повернетеся, щоб забрати свої речі.

Якщо взяти екскурсію в музеї, ви можете залишити пару євро , щоб Ваш гід , щоб подякувати йому за надання своїх знань вам.

Якщо ви перебуваєте на туристичному автобус і гід був хорошим, п’яти євро принесуть посмішку.

Підводячи підсумки

Ці керівні принципи, засновані на звичаї і досвіду. Тим не менш, вони не чітко слідували у Франції. Ця рада застосуємо в Парижі, а також в інших частинах Франції, де ваші поради будуть розглядатися знак великодушності з вашого боку, як рівень життя там не такі високі, як у Парижі.

Це те, що перекидання насправді: демонстрація великодушності, і спосіб висловити задоволення з приводу сервісу ви тільки за умови.

Американці мають репутацію перекидання добре, так що просто додати кілька центів або євро, і ви отримаєте усмішку у вашій щедрості.